با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام تزریقات در منزل دهید 

تزریقات در منزل

هر انسانی در طول سال ممکن است به هر دلیلی به تزریق آمپول نیاز پیدا کند. احتمالا شما هم تا بحال چندین بار به تزریق آمپول نیازمند شده اید. اما تزریقات فقط در مطب و کلینیک پزشکان و بیمارستان انجام نمی شود. شما می توانید خدمات تزریقات در منزل را از طریق آسان آزمایش دریافت کنید. اگر بنا به دلایل خاصی مانند وخامت حال، مشکل در راه رفتن و یا پیری و کهولت سن و صرفه جویی در وقت و … نمی توانید به کلینیک مراجعه کنید می توانید کلیه خدمات پزشکی و پرستاری از جمله تزریقات در منزل در محل دلخواه انجام دهید.

پرستاران خبره و حرفه ای برای انواع تزریقات وریدی و عضلانی یا وصل سرم در منزل، که متخصص در زمینه کاری خود هستند آماده اند در منزل خدمات مورد نیاز شما را برآورده کنند. در صورتی که نیاز به پرستار در منزل دارید می توانید رو آسان آزمایش حساب کنید. ما قصد داریم در ادامه شما را با انواع تزریقات در منزل آشنا کنیم (Injection).

تزریقات در منزلبر همین اساس چند پرسش مهم و کلیدی مطرح کرده و به آن پاسخ داده ایم که شامل موارد زیر است:

  • تزریقات در منزل چیست و کدام تزریقات را می توان در منزل انجام داد؟
  • آیا خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی است؟
  • هزینه تزریقات در منزل چقدر است؟
  • تزریقات در منزل 24 ساعته توسط کدام موسسات و شرکت ها انجام می شود؟

کدام تزریقات در منزل انجام می شود؟

انجام تزریقات در منزل، یکی از خدماتی است که آسان آزمایش توسط مراکز خدمات پرستاری و درمانی در منزل برای شما ارائه می دهد.

بسیاری از تزریقات روزانه مربوط به افراد مسن و افرادی است که به خاطر بیماری و وضعیتی که دارند، نمی توانند مسیر رفت و آمد به بیمارستان یا کلینیک را طی کنند. این افراد، تزریقات ساده ای دارند که گاهی به تشخیص پزشک، وریدی انجام می شود و گاهی عضلانی.

لازم به ذکر است که تزریق آمپول فقط به همین آمپول های ساده مانند پنی سیلین یا دگزامتازون و ویتامین ب کمپلکس، خلاصه نمی شود. گاهی، یک سری از آمپول های تخصصی برای بیماران تجویز می شود که باید توسط پرستار مجرب تزریق شود و حتی نیاز است که چند ساعتی، پرستار بالای سر بیمار، حضور داشته باشد.

معمولا این نوع از تزریقات در مطب و بیمارستان ها انجام می شود اما برخی از بیماران، نمی توانند به مطب و بیمارستان مراجعه کنند. به ناچار باید در منزل، تزریقات آن ها انجام شود. لذا ما می توانیم با اعزام پرستاران از مراکز معتبر این مشکل را حل کنیم.

انواع تزریقات در منزل:

  •  تزریقات داخل جلدی که شامل تزریق آمپول زیر لایه های پوستی است تا میزان حساسیت به دارو، سنجیده شود.
  •  تزریقات زیر جلدی که برای افرادی است که باید آمپول شان به آهستگی از زیر پوست جذب بدن شود. مانند زیر پوست شکم، سطوح قدامی و طرفی ران و …
  •  تزریقات وریدی که برای بیمارانی انجام می شود که نمی توانند دارو را از طریق خوردن و سیستم گوارش جذب کنند. به همین خاطر به درون رگ ها تزریق می شود.
  •  تزریق عضلانی که معمول ترین شیوه ی تزریق است و برای اکثر بیماری ها، استفاده می شود. مانند تزریق ب کمپلکس، پنی سیلین و غیره.
  •  تزریقات داخل صفاقی که برای تزریق آمپول های شیمی درمانی استفاده می شود.
  •  تزریقات داخل مفصلی که برای التهاب و آرتروز ها استفاده می شود.

لازم به ذکر است بعضی از تزریقات داروها از جمله آنتی بیوتیک ها و داروهای شیمی درمانی و … حتما باید تحت نظر پزشک تزریق شود چرا که این دارو ها پس از تزریق ممکن است عوارض و علایم هایی داشته باشد که برای بیمار خطرناک باشد. تزریق پنی سیلین در منزل در صورتی زیر نظر پزشک انجام شود برای شما هیچ خطری نخواهد داشت. پنی سیلین جزو داروهایی است که ممکن است خیلی از افراد به این ماده حساسیت داشته باشد لذا تزریق این آنتی بیوتیک باید حتما زیر نظر متخصص صورت بگیرید. اگر نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید.

تزریقات در منزل ۲۴ ساعته

تزریقات در منزل 24 ساعته، چه برای تزریق یک آمپول ساده ی دگزامتازون باشد و یا برای آمپول های تخصصی بیماری ms و شیمی درمانی، همگی باید توسط پرستاران و افراد حرفه ای باید انجام شود. درصورتی که در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به تزریقات در منزل داشته باشید می توانید با ثبت درخواست تزریقات در منزل 24 ساعته در آسان آزمایش خدمات مورد نیاز خود را در منزل یا محل دلخواه خود دریافت کنید. تزریقات در منزل شبانه روزی توسط مراکز خدمات پرستاری در منزل طرف قرارداد با آسان آزمایش در محل انجام می گیرد و شما با ثبت درخواست می توانید از این خدمت در محل دلخواه بهره مند شوید.

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل برای کودکان

یکی از مزیت های تزریقات در منزل برای کودکان است. کودکان در طول زندگی خود به تزریقات مختلفی نیاز پیدا می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها، تزریق واکسن‌های دوره‌ای است. از آن‌جایی که ممکن است کودک شما به علت حضور در مراکز درمانی، دچار اضطراب و استرس شود و تجربه‌ی بدی از تزریقات در ذهنش باقی بماند، استفاده از خدمات آسان آزمایش برای تزریقات در منزل کودکان می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی باشد.

با انجام تزریقات در منزل برای کودکان، اضطراب و استرس کودک تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و کودک با آرامش بیشتری واکسن و یا تزریقات دارویی خود را دریافت میکند.

تزریقات بیماران کرونا

یکی از شرایطی که بیمار نیاز به تزریقات در منزل پیدا میکند در مواقع ابتلا به کرونا است. تزریقات بیماران کرونا از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که این بیماران بدلیل شرایط نامساعد و ضعف بدنی نمی توانند به مراکز درمانی یا بیمارستان مراجعه کنند. در صورتی که به کرونا مبتلا شدید می توانید از طریق آسان آزمایش درخواست ویزیت دکتر در منزل دهید تا پزشک عمومی یا متخصص عفونی (کرونا) در منزل بیمار را ویزیت کند و دارو هایی که باید تزریق شود را درخواست نمائید. تزریقات بیماران کرونا در اسرع وقت با کادر پرستاری ماهر صورت می گیرد.

اگر نسخه تزریق دارو دارید و فقط نیاز به تزریقات در منزل دارید می توانید با آسان آزمایش، تزریقات در منزل 24 ساعته را تجربه نمائید. اگر بیمار شما نیاز به انجام تست کرونا در منزل دارد می توانید همین حالا درخواست آنلاین ثبت کنید. امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا و تکمیل ظرفیت های اکثر مراکز درمانی و بیمارستان ها، بهترین راه برای مراقبت از مبتلایان به کرونا در منزل است. دلایل دیگر صرفه جویی در هزینه های اضافی است. تزریق و سرم و اقدامات درمانی بیماران کرونایی توسط آسان آزمایش در منزل انجام می شود.

تشخیص آمپول وریدی و عضلانی

برای تشخیص آمپول وریدی و عضلانی نیاز است با یک پزشک یا پرستار مشاوره کنید. آمپول های وریدی همانطور که از نامشان پیداست، دارو هایی هستند که باید به ورید (رگ) بیمار تزریق شوند، و آمپول های عضلانی تزریق هایی هستند که به عضله باسن تزریق می شوند. درصورتی که تزریق به اشتباه انجام شود می تواند جان بیمار را به خطر بیاندازد.

ما توصیه می کنیم تزریق هر نوع دارو را طرف افراد متخصص انجام دهید تا دچار عوارض خطرناک تزریق که می تواند جان بیمار را بگیرد نشوید. در صورتی که نیاز به پرستار جهت تزریق آمپول در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید و یا اگر نیاز به مشاوره دارید با ما در تماس باشید.

تزریق آمپول در منزل

با خدمات تزریق آمپول در منزل دیگر نیازی به بیرون رفتن از خانه، منتظر ماندن در صف شلوغ مراکز درمانی و ماندن در ترافیک سنگین نیست. بسیاری از مواقع، ممکن است فرد نیاز به تزریق آمپول در منزل داشته باشد(این تزریقات می‌تواند با دستور پزشک یا بدون دستور پزشک باشد). تزریق آمپول در منزل، شما را از مراجعه حضوری به مراکز درمانی بی نیاز می کند.

هر نیازی که در زمینه تزریق آمپول در منزل یا سایر خدمات پزشکی و پرستاری داشته باشید می‌توانید روی آسان آزمایش حساب کنید. کافیست درخواست خود را از طریق حساب کاربری خود ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تزریق آمپول در منزل انجام گردد. تزریق آمپول در منزل توسط پرستاران با تجربه زیر نظر مراکز خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

تزریقات در منزل تهران

در صورتی که نیاز به انجام تزریقات در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام تزریقات در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. تزریقات در منزل تهران به صورت شبانه روزی توسط مراکز خدمات پرستاری در منزل انجام می گردد و دیگر نیازی نیست برای تزریقات به مراکز درمانی مراجعه کنید.

تزریقات در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام تزریقات در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید تزریقات در منزل کرج را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام تزریقات در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

هزینه تزریقات در منزل

هزینه تزریقات در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش 265،000 تومان است. هزینه تزریقات در منزل جدا از هزینه های دارو و مواد مصرفی است. در صورتی که نیاز به تزریقات آنتی بیوتیک از جمله پنی سیلین داشته باشید حتما میبایست دستور پزشک را داشته باشید. اگر دستور پزشک ندارید نگران نباشید شما می توانید درخواست پزشک در منزل را کنید و یا از مشاوران مرکز خدمات پرستاری و پزشکی طرف قرارداد با آسان آزمایش مشاوره بگیرید.

جهت ثبت درخواست تزریقات در منزل به صورت 24 ساعته شبانه روز در هفته می توانید وارد حساب کاربیتان شوید و درخواست تزریقات در منزل را ثبت کنید. هزینه تزریقات در منزل با آسان آزمایش به صرفه است. قیمت تزریق آمپول در منزل در سال 1402 توسط آسان آزمایش کاملا مقرون به صرفه است و شما براحتی می توانید در منزل یا محل کار تزریقات را انجام دهید.

چرا تزریقات در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه تزریقات در منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به تزریق سرم در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست تزریقات در منزل یا همان تزریق آمپول در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

تزریقات در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش