با آسان آزمایش سونوگرافیست همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام سونوگرافی در منزل دهید 

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه پزشکی، تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته ای طراحی و تولید شده اند، که پزشکان می توانند به کمک این تجهیزات بیماری های گوناگون را در زمان مناسب تشخیص و شناسایی کنند، یکی از تجهیزات مهم پزشکی که کمک شایانی به جامعه بشری از گذشته تاکنون کرده است، سونوگرافی در منزل (sonography) می باشد. دستگاه سونوگرافی در منزل (سونوگرافی پرتابل)  قابل جابجایی به محل دلخواه است و بیمار می تواند در هر مکانی از سونوگرافی در محل برخوردار شود.

سونوگرافی چیست؟

سونوگرافی، عمدتاً برای عکس برداری از بافت های نرم مناسب است و برای عکس برداری از استخوان ها، کماکان از روش های رادیولوژی استفاده می شود. سونوگرافی ساده، داپلر و سونوگرافی چند بُعدی در طیف گسترده ای از علم پزشکی کاربرد داشته باشند. بررسی وضعیت جنین در طول دوره بارداری، احتمالاً رایج ترین کاربرد سونوگرافی در حوزه تشخیص پزشکی است. این روش تشخیصی هیچ عارضه یا خطری ندارد و استفاده از این روش برای بررسی وضعیت رحم و جنین، بهترین انتخاب ممکن است. سونوگرافی در منزل را با آسان آزمایش تجربه کنید.

در سونوگرافی از امواج اولتراسوند یا امواج صوتی با فراکانس بالا استفاده می شود. با استفاده از سونوگرافی می توان برای بررسی احشاء داخل شکم و لگن مانند : کلیه ها و مجاری ادراری، رحم و تخمدان ها، کبد و کیسه صفرا و مجاری صفراوی، پروستات، مثانه، طحال و همچنین بیضه ها و تیروئید و عروق خونی استفاده کرد. در صورتی که نیاز به رادیولوژی در منزل دارید می توانید 24 ساعته از طریق حساب کاربری خود درخواستتان را ثبت کنید.

سونوگرافی 24 ساعته

مراجعه به مراکز درمانی جهت انجام سونوگرافی بسیار وقت گیر است، در صورتی که انجام سونوگرافی در منزل یا سونوگرافی 24 ساعته بدون کوچک ترین اتلاف وقت و هزینه ای صورت می گیرد و از هر لحاظ به نفع بیمار در سنین مختلف می باشد. پلتفرم آسان آزمایش جزء بهترین ها در زمینه ارائه خدمات پزشکی و درمانی در منزل شناخته می شود که با بهره گیری از نیرو های متخصص و مراکز معتبر دارای مجوز، می توانید خدمت سونوگرافی 24 ساعته را در تهران یا کرج تجربه کنید. سونوگرافی 24 ساعته در حال حاضر در شهر تهران و کرج قابل ارائه است.

سونوگرافی در منزلسونوگرافی در منزل با دستگاه پیشرفته

سونوگرافی یکی از تجهیزات اصلی و کاربردی در تشخیص پزشکی است، که در درمان و تشخیص بسیاری از بیماری ها در آقایان و بانوان موثر می باشد و همچنین در بارداری از اهمیت بسزایی برخوردار است. در حال حاضر دستگاه های سونوگرافی پیشرفته ای طراحی و تولید شده اند، که وزن بسیار کمتری داشته و به راحتی قابل جا به جایی هستند و به همین علت مراکز تخصصی که دارای این نوع از تجهیزات هستند، به کمک یک فرد متخصص در حوزه سونوگرافی این نوع از خدمات را در منزل به راحتی برای شما عزیزان می توانند فراهم کنند.

خدمات سونوگرافی در منزل بدون کوچک ترین اتلاف وقتی قابل انجام است و شما در مدت زمان کوتاهی 24 ساعته به صورت شبانه روزی می توانید به کمک مجموعه آسان آزمایش خدمات سونوگرافی در منزل را با هزینه های بسیار کم و در اسرع وقت توسط مراکز خدمات درمانی در منزل دارای مجوز طرف قرارداد با آسان آزمایش را دریافت کنید.

سونوگرافی در منزل به کمک پزشک متخصص

سونوگرافی یک دستگاه کاملا تخصصی و حرفه ای در دنیای پزشکی است، که به راحتی از وضعیت درونی بدن پزشک را آگاه می کند. بررسی وضعیت بدن به کمک دستگاه سونوگرافی فقط توسط افراد دوره دیده و پزشک امکان پذیر می باشد، که براحتی می توانید این خدمت را در منزل دریافت کنید. سونوگرافی در منزل برای تمامی بیماران حرکتی که قدرت جا به جایی ندارند، کاملا روش مناسبی می باشد و همچنین این نوع از خدمات در هر مکانی قابل دریافت است و میزان دقت دستگاه سونوگرافی در منزل با سایر نمونه های موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی هیچ گونه تفاوتی ندارد.

سونوگرافی در منزل برای کودکان

اغلب کودکان و نوجوانان به سبب واهمه ای که از مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی دارند، خانواده ها با مشکلات و چالش هایی مواجه هستند. سونوگرافی در منزل این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد، که کودک شما در نهایت سلامت روانی و همچنین آرامش کافی توسط فرد متخصص در منزل سونوگرافی شود. همچنین سونوگرافی در منزل برای کودکان بسیار راحت تر است و حتی کودک همکاری های لازم را در منزل انجام می دهد و از نظر روحی و روانی کوچک ترین استرسی به کودک شما وارد نمی شود.

لذا برای کودکان زیر ۵ سال استفاده از این روش شدیدا توصیه می شود و حتی والدین کودک به راحتی می توانند در جهت تامین آرامش کودک همکاری کنند.

سونوگرافی در منزلسونوگرافی در منزل برای سالمند

در حال حاضر تعداد افراد کهنسال جامعه بسیار زیاد می باشد و شما برای تشخیص برخی از بیماری های پنهان سالمند خود مستلزم چکاپ دوره ای به کمک دستگاه سونوگرافی پیشرفته و استاندارد هستید و همچنین طبق بررسی ها و آزمایش های انجام شده حدود ۸۸ درصد از سالمندان بالای 75 سال دچار مشکلات حرکتی هستند که به دلیل ازدیاد جمعیت در مراکز درمانی کمتر به این مراکز  مراجعه می کنند و این مسئله عواقب جبران ناپذیری را به همراه دارد و در آینده سالمند شما با مشکلات جدی مواجه می شود، که سلامت او را به خطر می اندازد.

سونوگرافی در منزل برای سالمندان یک اقدام کاملا موثر و صحیح است، که باعث تشخیص دقیق بیماری ها در زمان مناسب می شود و همچنین پیشگیری های لازم صورت می گیرد. سونوگرافی در منزل برخلاف باورهای رایج عمومی با قیمت مناسب و همچنین خدمات ارائه شده با دقت و سرعت عمل بالاتری انجام می گیرد و به همین دلیل سالمندان این روش درمانی را بیشتر ترجیح می دهند.

سونوگرافی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

سونوگرافی در منزل برای خانم های باردار

یکی از کاربردهای سونوگرافی در منزل، برای خانم های باردار می باشد. در صورتی که بدلیل شلوغی مراکز یا جلوگیری از آلوده شدن به بیماری های واگیردار تمایل دارید انجام سونوگرافی را در خانه انجام دهید، پیشنهاد میکنیم با ما در تماس باشید. آسان آزمایش امکان انجام سونوگرافی در منزل را برای شما در شهرهای تهران و کرج با پوششدهی سراسری محیا میکند.

سونوگرافی داپلر در منزل

از سونوگرافی داپلر (Doppler) برای مشاهده جریان خون در رگ ها و شریان های بدن مورد استفاده قرار میگیرد. در صورتی که نیاز به سونوگرافی داپلر در منزل دارید، آسان آزمایش 24 ساعته اماده خدمت رسانی به شما می باشد.

سونوگرافی در خانهکاربردهای سونوگرافی

سونوگرافی کاربردهای زیادی در تشخیص انواع بیماری ها و مشکلات فیزیکی در بدن دارد که می توان به:

 • سونوگرافی از پستان ها
 • سونوگرافی از تخمدان ها
 • سونوگرافی از بیضه ها
 • سونوگرافی از طحال
 • سونوگرافی از رگ ها و شریان ها
 • سونوگرافی از شکم و سیستم گوارش
 • سونوگرافی از پانکراس
 • سونوگرافی از کیسه صفرا
 • سونوگرافی از غدد تیروئید و پاراتیروئید
 • سونوگرافی از کلیه، مثانه و مجاری ادرار
 • اکوی قلب (اکو کاردیوگرام)
 • سونوگرافی از مغز، بافت ها و استخوان های نوزادان
 • ارتوپدی (برای عکس برداری و معاینه نواحی نرم و غضروفی مثل تاندون، منیسک و رگ های موجود در گردن، بازو، پاها)

مزایای استفاده از سونوگرافی در منزل

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی پرخطر و آلوده
 • عدم نیاز به وقت قبلی و یا انتظار در صف های طولانی
 • عدم نیاز به صرف وقت و هزینه

هزینه سونوگرافی در منزل

هزینه سونوگرافی در منزل توسط پلتفرم آسان آزمایش از 1،400،000 تومان شروع می شود و بسته به اینکه سونوگرافی از کدام بخش بدن انجام گیرد هزینه متفاوت خواهد بود. پلتفرم آسان آزمایش از طریق مراکز طرف قرارداد خود با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا امروزه در این حوزه حرف اول را می زند و تیم تخصصی و حرفه ای بدون کوچک ترین اتلاف وقتی در اسرع وقت در محل حاضر شده، و بعد از سونوگرافی در منزل نتیجه توسط پزشک تفسیر و ارائه می گردد.

لذا سونوگرافی در منزل یک روش مناسب برای همه افرادی است که نیاز به انجام سونوگرافی  دارند چراکه در این روش شما در مدت زمان کوتاه تری سونوگرافی در منزل را می توانید انجام دهید.

سونوگرافی در منزل تهران

در صورتی که نیاز به انجام سونوگرافی در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید 24 ساعته این خدمت را با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام سونوگرافی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

سونوگرافی در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام سونوگرافی در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را 24 ساعته با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام سونوگرافی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

چرا سونوگرافی در منزل با آسان آزمایش؟

شما به عنوان کسی که قصد دریافت خدمات سونوگرافی در منزل را دارید، باید بررسی های لازم را انجام دهید و با دقت و وسواس زیادی یک مرکز معتبر و باتجربه را انتخاب کنید. مراکز معتبر و شناخته شده دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان هستند و زیر نظر کامل این مجموعه فعالیت خود را انجام می دهند، مجموعه آسان آزمایش در حال حاضر به کمک تیم حرفه ای و متخصص خود سونوگرافی در منزل را 24 ساعته در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و به کیفیت خدمات پزشکی ارائه شده اهمیت می دهد.

نظرسنجی های جدید حاکی از رضایت ۹۹ درصدی کاربران می باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت نوبت در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با مجموعه آسان آزمایش همیشه در ارتباط باشید.

سونوگرافی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش