با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست ویزیت پزشک در منزل دهید 

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل بر بالین بیمارانی که با بیماری های مختلف سر و کار دارند چیز جدیدی نیست. در قدیم اتفاق می افتاد که وقتی شخصی به بیماری یا درد مبتلا می شد، پزشک را صدا می زدند تا بر بالین بیمار بیاید و مشکل او را حل کند. ویزیت پزشک در منزل مزایای زیادی دارد و در بسیاری از موارد ضروری است. خدمات درمانی نیز از آنلاین شدن درخواست ها و خدمات، بی بهره نمانده و این امکان توسط آسان آزمایش فراهم شده تا ویزیت پزشک در منزل، امکان‌پذیر شود.
مستلزم اعتماد به این پزشک‌ها، داشتن آگاهی لازم، معرفی آشناها، اطمینان به سازمان‌های دارای اعتبار، اهمیت به توسعه ارتباط پزشک با دیگر گروه‌های سیستم درمانی از‌ جمله : لابراتوارها، ابزارهای تشخیصی و غیره است. ویزیت پزشک در منزل ویژگی‌های زیادی دارد از‌جمله اینکه اگر بیمار اوضاع خوبی ندارد و در موقعیتی نیست که بتواند از خانه بیرون بیاید؛ می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل اقدام کنید. همچنین با توجه به شلوغی و ترافیک و دور بودن برخی مسیرها، در زندگی نوین خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا خریدها و خدمات مورد نیاز خود را بدون بیرون رفتن از منزل، انجام دهند.
اگر برای سلامتی شما مشکلی ایجاد شد برای ویزیت پزشک عمومی در منزل دست به کار شوید. پلتفرم آسان آزمایش با تیمی مجرب از برترین پزشک‌ها همراه با برترین تجهیزات و ارتباط بین سازمانی، امکان ویزیت پزشک در منزل را ۲۴ ساعته در کل تهران و کرج را فراهم کرده است. امکان ویزیت از پزشک عمومی گرفته تا انواع تخصص‌های پزشکی از جمله قلب و عروق، روانپزشکی، اورولوژی، ارتوپد و گوش و حلق و بینی، متناسب با نیاز بیمار در پلتفرم آسان آزمایش فراهم شده است.
کلیه متخصصین زیر نظر مرکز خدمات پزشکی و درمانی معتبر هستند و کلیه درخواست های پزشکی و پرستاری پس از ثبت در آسان آزمایش به این مراکز طرف قرارداد ارجاع می گردد.

ویزیت پزشک در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل امکانپذیر است؟ در بعضی مواقع پیش می‌آید در منزل شما فرد مسنی زندگی می‌کند و نمی‌تواند زیاد راه برود و ترافیک و شلوغی را تحمل کند در این صورت می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل دست‌ به ‌کار شوید‌. شاید تا به حال فکر می‌کردید که چنین امکانی لااقل برای متخصصین فراهم نباشد، اما باید بگوییم که در پلتفرم آسان آزمایش ما امکان ویزیت پزشک متخصص در منزل را برای انواع تخصص‌ها نظیر پزشک متخصص اطفال، جراح عمومی، طب اورژانس، داخلی اعصاب، ارتوپد، اعصاب، قلب و عروق و … را فراهم کرده‌ایم. شما براحتی می توانید از ویزیت پزشک متخصص در منزل در شهرهای تهران و کرج برخوردار شوید.

ویزیت پزشک در منزللیست پزشکان متخصص که امکان اعزام به منزل فراهم است:

 • ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص عفونی و کرونا در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص طب اورژانسی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص روانپزشکی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص داخلی اعصاب در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص قلب و عروقی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص اورولوژی در منزل (مجاری کلیه و ادرار)
 • ویزیت پزشک متخصص جراحی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

با ثبت درخواست ویزیت پزشک متخصص در منزل می‌توانید خیلی از گرفتاری‌ها و مشکلات بیماران را که نیاز به ویزیت پزشک متخصص دارند را برطرف کنید. به‌ عنوان نمونه اگر شما یا شخصی که در اطرافیانتان درگیر ویروس کرونا شده است می‌توانید با ویزیت پزشک متخصص در منزل مراقب حال بیمارتان باشید و از انتقال ویروس به دیگران پیشگیری کنید. در صورتی که نیاز به انجام تست کرونا در منزل دارید می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل یک خدمت پزشکی است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به مراجعه به مطب یا بیمارستان، پزشک متخصص داخلی را به محیط خانگی خود دعوت کنید. این خدمت به شما راحتی، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، و حفظ حریم خصوصی مراجعه درمانی می‌دهد. ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل شامل بررسی و تشخیص بیماری‌های عمومی و مزمن، درمان بیماری‌های داخلی، نوشتن نسخه داروها، درخواست آزمایشات تخصصی، مشاوره درباره سبک زندگی سالم و ارائه توصیه‌های پزشکی و .. است.

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل به شما کمک خواهد کرد تا در صورتی که هر نوع بیماری دارید به صورت تخصصی مورد ویزیت و مداوا قرار گیرید. ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل یک خدمت جدید آنلاین است که شما براحتی میتوانید در محل دلخواه به متخصص داخلی دسترسی داشته باشید.

ویزیت متخصص داخلی در منزل به بیمار شما کمک خواهد کرد تا هرچه سریعتر علت بیماری معلوم و سیر درمان شروع شود. هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در حساب کاربری ثبت شده است و شما می توانید با ورود به پنل کاربری خود از هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل آگاه شوید و یا ثبت درخواست کنید.

ویزیت پزشک عفونی در منزل

در صورتی که مبتلا به بیماری های عفونی یا کرونا شده اید پیشنهاد میکنیم از خدمت ویزیت پزشک عفونی در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست ویزیت پزشک عفونی در منزل براحتی می توانید بدون مراجعه به مطب از متخصص عفونی در محل برخوردار شوید. ویزیت متخصص عفونی در منزل می تواند در صورتی که به بیماری کرونا مبتلا شده اید مناسب باشد. متخصص عفونی می تواند در روند تشخیص و  درمان بیماری به شما کمک کند. درصورتی که نیاز به انجام آزمایشات عفونی یا تست کرونا در منزل دارید، آسان آزمایش همراه شماست. ویزیت متخصص عفونی در منزل به بیمار شما در زمینه کلیه بیماری های عفونی و ویروسی کمک خواهد کرد تا بهترین درمان را بیمار دریافت کند.

ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل می‌تواند برای افرادی که به دلیل وضعیت جسمانی یا سن بالا نمی‌توانند به صورت منظم به مراکز پزشکی مراجعه کنند، بسیار مفید و مناسب باشد. ویزیت متخصص قلب در منزل برای ارزیابی و مانیتورینگ بیماری‌های قلبی، تشخیص و درمان مشکلات قلبی عمومی و مزمن، تنظیم داروها، درخواست آزمایشات تخصصی، مشاوره درباره سبک زندگی سالم و ارائه توصیه‌های بهبودی ارائه می‌شود.

درصورتی که مشکل قلبی و عروقی دارید، یا به فشار خون دچار شده اید می توانید از خدمت ویزیت متخصص قلب در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل براحتی می توانید بدون مراجعه به مطب از متخصص قلب و عروق در محل برخوردار شوید. در صورتی که متخصص قلب نیاز به اکوی قلب یا نوار قلب در منزل داشته باشد نگران نباشید امکان نوارقلب و اکوی قلب در منزل محیا است. ویزیت متخصص قلب در منزل به بیمار شما در زمینه کنترل فشار خون، درمان و تشخیص انواع بیماری های قلبی و عروقی کمک خواهد کرد و تمام خدمات توسط متخصص قلب انجام می شود.

ویزیت متخصص اطفال در منزل

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل، یک خدمت پزشکی است که به والدین امکان می‌دهد بدون نیاز به حضور در مطب یا بیمارستان، پزشک متخصص اطفال را به منزل یا محل کار بیاورید. ویزیت متخصص اطفال در منزل به والدین راحتی، سهولت و ارائه مراقبت‌های بهداشتی و درمانی به کودکان در محیط آرام و آشنای خانه می‌دهد. ویزیت متخصص اطفال در منزل برای والدینی که کودکانشان به دلیل بیماری، حالت جسمانی ضعیف یا محدودیت‌های جسمانی نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، بسیار مفید و مناسب است.

ویزیت متخصص اطفال در منزل توسط پزشکان متخصص اطفال انجام می‌شود که دارای تخصص و تجربه لازم در مراقبت و درمان کودکان هستند. این پزشکان با تجهیزات پزشکی مورد نیاز و با استفاده از ابزارهای ساده، امکان انجام برخی آزمایشات و ارائه مشاوره‌های اولیه را در خانه فراهم می‌کنند.

اگر کودک شما بیمار شده است و نیاز است توسط متخصص اطفال ویزیت شود ما ویزیت متخصص اطفال در منزل را پیشنهاد میکنیم. مطمئینا کودک شما در صورتی مراجعه حضوری به مطب دچار استرس و اضطراب خواهد شد و برای جلوگیری از این مساله ویزیت متخصص اطفال در منزل می تواند یک راه حل عالی باشد. شما می توانید با ثبت درخواست آنلاین ویزیت متخصص اطفال در منزل این خدمت را به منزل خود بیاورید.

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل، یک خدمت پزشکی است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به مراجعه به مطب یا بیمارستان، پزشک متخصص ارتوپد را به منزل یا محل کار بیاورید. این خدمت به شما راحتی، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، و حفظ حریم خصوصی مراجعه درمانی می‌دهد. با استفاده از خدمات ویزیت متخصص ارتوپد در منزل، می‌توانید نیازهای پزشکی خود را در محیط آرام و آشنای خانه تامین کنید. این خدمت توسط پزشکان متخصص ارتوپد با تخصص و تجربه لازم ارائه می‌شود.

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل برای افرادی که به دلیل محدودیت حرکت، بیماری، آسیب‌های جسمی یا ترمیم بعد از عمل جراحی نمی‌توانند به صورت منظم به مراکز پزشکی مراجعه کنند، بسیار مفید و مناسب است. این خدمت برای تشخیص و درمان مشکلات عضلانی و استخوانی، ارائه مشاوره‌های فیزیوتراپی و توصیه‌های نحوه استفاده از ایمپلنت‌ها، ارزیابی و تنظیم دستگاه‌های کمکی (مانند انواع پانسمان‌ها)، و ارائه راهنمایی‌های مربوط به تمرینات توانبخشی است.

درصورتی که مشکلات استخوانی و یا دچار شکستگی استخوانی شده اید و نیاز دارید توسط متخصص ارتوپد ویزیت شوید ما پیشنهاد میکنیم از خدمت ویزیت متخصص ارتوپد در منزل استفاده کنید. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به شما کمک می کند بدون مراجعه حضوری به مطب یا مراکز درمانی در منزل درمان شوید. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل برای بیمارانی که امکان مراجعه به مطب را ندارند و یا دچار شکستگی های شدید استخوانی شده اند که به هیچ وجه امکان حرکت را ندارند بهترین گذینه است. در صورتی که متخصص ارتوپد نیاز به رادیولوژی داشته باشد امکان انجام رادیولوژی در منزل محیا است.

وظایف ویزیت پزشک در منزل

هنگام ویزیت پزشک در منزل، پزشک وظیفه‌هایی دارد از‌جمله معاینه بالینی میزان هوشیاری، نشانه‌های حیاتی که حاوی نبض، تنفس، فشار خون و غیره را ارزیابی می‌کند. به غیر از این، در شرایطی که بیمار به خدمات دیگری مثل سونوگرافی در منزل یا رادیولوژی در منزل احتیاج داشته باشد، اقدامات کافی هماهنگ می‌شود و در بازه زمانی کوتاه در محل شما انجام خواهد شد.

در صورتی که نیاز به تزریقات در منزل و یا تزریق سرم در منزل داشته باشید با صلاحدید پزشک معالج در منزل انجام خواهد شد. فراموش نکنید خدمات درمانی ما شامل اکثر موارد درمانی می شود و شما می توانید به هر خدمت پزشکی و درمانی که نیاز دارید در خانه خدمات مدنظر را دریافت کنید.

ویزیت پزشک در منزل با بیمه

برای اینکه بتوانید از بیمه برای پرداخت هزینه پزشک در منزل استفاده کنید، قبضی برای شما صادر خواهد شد. با ارائه قبض به شرکت بیمه‌ایی می‌توانید بخشی از هزینه پزشک در منزل را دریافت کنید. اگر زیر نظر بیمه های بانکی و تکمیلی هستید می توانید بدون پرداخت هزینه از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل برخوردار شوید و هزینه کلیه خدمات توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت دکتر در منزل

ویزیت به دکتر در منزل فواید زیادی دارد و البته در بسیاری از موارد ضروری است. ازجمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ چه چیزی بهتر از در خانه ماندن و در هنگام بیماری دکتر به منزل مراجعه کند. در شرایطی که بیماری را تجربه می کنیم، خانه می تواند به ما احساس امنیت بدهد و اضطراب و استرس شلوغ بودن خیابان ها و مطب های پزشک را از بین ببرد.

✔ زمان طلا است! بهترین راه حل در هنگام بیماری، درخواست ویزیت پزشک در منزل است. با این عمل در وقت گرانبها صرفه جویی خواهید کرده و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید یا دخواست ویزیت دکتر در منزل را به صورت آنلاین ثبت کنید.

✔ بارها پیش آمده که قصد دارید فرزندتان را به مطب ببرید اما پس از مراجعه به مطب، کودک بی قرار و ترس از محیط مطب پیدا میکند. اگر می خواهید در زمان ویزیت پزشک استرس و اضطراب کمتری برای کودکان داشته باشید، بهترین گزینه درخواست دکتر در منزل است. البته قابل ذکر است که تجربه اضطراب فقط مختص کودکان نیست و برای هر فردی در هر سنی ممکن است اتفاق بیفتد.

✔ همانطور که قبلا گفتیم در بسیاری از موارد استفاده از خدمات پزشک در منزل ضروری است. ممکن است فرد سالمندی در خانه داشته باشید که نمی تواند به مراکز درمانی مراجعه کند یا ممکن است بیماری داشته باشید که توانایی حرکتی نداشته باشد، در این صورت بهترین راه استفاده از خدمات ویزیت پزشک در خانه است.

✔ اغلب اتفاق می افتد که فرد بعد از عمل جراحی نیاز به مراقبت های مداوم دارد. در چنین مواقعی مراجعه به پزشک در منزل می تواند برای فرد مورد نظر بسیار مفید بوده و درمان و بهبودی را تسریع کند. تصور کنید فردی که تحت عمل جراحی قرار گرفته چند بار می خواهد برای معاینه به پزشک مراجعه کند که مطمئینا در توان بیمار نخواهد بود.

ویزیت پزشک در محل

ویزیت پزشک در منزل زیر نظر مراکز طرف قرارداد ارائه‌دهنده‌ی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل، دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت بوده و کلیه پزشکان و پرستاران مورد تائید آن مرکز می‌باشد. به این ترتیب شما به آسانی و با خیال راحت می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل، اقدام نمایید.

هنگامی که ویزیت بیمار توسط پزشک متخصص در منزل و در موقعیت زندگی بیمار انجام گردد بیمار احساس آرامش بیشتری را تجربه خواهد کرد و از استرس به دور خواهد بود. در ارتباط با ویزیت پزشک در منزل، باید گفت پزشک همان اقداماتی را در منزل انجام می‌دهد که در مطب انجام می گیرد. شما می توانید به صورت شبانه روزی بیماری خود را با ویزیت پزشک عمومی در منزل درمان کنید و یا اگر نیاز به پزشک متخصص در منزل دارید، ما با کادری مجرب همراه شما هستیم.

ویزیت پزشک عمومی در منزل

یقینا بردن کودکان به مطب پزشک عمومی همواره با امتناع آن‌ها همراه است و این قضیه برای افراد مسن و خانم‌های باردار نیز با توجه به سخت بودن رفت و آمد برای این افراد، مشکلات خاص خود را دارد. بنابراین ویزیت پزشک عمومی در منزل یا همان ویزیت در محل، برای این افراد، گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. مراجعه به محیط بیمارستان و کلینیک های درمانی برای این افراد حساس، می‌تواند استرس‌زا باشد و به‌همین خاطر انجام خدمات پزشکی در منزل می‌تواند از نظر روانی نیز مفید واقع شود.

ویزیت پزشک عمومی در منزل در سریعترین زمان اتفاق می افتد و شما براحتی می توانید در محل دلخواه توسط انواع پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شوید. ویزیت پزشک عمومی در منزل همینک در شهرهای تهران و کرج توسط آسان آزمایش قابل رزرو است. با ویزیت پزشک عمومی در منزل همیشه به پزشک عمومی بدون مراجعه حضوری به مطب دسترسی خواهید داشت و می توانید از تمام خدمات پزشکی عمومی در منزل برخوردار شوید.

ویزیت در منزل

چرا ویزیت در منزل بهترین انتخاب است؟ طبق بررسی و تحقیقات؛ ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی می‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری ارائه دهد. ویزیت در منزل می تواند در هر ساعتی از شبانه روز به صورت 24 ساعته انجام شود، پس دیگر نیاز به گرفتن وقت قبلی نیست و بیمار می تواند در هر ساعتی از شبانه روز ویزیت در منزل را تجربه کند. ویزیت در منزل توسط موسسه های خدمات پرستاری و پزشکی در منزل انجام می شود که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان هستند. ویزیت پزشک با آسان آزمایش راحتتر از همیشه است.

پزشک در منزل

ویزیت در منزل به معنای ارائه خدمات پزشکی توسط پزشک یا نیروهای پزشکی دیگر در منزل بیمار است. این نوع خدمت به برخی مواقع به عنوان “,ویزیت پزشک در منزل”، “اعزام پزشک به منزل” نیز شناخته می‌شود.

ویزیت در منزل می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد:

1. راحتی بیماران: ویزیت در منزل برای افرادی که به دلیل بیماری‌های مزمن، معلولیت یا سختی‌های حرکتی نمی‌توانند به مراکز درمانی بروند، بسیار مفید است.

2. صرفه‌جویی در زمان و هزینه: انجام ویزیت در منزل معمولاً زمان بیمار را صرفه‌جویی می‌کند، زیرا نیازی به سفر به بیمارستان یا مرکز پزشکی نیست. همچنین، هزینه‌های مربوط به سفر (مثل هزینه‌های حمل و نقل) نیز کاهش می‌یابد.

3. بیماری‌های عفونی: در شرایطی که بیماری‌های عفونی گسترده است، ویزیت در منزل می‌تواند کمک به پیشگیری از انتقال عفونت به دیگر افراد داشته باشد.

4. خدمات نگهداری: برای بیمارانی که به نظر می‌رسد نیاز به نگهداری و مراقبت تخصصی دارند، ویزیت در منزل به عنوان یک گزینه برای ارائه خدمات پزشکی و نگهداری ارائه می‌شود.

ویزیت در منزل توسط پزشکان عمومی یا تخصصی ارائه می‌شود. پزشک در منزل یکی از خدمات جدیدی است که توسط پلتفرم آسان آزمایش ارائه می گردد. پزشک در منزل به شما کمک خواهد کرد تا براحتی بیمارتان در منزل ویزیت و درمان شود و دیگر مثل گذشته لازم نیست به صورت حضوری به مطب پزشک مراجعه کنید چون آسان آزمایش با انواع خدمات پزشکی و پرستاری همراه شماست.

برای درخواست پزشک در منزل می توانید وارد حساب کاربری خود در آسان آزمایش شوید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورتی تلفنی به شماره 02191304567 به همکاران پشتیبانی جهت رزرو در تماس باشید. پزشک در منزل را می توانید با به معنای واقعی با آسان آزمایش تجربه کنید.

ویزیت پزشک در منزل تهران

در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید ویزیت پزشک در منزل تهران را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای ویزیت پزشک در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. ویزیت پزشک در منزل تهران به صورت شبانه روزی است و می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را برای اعزام پزشک عمومی یا متخصص به محل دلخواه ثبت کنید.

ویزیت پزشک در منزل کرج

در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید ویزیت پزشک در منزل کرج را در 24 از ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را ویزیت پزشک در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. ویزیت پزشک در منزل کرج به صورت شبانه روزی است.

ویزیت پزشک در خانههزینه ویزیت پزشک در منزل

هزینه ویزیت پزشک در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در حساب کاربری ثبت شده است. شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود از طریق کلیک در اینجا هزینه ویزیت پزشک در منزل را مشاهده کنید. تعرفه ویزیت پزشک در منزل با توجه به نوع تخصص (عمومی یا متخصص بودن پزشک) متفاوت است.

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل نیز از طریق حساب کاربری و انتخاب شهر قابل روئیت است. ما در مجموعه‌ی آسان آزمایش، به‌طور 24 ساعته آماده‌ی خدمت رسانی به همشهریان تهرانی و کرجی هستیم. اگر سؤال‌های بیشتری داشتید می‌توانید با کارشناسان ما 02191304567 ارتباط برقرار کنید.

ویزیت شبانه روزی در منزل

ویزیت شبانه روزی در منزل خدمت جدیدی است که آسان آزمایش در شهر تهران و کرج توسط مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل به متقاضیان ارائه می گردد. ویزیت شبانه روزی در منزل به این معنا است که در ساعتی از شبانه روز که نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارید از خدمات ویزیت شبانه روزی در منزل برخوردار شوید.

با وجود امکان ویزیت شبانه روزی در منزل دیگری نیازی نیست برای ویزیت پزشک عمومی یا متخصص به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید و یا از قبل نوبت بگیرید. ویزیت شبانه روزی در منزل توسط آسان آزمایش 24 ساعته در خدمت شماست تا به صورت آنلاین درخواست خود را از طریق حساب کاربری ثبت کنید تا از انواع خدمات پزشکی در منزل برخوردار شوید.

چرا ویزیت پزشک در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی  پزشکی و پرستاری هستند که می توانند در زمینه ویزیت پزشک در منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به پرستار در منزل و یا نیاز به آزمایش خون در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

ویزیت پزشک در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش