آزمایش خون در محل!

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش برای انجام انواع آزمایش خون در منزل  رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

آزمایش خون در منزل یا محل کار

آزمایش CBCهر فردی در طول زندگی خود، بارها ممکن است به دستور پزشک نیازمند انجام آزمایشات تشخیص پزشکی باشد. آزمایش خون یکی از اساسی ترین آزمایشات تشخیص پزشکی است که جهت تشخیص انواع بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آزمایش خون شامل پارامترهای قابل تشخیص زیادی است، بنابراین می‌توان گفت نمونه گیری از خون و بررسی پارامتر های مختلف آن، یکی از اساسی ترین روش های تشخیص بالینی بیماری ها است.

ممکن است برای شما به آزمایشگاه رفتن بدلیل ترافیک شهری و نداشتن زمان کافی یکی از عواملی باشد که از انجام تست منصرف شده باشید. اما امروز با پیشرفت خدمات‌رسانی در هر ساعتی از شبانه روز می توانید خدمات آزمایشگاهی مورد نظرتان را در منزل و یا محل کار دریافت کنید. آزمایش خون در منزل، یکی از خدمات پلتفرم آسان آزمایش است. در صورتی که قصد انجام تست پی سی آر در منزل را دارید اینجا کلیک کنید.

آزمایش خون به چه معناست؟

آزمایش خون یه واژه عمومی است که برای اکثر تست های آزمایشگاهی اطلاق می شود، چراکه اکثر تست های آزمایشگاهی بر اساس نمونه گیری از خون قابل بررسی و پایش هستند. برای مثال تست هایی مثل آزمایش cbc، آزمایش چربی خون، آزمایش قند خون، آزمایش کلسترول، آزمایش کبد، آزمایش تیروئید، آزمایش هورمون ها و غیره برای بررسی یا پایش نیاز به نمونه خون دارد که بسته به نوع آزمایش نمونه گیری باید به صورت ناشتا یا غیر ناشتا انجام شود.

آزمایش خون در منزل چگونه انجام می شود؟

آزمایش خون در منزل یا محل کار در سامانه آسان آزمایش واقعا آسان است. کافی است شما اطلاعات لازم را در حساب کاربری خود ثبت کنید تا در تاریخ مقرر همکاران آزمایشگاه های طرف قرارداد عمل نمونه گیری را در منزل یا محل کار شما انجام دهند. در حقیقت شما بدون اینکه به آزمایشگاه مراجعه کنید می توانید آزمایشگاه را به محل دلخواه خود بیاورید و خدمات غیرحضوری بهره مند شوید.

جوابدهی آزمایش خون در منزل به چه صورت است؟

پس از انجام آزمایش خون در منزل، نتایج به صورت فایل PDF به همراه سربرگ و مهر آزمایشگاه به صورت آنلاین از طریق پیامک یا واتساپ ارسال می گردد. همچنین از طریق بخش جواب حساب کاربری در پلتفرم آسان آزمایش نیز قابل دانلود خواهد بود.

آزمایش خون در منزل با بیمهآیا آزمایش خون در منزل با بیمه های پایه یا تکمیلی انجام میشود؟

آسان آزمایش با انتخاب بهترین آزمایشگاه های تشخیص پزشکی  این امکان را برای متقاضیان انجام تست در منزل فراهم کرده تا از بیمه های پایه یا تکمیلی در محل دلخواه بهره مند شوند. در حال حاضر آزمایشگاه های طرف قرارداد آسان آزمایش، نزدیک به 40 بیمه پایه و تکمیلی را در شهر تهران پوشش می دهند. در صورتی که پزشک معالج درخواست آزمایشات پزشکی را در بیمه تکمیلی شما ثبت کرده باشد دیگر نیازی به پرداخت هزینه آزمایش نیست و هزینه آزمایشات توسط بیمه تکمیلی پرداخت خواهد شد.

آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک

آزمایش خون با نسخه پزشک یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش چکاپ است. پزشک با توجه به معاینه بالینی که انجام می دهد و علایم بالینی که مشاهده میکند، درخواست آزمایشات مرتبط با نوع علایم و مشکلات را می دهد. در پنل حساب کاربری، شما می توانید تصویر نسخه آزمایش را بارگذاری کنید تا درخواست شما به آزمایشگاه جهت استعلام هزینه ارجاع شود.

آزمایش خون در منزل بدون نسخه

در صورتی که به هر دلیلی امکان مراجعه به پزشک را نداشته باشید و احساس میکنید چند پارامتر خونی باید بررسی شود، می توانید بدون نسخه پزشک درخواست آزمایش خون مدنظرتان را ثبت کنید. در صورت ثبت درخواست بدون نسخه امکان استفاده از خدمات بیمه ای را نخواهید داشت و هزینه آزمایشات طبق تعرفه آزاد مصوب توسط آزمایشگاه محاسبه خواهد شد.

آزمایش چکاپ در منزل

برای انجام آزمایش چکاپ در منزل، شما می توانید از طریق پنل کاربری خود به انواع پلن های آزمایش چکاپ که از پیش تعیین شده اند دسترسی داشته باشید و بسته به نیاز خود، اقدام به رزرو پلن آزمایش چکاپ مدنظر نمائید. پلن تست های چکاپ بر اساس سن و جنس طبقه شده و براحتی می توانید خودتان پلن مدنظرتان را انتخاب کنید.

مزیت آزمایش خون در منزل با آسان آزمایش چیست؟مزیت آزمایش خون در منزل

انجام آزمایش در منزل از بسیاری جهات بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند گزینه بهتری در مقابل دریافت خدمات در آزمایشگاه باشد:

  • صرفه جویی در وقت و زمان
  • صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد
  • پرهیز از قرار گرفتن در مناطق پرخطر
  • رعایت پروتکل های بهداشتی
  • کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا
  • برخورداری از تسهیلات ویژه
  • دسترسی سریع و راحت به خدمات آزمایشگاهی
  • حفظ آرامش و استرس قبل از نمونه گیری

تست خون در منزل با آسان آزمایش

با پلتفرم آسان آزمایش دیگر نیاز نیست مثل قدیم برای انجام آزمایشات مختلف به آزمایشگاه مراجعه کنید. فقط کافیست به صورت آنلاین با ورود حساب کاربری خود یا از طریق تماس با شماره 0219130456 درخواستتان را ثبت کنید تا در سریعترین زمان خدمات آزمایشگاهی را در منزل یا محل کار خود دریافت کنید. در صورتی که قصد انجام تست کرونا در منزل برای چکاپ یا انجام تست کرونا برای پرواز را دارید می توانید از طریق حساب کاربری خود درخواستتان را ثبت کنید. با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست.