با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست ویزیت پزشک در منزل دهید 

ویزیت پزشک در منزل

خدمات درمانی نیز از آنلاین شدن سفارشات و خدمات، بی بهره نمانده و این امکان توسط مجموعه‌های مختلف فراهم شده تا ویزیت پزشک در منزل، امکان‌پذیر شود. مستلزم اعتماد به این پزشک‌ها، داشتن آگاهی لازم، معرفی آشناها، اطمینان به سازمان‌های دارای اعتبار، اهمیت به توسعه ارتباط پزشک با دیگر گروه‌های سیستم درمانی از‌ جمله : لابراتوارها، ابزارهای تشخیصی و غیره است.

ویزیت پزشک در منزل ویژگی‌های زیادی دارد از‌جمله اینکه اگر بیمار اوضاع خوبی ندارد و در موقعیتی نیست که بتواند بیرون بیاید؛ می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل اقدام کنید. همچنین با توجه به شلوغی و ترافیک و دور بودن برخی مسیرها، در زندگی نوین خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا خریدها و خدمات مورد نیاز خود را بدون بیرون رفتن از منزل، انجام دهند. اگر برای سلامتی شما مشکلی ایجاد شد برای ویزیت پزشک عمومی در منزل دست به کار شوید. پلتفرم آسان آزمایش با تیمی مجرب از برترین پزشک‌ها همراه با برترین تجهیزات و ارتباط بین سازمانی، امکان ویزیت پزشک در منزل را ۲۴ ساعته در کل تهران و کرج را فراهم کرده است.

امکان ویزیت از پزشک عمومی گرفته تا انواع تخصص‌های پزشکی از جمله قلب و عروق، روانپزشکی، اورولوژی، ارتوپد و گوش و حلق و بینی، متناسب با نیاز بیمار در پلتفرم آسان آزمایش فراهم شده است. کلیه متخصصین زیر نظر مرکز خدمات پزشکی و درمانی معتبر هستند و کلیه درخواست های پزشکی و پرستاری پس از ثبت در آسان آزمایش به این مراکز طرف قرارداد ارجاع می گردد.

ویزیت پزشک متخصص در منزل

در بعضی مواقع پیش می‌آید در منزل شما فرد مسنی زندگی می‌کند و نمی‌تواند زیاد راه برود و ترافیک و شلوغی را تحمل کند در این صورت می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل دست‌ به ‌کار شوید‌. شاید تا به حال فکر می‌کردید که چنین امکانی لااقل برای متخصصین فراهم نباشد، اما باید بگوییم که در پلتفرم آسان آزمایش ما امکان ویزیت پزشک متخصص در منزل را برای انواع تخصص‌ها نظیر پزشک متخصص اطفال، جراح عمومی، طب اورژانس، داخلی اعصاب، ارتوپد، اعصاب، قلب و عروق و … را فراهم کرده‌ایم. شما براحتی می توانید از ویزیت پزشک متخصص در منزل در شهرهای تهران و کرج برخوردار شوید.

ویزیت پزشک در منزللیست پزشکان متخصص که امکان اعزام به منزل فراهم است:

 • ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص عفونی و کرونا در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص ارتوپدی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص طب اورژانسی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص روانپزشکی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص داخلی اعصاب در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص قلب و عروقی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص اورولوژی در منزل (مجاری کلیه و ادرار)
 • ویزیت پزشک متخصص جراحی در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

با ثبت درخواست ویزیت پزشک متخصص در منزل می‌توانید خیلی از گرفتاری‌ها و مشکلات بیمار را برطرف کنید. به‌ عنوان نمونه اگر شما یا شخصی که در اطرافیانتان درگیر ویروس کرونا شده است می‌توانید با ویزیت پزشک متخصص در منزل مراقب حال بیمارتان باشید و از انتقال ویروس به دیگران پیشگیری کنید. در صورتی که نیاز به انجام تست کرونا در منزل دارید می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل به شما کمک خواهد کرد تا در صورتی که هر نوع بیماری دارید به صورت تخصصی مورد ویزیت و مداوا قرار گیرید. ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل یک خدمت جدید آنلاین است که شما براحتی میتوانید در محل دلخواه به متخصص داخلی دسترسی داشته باشید.

ویزیت پزشک عفونی در منزل

در صورتی که مبتلا به بیماری های عفونی یا کرونا شده اید پیشنهاد میکنیم از خدمت ویزیت پزشک عفونی در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست ویزیت پزشک عفونی در منزل براحتی می توانید بدون مراجعه به مطب از متخصص عفونی در محل برخوردار شوید. ویزیت متخصص عفونی در منزل می تواند در صورتی که به بیماری کرونا مبتلا شده اید مناسب باشد. متخصص عفونی می تواند در روند تشخیص و  درمان بیماری به شما کمک کند. درصورتی که نیاز به انجام آزمایشات عفونی یا تست کرونا در منزل دارید، آسان آزمایش همراه شماست.

ویزیت متخصص قلب در منزل

درصورتی که مشکل قلبی و عروقی دارید، یا به فشار خون دچار شده اید می توانید از خدمت ویزیت متخصص قلب در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل براحتی می توانید بدون مراجعه به مطب از متخصص قلب و عروق در محل برخوردار شوید. در صورتی که متخصص قلب نیاز به اکوی قلب یا نوار قلب در منزل داشته باشد نگران نباشید امکان نوارقلب و اکوی قلب در منزل محیا است.

ویزیت متخصص اطفال در منزل

اگر کودک شما بیمار شده است و نیاز است توسط متخصص اطفال ویزیت شود ما ویزیت متخصص اطفال در منزل را پیشنهاد میکنیم. مطمئینا کودک شما در صورتی مراجعه حضوری به مطب دچار استرس و اضطراب خواهد شد و برای جلوگیری از این مساله ویزیت متخصص اطفال در منزل می تواند یک راه حل عالی باشد. شما می توانید با ثبت درخواست آنلاین ویزیت متخصص اطفال در منزل این خدمت را به منزل خود بیاورید.

ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

درصورتی که مشکلات استخوانی و یا دچار شکستگی استخوانی شده اید و نیاز دارید توسط متخصص ارتوپد ویزیت شوید ما پیشنهاد میکنیم از خدمت ویزیت متخصص ارتوپد در منزل استفاده کنید. ویزیت متخصص ارتوپد در منزل به شما کمک می کند بدون مراجعه حضوری به مطب یا مراکز درمانی در منزل درمان شوید. در صورتی که متخصص ارتوپد نیاز به رادیولوژی داشته باشد امکان انجام رادیولوژی در منزل محیا است.

وظایف ویزیت پزشک در منزل

هنگام ویزیت پزشک در منزل، پزشک وظیفه‌هایی دارد از‌جمله معاینه بالینی میزان هوشیاری، نشانه‌های حیاتی که حاوی نبض، تنفس، فشار خون و غیره را ارزیابی می‌کند. به غیر از این، در شرایطی که بیمار به خدمات دیگری مثل سونوگرافی در منزل یا رادیولوژی در منزل احتیاج داشته باشد، اقدامات کافی هماهنگ می‌شود و در بازه زمانی کوتاه در محل شما انجام خواهد شد.

در صورتی که نیاز به تزریقات در منزل و یا تزریق سرم در منزل داشته باشید با صلاحدید پزشک معالج در منزل انجام خواهد شد. فراموش نکنید خدمات درمانی ما شامل اکثر موارد درمانی می شود و شما می توانید به هر خدمت پزشکی و درمانی که نیاز دارید در خانه خدمات مدنظر را دریافت کنید.

ویزیت پزشک در منزل با بیمه

برای اینکه بتوانید از بیمه برای پرداخت هزینه پزشک در منزل استفاده کنید، قبضی برای شما صادر خواهد شد. با ارائه قبض به شرکت بیمه‌ایی می‌توانید بخشی از هزینه پزشک در منزل را دریافت کنید. اگر زیر نظر بیمه های بانکی هستید می توانید بدون پرداخت هزینه از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل برخوردار شوید و هزینه کلیه خدمات توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

ویزیت پزشک در منزل ویزیت پزشک در محل

مراکز طرف قرارداد ارائه‌دهنده‌ی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل، دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت بوده و کلیه پزشکان و پرستاران مورد تائید آن مرکز می‌باشد. به این ترتیب شما به آسانی و با خیال راحت می‌توانید برای ویزیت پزشک در منزل، اقدام نمایید.

هنگامی که ویزیت بیمار توسط پزشک متخصص در منزل و در موقعیت زندگی بیمار انجام گردد بیمار احساس آرامش بیشتری را تجربه خواهد کرد و از استرس به دور خواهد بود. در ارتباط با ویزیت پزشک در منزل، باید گفت پزشک همان اقداماتی را در منزل انجام می‌دهد که در مطب انجام می گیرد. شما می توانید شبانه روزی بیماری خود را با ویزیت پزشک عمومی در منزل درمان کنید و یا اگر نیاز به پزشک متخصص در منزل دارید، ما همراه شما هستیم.

ویزیت پزشک عمومی در منزل

یقینا بردن کودکان به مطب پزشک همواره با امتناع آن‌ها همراه است و این قضیه برای افراد مسن و خانم‌های باردار نیز با توجه به سخت بودن رفت و آمد برای این افراد، مشکلات خاص خود را دارد. بنابراین ویزیت پزشک عمومی در منزل یا همان ویزیت در محل، برای این افراد، گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. مراجعه به محیط بیمارستان و کلینیک های درمانی برای این افراد حساس، می‌تواند استرس‌زا باشد و به‌همین خاطر انجام خدمات پزشکی در منزل می‌تواند از نظر روانی نیز مفید واقع شود.

ویزیت پزشک عمومی در منزل در سریعترین زمان اتفاق می افتد و شما براحتی می توانید در محل دلخواه توسط انواع پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شوید. ویزیت پزشک عمومی در منزل همینک در شهرهای تهران و کرج توسط آسان آزمایش قابل رزرو است.

ویزیت در منزل

طبق بررسی و تحقیقات؛ ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی می‌تواند مراقبت های پزشکی و تشخیص های دقیق تری ارائه دهد. ویزیت در منزل می تواند در هر ساعتی از شبانه روز به صورت 24 ساعته انجام شود پس دیگر نیاز به گرفتن وقت قبلی نیست و بیمار می تواند در ساعتی از شبانه روز ویزیت در منزل را تجربه کند. ویزیت در منزل توسط موسسه های خدمات پرستاری و پزشکی در منزل انجام می شود که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان هستند.

پزشک در منزل

پزشک در منزل یکی از خدمات جدیدی است که توسط پلتفرم آسان آزمایش ارائه می گردد. پزشک در منزل به شما کمک خواهد کرد تا براحتی بیمارتان در منزل ویزیت و مداوا شود و دیگر مثل گذشته لازم نیست به مطب پزشک مراجعه کنید چون آسان آزمایش همراه شماست. برای درخواست پزشک در منزل می توانید وارد حساب کاربری خود در آسان آزمایش شوید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا به صورتی تلفنی به شماره 02191304567 به همکاران پشتیبانی جهت رزرو در تماس باشید.

ویزیت پزشک در منزل تهران

در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای ویزیت پزشک در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. ویزیت پزشک در منزل تهران به صورت شبانه روزی است.

ویزیت پزشک در منزل کرج

در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را ویزیت پزشک در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. ویزیت پزشک در منزل کرج به صورت شبانه روزی است.

ویزیت پزشک در خانههزینه ویزیت پزشک در منزل

هزینه ویزیت پزشک در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در حساب کاربری ثبت شده است. شما می توانید با ورود / ثبت‌نام خود از طریق کلیک در اینجا هزینه ویزیت پزشک در منزل را مشاهده کنید. تعرفه ویزیت پزشک در منزل با توجه به نوع تخصص (عمومی یا متخصص بودن پزشک) متفاوت است.

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل نیز از طریق حساب کاربری و انتخاب شهر قابل روئیت است. ما در مجموعه‌ی آسان آزمایش، به‌طور 24 ساعته آماده‌ی خدمت رسانی به همشهریان تهرانی و کرجی هستیم. اگر سؤال‌های بیشتری داشتید می‌توانید با کارشناسان ما 02191304567 ارتباط برقرار کنید.

چرا ویزیت پزشک در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی  پزشکی و پرستاری هستند که می توانند در زمینه ویزیت پزشک در منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به پرستار در منزل و یا نیاز به آزمایش خون در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

ویزیت پزشک در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش