با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام انما در منزل دهید 

انما در منزل | تنقیه در منزل

انما در منزل یا تنقیه در منزل به صورت تخصصی و بدون درد

در حال حاضر فعالیت های پزشکی از جمله انما یا تنقیه (درمان یبوست شدید) فقط در مراکز درمانی انجام نمی گیرند، بلکه جهت رفاه حال بیماران و همچنین افزایش روند بهبودی، بسیاری از روش های درمانی به راحتی در منزل توسط تیم های پزشکی و متخصص قابل انجام است. به طوری که برای انجام این فعالیت های پزشکی مراکزی تحت عنوان مجموعه های ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل در ایران ایجاد شده اند، که به انجام هر چه سریع تر و بهتر خدمات پزشکی کمک شایانی می کنند.

این مراکز تخصصی دارای سابقه کاری کافی و همچنین تیم حرفه ای پزشکی هستند، که به درستی در هر موقعیتی عملکرد مناسب را از خود نشان می دهند، از روش های درمانی رایج که به راحتی جهت حفظ آرامش بیمار در منزل قابل انجام است، انما در منزل یا تنقیه در منزل می باشد، که این مراکز تخصصی با کمترین هزینه در منزل این روش درمانی را انجام می دهند.

انما در منزلانما در منزل برای بزرگسالان

این روش درمانی در هر رده سنی قابل انجام است و پزشک در صورت نیاز استفاده از این روش درمانی را جهت بهبود بیمار از یبوست انتخاب می کند. این فرآیند به هیچ عنوان وقت گیر نیست و هیچ گونه دردی شما هنگام آغاز درمان احساس نخواهید کرد، انما در منزل برای بزرگسالان با اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.

گاهی اوقات بیمار بزرگسال به دلیل وخامت بیماری و یا حتی نداشتن وقت کافی جهت مراجعه حضوری به مراکز درمانی ترجیح می دهد، که انما یا تنقیه در منزل انجام بگیرد، این روش درمانی نیازمند دقت بسیار زیادی است، که فقط افراد متخصص و باسابقه می توانند این نکات را رعایت کنند. مجموعه آسان آزمایش با بهره گیری از دانش پزشکی و همچنین آمادگی روحی و روانی بیمار عمل تنقیه و یا انما را به راحتی در منزل با رعایت اصول بهداشتی انجام می دهند و در طول درمان شما احساس کوچک ترین دردی نخواهید داشت.

تنقیه در منزل برای کودکان

کودکان بنا به شرایط روحی متفاوتی که دارند، در محیط های جدید و ناآشنا دچار استرس و اضطراب شدیدی می شوند و آرامش خود را از دست داده و فرآیند درمان به درستی نمی تواند انجام بگیرد، در این حالت از نقطه نظر روانشناسان درمان تکمیلی کودکان در هر مرحله ای در منزل بیشتر درست است و همچنین در آغوش گرم والدین و محیط پر از آرامش منزل کودک دچار حملات عصبی نمی شود.

انما یا تنقیه کودکان بسیار سخت تر است، چون کودک همکاری های لازم را انجام نمی دهد و شرایط محیطی باید کاملا عادی و صمیمی باشد، تا او با کادر درمان همکاری کند. تنقیه در منزل برای کودکان بهترین روش جهت از بین بردن این استرس و همچنین درمان اصولی تر می باشد، در این روش کودک شما بیشتر احساس آرامش خواهد داشت و همچنین در صورت هرگونه مشکلی می توانید کودک خود را از نظر روحی آرام کنید، تا فرآیند درمان ادامه پیدا کند.

همچنین در این روش شما به صورت ۱۰۰ درصدی در وقت خود صرفه جویی می کنید، چون برای انجام انما یا تنقیه در کلینیک ها و بيمارستان ها شما باید ساعت ها وقت خود را تلف کنید و حتی کودک شما در معرض بیماری های مختلف دیگری نیز قرار می گیرد، در صورتی که در منزل و بدون کوچک ترین مشکل و خطری انما یا تنقیه قابل انجام است.

تنقیه در منزل برای سالمندان

در سالمندان به دلیل مشکلات حرکتی مختلفی که وجود دارد، سالمندان تحرک کافی نداشته و معمولا دچار مشکلات گوارشی مختلف نظیر یبوست می شوند و یکی از روش های ۱۰۰ درصدی درمان یبوست جهت دفع کامل مدفوع بهره گیری از روش درمانی انما یا تنقیه می باشد، که یبوست را در کوتاه ترین زمان ممکن را درمان می کند.

سالمندان جزء دسته ای از بیماران هستند که به دلیل کهولت سن و همچنین مشکلات مختلف جسمی  مراجعه حضوری به مراکز درمانی را هیچ وقت انتخاب نمی کنند و ادامه درمان در منزل را ترجیح می دهند. انما در منزل به راحتی با بهره گیری از روش های پزشکی دقیق قابل انجام گیری است و به هیچ وجه مشکل خاصی در این روش درمانی به وجود نمی آید، برای انجام انما یا تنقیه در منزل انتخاب یک مجموعه معتبر و خبره حرف اول را می زند. در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید.

درمان یبوست شدید در سالمندان

درمان یبوست شدید در سالمندان یک مشکل رایج است که در اکثر سالمندان مشاهده می شود. یبوست شدید دلایل زیادی می تواند داشته باشد اما برای درمان یبوست شدید در سالمندان می توان از روش انما یا تنقیه استفاده کرد. انما یا تنقیه یک روش درمانی برای رفع یبوست شدید در بیماران می باشد. در صورتی که بیمار شما به یبوست شدید دچار شده است می توانید از خدمات انما در منزل یا تنقیه در منزل استفاده کنید. با انجام انما یا تنقیه توسط متخصصین مشکل یبوست بیمار شما رفع خواهد شد.

درمان یبوست شدید در سالمندان بستگی به علت و شدت یبوست دارد. اما در کل، مراقبت‌های زیر می‌توانند در بهبود و مدیریت یبوست شدید در سالمندان مؤثر باشند:

1. تغذیه مناسب: تغذیه حاوی فیبر بالا و مصرف مایعات کافی می‌تواند در بهبود حرکت روده و جلوگیری از یبوست مؤثر باشد. میوه‌ها، سبزیجات، غلات کامل و مواد غذایی حاوی فیبر بالا می‌توانند به تسهیل گذران مواد غذایی در روده کمک کنند.

2. مصرف مایعات بیشتر: مصرف آب و مایعات بیشتر می‌تواند از نرم شدن مدفوع کمک کند و جلوی یبوست را بگیرد. مصرف آب، آبمیوه‌ها، شوربا و نوشیدنی‌های غیرالکلی می‌توانند به شدت تأثیرگذار باشند.

3. تمرین و فعالیت بدنی: فعالیت بدنی منظم و تمرینات ورزشی سبک می‌تواند حرکت روده را تحریک کند و به پیشرفت یبوست کمک کند. در صورت امکان، سعی کنید روزانه حداقل 30 دقیقه تمرینات ورزشی سبک را در برنامه خود قرار دهید.

4. مدیریت داروها: برخی داروها می‌توانند عامل یبوست شدید در سالمندان باشند. در صورت مصرف داروهایی که می‌توانند یبوست را تشدید کنند، با پزشک خود در مورد جایگزینی یا تغییر درمان مشورت کنید.

5. مشاوره پزشکی: در صورتی که یبوست شدید در سالمندان مداوم است و با تغییرات ساده در رژیم غذایی و فعالیت بدنی تسکین نمی‌یابد، مشاوره پزشکی لازم است. پزشک می‌تواند بررسی علت یبوست و در صورت لزوم، داروهای مسهل یا روش‌های درمانی دیگر را تجویز کند.

تنقیه در منزل

تنقیه در منزل یک راهکار درمانی برای تحریک و خروج مدفوع از روده است که برای مبتلایان به یبوست تجویز می‌شود. در واقع به عمل بیرون راندن مدفوع و مواد زائد از رکتوم، از طریق ورود مایع به روده تنقیه (Enema) گفته می شود. در گذشته بیماران که دچار یبوست می شدند برای انجام تنقیه حتما باید به مراکز درمانی یا بهداشتی مراجعه می‌کردند؛ اما امروز انجام تخصصی این کار در منزل هم امکان‌پذیر شدهو شما برای انجام تنقیه در منزل می‌توانید از خدمات پرستاری در منزل آسان آزمایش کمک بگیرید.

انما به روش اصولی وصحیح در منزل

اغلب افرادی که دچار مشکلات گوارشی هستند، این روش درمانی را انتخاب نمی کنند، چون اگر اصول پزشکی لازم در این روش رعایت نشود، فرد درد زیادی را متحمل خواهد شد و حتی افراد غیر متخصص می توانند آسیب های جبران ناپذیری را به روده بزرگ وارد کنند، به همین علت شما باید بهترین مرکز را جهت انجام این امر پزشکی انتخاب کنید، کادر پزشکی مجموعه آسان آزمایش با داشتن تجربه کاری کاملا بالا بدون کوچک ترین دردی انما را در منزل برای شما انجام می دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند درمان مداخله های لازم را تیم پزشکی انجام می دهد، تا هیچ خطری سلامت شما را تهدید نکند.

تنقیه در منزلانما در منزل یا تنقیه در منزل با کمترین قیمت

قیمت یکی از مشخصه های مهمی است، که هر کسی به آن اهمیت می دهد و اگر تفاوت قیمت بسیار فاحش باشد، فرد بیمار این روش درمانی را انتخاب نمی کند، خوشبختانه در ایران دریافت خدمات پزشکی در منزل قیمت بسیار بالایی نداشته و شما با کمترین هزینه می توانید انما یا تنقیه را در منزل انجام دهید، نرخ در نظر گرفته شده برای انجام این روش درمانی در منزل کاملا مناسب و ارزان است و هر بیماری می تواند این روش را انتخاب کند.در صورتی که نیاز به حضور پرستار در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید.

مجموعه آسان آزمایش با کمترین نرخ انما یا تنقیه را در منزل انجام می دهد و همچنین تیم حرفه ای این مرکز درمانی مطابق با نظر پزشک فعالیت خود را انجام می دهند و از هرگونه مداخله غیر ضروری خودداری می کند و در کنار انجام فرآیند درمانی آرامش بیمار را نیز تامین می کنند، تا درمان به صورت سریع و آسان انجام گیرد. مجموعه آسان آزمایش نامی درخشان و معتبر در زمینه ارائه خدمات پزشکی است، که همیشه بهترین عملکرد را از خود نشان داده و رضایت تمامی مراجعه کنندگان خود را تاکنون جلب کرده است.

انما در منزل تهران

در صورتی که نیاز به انجام انما در منزل دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را 24 ساعته با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام انما در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. تنقیه در منزل تهران برای بیمارانی که دچار یبوست شدید هستند مناسب است.

انما در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام انما در منزل دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را 24 ساعته با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام انما در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. تنقیه در منزل کرج یک روش درمانی سریع برای رفع یبوست است.

هزینه انما در منزل چقدر است؟

هزینه انما در منزل در شهر تهران یا کرج در حساب کاربری قابل مشاهده است. شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود و یا تلفنی نسبت به ثبت درخواست تنقیه در منزل یا انما در منزل به صورت 24 ساعته اقدام نمائید. هزینه تنقیه در منزل بسته به شهر محل تقاضا متفاوت است و در بخش حساب کاربری قابل روئیت است.

انما یا تنقیه در منزل با آسان آزمایش

آسان آزمایش پلتفرم اینترنی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه سونداژ در منزل به شما 24 ساعته کمک کنند. علاوه بر خدمات انما یا تنقیه در منزل شما می توانید از سایر خدمات پزشکی و پرستاری از جمله تزریق سرم در منزل یا تزریقات در منزل نیز برخوردار شوید. برای ثبت درخواست تنقیه در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

انما در منزل | تنقیه در منزل | درمان یبوست شدید

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش