با آسان آزمایش خدمات پرستاری همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست زدن و کشیدن بخیه در منزل دهید 

زدن و کشیدن بخیه در منزل

ایجاد آسیب و زخم در بدن می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. یکی از بهترین راه ها که باعث بهبود سریع زخم های شما می شود بخیه زدن در منزل است. برخی از افراد به دلیل شرایط فیزیکی خود نمی توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند. از همین رو در چنین شرایطی بهتر است که خدمات زدن و کشیدن بخیه در منزل انجام شود. بررسی ها نشان می دهد که تعداد زیادی از بیماران توانایی جابجایی سریع و آسان را ندارند. از همین رو در این مطلب قصد داریم تا به خدمات مربوط به زدن و کشیدن بخیه در منزل بپردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

زدن و کشیدن بخیه در منزل اصول زدن و کشیدن بخیه در منزل

امروزه بسیاری از افراد به خدمات بخیه در خانه نیاز دارند که باید در این راستا تلاش زیادی صورت بگیرد. اولین کار مهم در این راستا ارزیابی درست و حرفه ای شرایط بیمار است. در واقع کارشناس یا پزشک شرایط بیمار را بررسی می کند و در مرحله بعد نوبت به آماده سازی بیمار برای زدن و کشیدن بخیه می رسد. از همین رو مقدمات انجام کار در این مرحله به خوبی فراهم می گردد. سپس کارشناس دست به کار شده و کار بخیه در منزل را آغاز می‌ کند.

بعد از اینکه کار پزشک به اتمام رسید، آموزش های لازم در جهت مراقبت از خود برای شخص بیان خواهد شد. در نتیجه می توان بیان کرد که وظایف کارشناس شامل موارد گسترده ای است. به همین جهت همه این موارد باید به شکل دقیق پیش برود تا بهترین نتیجه ممکن را به همراه دشته باشد. البته شما زمانی خدمت مناسبی دریافت می کنید که از بهترین شرکت خدمات درمانی در منزل کمک گرفته باشید. آسان آزمایش با بهترین شرکت های خدمات پرستاری و درمانی در منزل طرف قرارداد است که کل شهر تهران و کرج را پوشش می دهد.

انواع بخیه در منزل

بخیه جذبی
در بخیه جذبی نخِ بخیه به سرعت جذب بدن شده و بعد از ۶۰ روز آثاری از خود برجای نمی‌گذارد و نیازی به هم کشیدن بخیه ندارد. این نوع بخیه برای ترمیم بریدگی اعضای داخلی و خارجی بدن کاربرد دارد.

بخیه غیر جذبی
پس از بهبودی زخم در این نوع بخیه باید نخ بخیه کشیده شود. بخیه غیر جذبی برای دوختن بریدگی‌ها و جراحت‌های اعضای خارجی بدن و رگ‌های خونی کاربرد دارد و دوام این نوع از بخیه بیش از ۶۰ روز است.

مزایای زدن و کشیدن بخیه در منزل

دلایل زیادی برای زدن و کشیدن بخیه در منزل وجود دارد که هر کدام از آن ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. زمانی که فرایند زدن و کشیدن بخیه در منزل انجام می شود، خطراتی همچون ابتلا به بیماری های بیمارستانی برای شما وجود ندارد. همچنین در این حالت از ترافیک و معطلی زیاد در فضای شهری هم بی نیاز خواهید شد. همچنین قطع فوری خونریزی در این حالت امکانپذیر است زیرا نیازی به نوبت ایستادن در مراکز درمانی را نخواهید داشت.

بررسی ها نشان می دهد که جابجایی زیاد و تکان ها باعث باز شدن احتمالی زخم ها می شود. در نتیجه شما می توانید که برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر، زدن و یا کشیدن بخیه را در خانه انجام دهید. با توجه به آلودگی هوا و وجود بیماری های واگیر، هر کدام از این موارد می تواند مشکلات فرد بیمار را تشدید کند. در نتیجه شما می توانید از بهترین خدمات بخیه در داخل خانه استفاده کنید. چنانچه شما به شکل درست و مرتب از این خدمات بهره ببرید، ظرف مدت زمان کوتاه زخم شما التیام یافته و بهترین تجربه را پشت سر خواهید گذاشت.

مراقبت از بخیه در منزل

درست است که خدمات زدن و کشیدن بخیه در منزل انجام می شود؛ ولی با این حال شما باید به خوبی نحوه مراقبت از آن را بدانید. از همین رو معمولا  پزشک دستورالعملی را در اختیار شما قرار می دهد که باید آن را مو به مو اجرا کنید. زخم بخیه حتما باید در ۲۴ ساعت اول کاملا خشک و تمیز  نگه داشته شود تا در این حالت احتمال بروز عفونت بسیار پایین آید. چنانچه زخم شما به هر دلیلی دارای ترشح است حتما پانسمان آن را تعویض کنید تا مشکلات عفونی ایجاد نشود. اگر نیاز به تعویض پانسمان در منزل توسط نیروی متخصص دارید می توانید درخواستتان را ثبت کنید.

معمولا کارشناس یک پماد آنتی بیوتیک به شما می دهد که باید آن را در زمان های مناسب استفاده کنید. همچنین کارهایی نظیر مالش یا شستشوی مستقیم محل زخم ممنوع است و باید از آن اجتناب ورزید.

به هیچ عنوان برای خشک کردن زخم از حوله استفاده نکنید. این احتمال وجود دارد که پرزهای حوله باعث کنده شدن بخیه شوند. زمانی که وقت مناسب برای کشیدن بخیه فرا رسید، از خدمات کشیدن بخیه در منزل بهره ببرید. خوشبختانه با رعایت همین نکات ساده می توانید به راحتی بخیه‌کشی را انجام داده و از عوارض آن در امان بمانید. آمارها نشان می دهد که طول سالیان اخیر افراد بیشتری از این خدمات بی‌نظیر بهره برده اند. از همین رو شما هم می توانید در این مورد برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. اگر نیاز به پرستار در منزل دارید تا مراقبت از بیمار شما را بر عهده بگیرد می توانید درخواستتان را ثبت کنید.

کشیدن بخیه در منزل

کشیدن بخیه در منزل می‌تواند برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی باشد، به‌خصوص اگر بخیه‌ها به‌درستی بهبود یافته باشند و نیازی به مراجعه به بیمارستان یا کلینیک نباشد. با این حال، بهتر است این کار توسط یک فرد حرفه‌ای و مجرب مانند پرستار یا پزشک انجام شود تا از هر گونه عفونت یا مشکل دیگری جلوگیری شود. کشیدن بخیه در منزل یکی از خدمات جدید آسان آزمایش است. در برخی از موارد دیده شده است که افراد به صورت خودجوش اقدام به کشیدن بخیه در منزل می کنند که این عمل خودسرانه می تواند مشکلات زیادی را برای آن ها به وجود آورد.

تجربه ثابت کرده است که کشیدن خودسرانه بخیه می تواند مشکلات متعددی به وجود بیاورد لذا از همین رو اگر می خواهید این کار را در منزل انجام دهید، حتما آن را به یک متخصص عالی بسپارید. تنها در این صورت است که می توانید بهترین بازخورد ممکن را دریافت کنید. ناگفته نماند که انتخاب یک شرکت خدماتی مناسب در این زمینه هم بسیار اهمیت دارد. کشیدن بخیه در خانه یکی از خدمات پر متقاضی است که می توانید در منزل تجربه کنید.

در واقع شما باید به سراغ مجموعه هایی بروید که بهترین تجربه را برای شما رقم می زنند. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار دهید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه شود میزان هزینه زدن بخیه در منزل است. آسان آزمایش یک پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی در منزل است که بهترین خدمات را با هزینه های مقرون به صرفه برای متقاضیان ارائه می دهد. شما همینک می توانید برای کشیدن انواع بخیه در منزل یا برای زدن بخیه اقدام کنید.

زمان کشیدن بخیه

زمان کشیدن بخیه در هر قسمت از بدن متفاوت است و پس از گذشت مدت زمان مشخصی باید اقدام به کشیدن بخیه شود. برای مثال در قسمت جلو گردن ۲ الی ۳ روز باید بخیه را نگه داشت و در قسمت پشت گردن 3 الی 5 روز زمان نیاز تا بهبودی حاصل شود. برای پوست شکم و سر که نقاط حساسی از بدن هستند، طول درمان معمولا بین ۷ الی ۱۰ روز است. اندام‌هایی مانند قفسه سینه به طول درمان بیشتری نیاز دارند و برای درمان ۱۰ تا ۱۴ روز زمان نیاز است. اما بخش کف پا طول درمان طولانی‌تری نسبت به سایر نقاط بدن دارد و ممکن است تا ۲۱ روز زمان احتیاج باشد.

کشیدن یا زدن بخیه در منزل

کشیدن یا زدن بخیه در منزل باعث راحتی هر چه بیشتر شما خواهد شد. در نتیجه این امکان برای شما فراهم است که با یک برنامه‌ریزی درست از این خدمات برخوردار شوید. خوشبختانه مجموعه آسان آزمایش این خدمت را به طور ویژه ارائه می دهد. همچنین اگر شما دوست دارید که آزمایشات پزشکی را در خانه انجام دهید، ما در این مجموعه در کنار شما خواهیم بود. همچنین تعرفه های مشخص شده در این بخش بسیار منصفانه هستند و شما بهترین تجارب را در این مورد پشت سر خواهید گذاشت.

کشیدن و زدن بخیه در منزل

دلایل بخیه زدن

دلایل بخیه زدن می توانید یکی از علت های زیر باشد:

  • خونریزی بسیار شدید
  • پارگی زخم  و ایجاد شکاف بزرگ و طویل
  • جراحت لایه زیر پوست
  • بریدگی در قسمت حساس بدن
  • زخم در اندام تناسلی
  • جراحی بزرگی

زدن و کشیدن بخیه در منزل تهران

در صورتی که نیاز به زدن و کشیدن بخیه در منزل دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای زدن و کشیدن بخیه در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

زدن و کشیدن بخیه در منزل کرج

در صورتی که نیاز به زدن و کشیدن بخیه در منزل دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای زدن و کشیدن بخیه در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

هزینه زدن و کشیدن بخیه در منزل

هزینه زدن و کشیدن بخیه در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در حساب کاربری ثبت شده است. شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود از طریق کلیک در اینجا هزینه زدن و کشیدن بخیه در منزل را مشاهده کنید. هزینه کشیدن بخیه با توجه به نوع پانسمان و وسایل مصرفی که از داروخانه تهیه می شود می تواند متفاوت باشد. هزینه کشیدن بخیه در منزل توسط آسان آزمایش در منزل یا محل کار کاملا مقرون به صرفه است و شما براحتی می توانید درخواست خود را جهت کشید بخیه در منزل به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید.

هزینه بخیه زدن دست 1403

هزینه بخیه زدن در سال 1403 با احتساب لوازم مصرفی در منزل در حدود 1،800،000 تومان است. با توجه در نوسان بودن هزینه لوازم مصرفی این قیمت می تواند دچار نوسان شود. جهت انجام بخیه زدن در منزل و یا کشیدن بخیه با کارشناسان آسان آزمایش در تماس باشید.

هزینه کشیدن بخیه در منزل 1403

هزینه کشیدن بخیه در منزل در سال 1403 در حدود 800،000 تومان در سراسر شهر تهران است. این هزینه بر اساس لوزام مصرفی محاسبه شده و با توجه به اینکه قیمت لوازم مصرفی در طول سال تغییر پیدا می کند لذا لازم است جهت اطلاع از هزینه کشیدن بخیه در منزل به صورت تلفنی استعلام بگیرید. هزینه کشیدن بخیه در منزل توسط آسان آزمایش کاملا مقرون به صرفه است و شما را از مراجعه حضوری به کلینیک ها و درمانگاه برای کشیدن بخیه بی نیاز می کند.

چرا زدن و کشیدن بخیه در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه زدن و کشیدن بخیه در منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به تزریق سرم در منزل و یا نیاز به تزریقات در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

زدن و کشیدن بخیه در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش