با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام تزریق سرم در منزل دهید 

تزریق سرم در منزل

دریافت انواع خدمات تزریق سرم در منزل با قیمت های استثنایی

در حال حاضر یکی از خدمات درمانی رایج که توسط کلینیک های مختلف و مراکز معتبر در داخل کشور در اختیار بیماران قرار داده می شود، تزریق سرم در منزل می باشد، میزان محبوبیت این روش به نسبت سایر روش های درمانی بیشتر است و علت این مسئله تسریع روند بیماری و همچنین تقویت به موقع بدن در مقابل با میکروب ها و ویروس ها می باشد.

مراکز مختلف و معتبری در داخل کشور به طور کاملا حرفه ای در زمینه تزریق سرم در منزل فعالیت می کنند و شما به کمک این مجموعه های درمانی غیر حضوری می توانید خدمات درمانی مختلف را با کمترین هزینه ای در منزل دریافت کنید. تزریق سرم در منزل یا سرم تراپی در منزل در حال حاضر با هزینه های جزئی بدون پرداخت هزینه های مضاعف و صرف وقت توسط مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد با آسان آزمایش قابل انجام است. سرم در منزل می تواند به روند بهبود بیمار به طور چشمگیری کمک کند.

تزریق سرم

تزریق سرم (سرم درمانی) به تزریق مایعات داخل ورید گفته می شود که فقط از طریق تزریق وریدی صورت می گیرد. تزریق سرم به معنای تزریق محلولی است که برای درمان یا پیشگیری از بیماری‌ها استفاده می‌شود. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص تزریق سرم در منزل و انواع سرم ها داده خواهد شد.

تزریق وریدی(IV) یکی از روش های تزریقی در بیشتر بیماری ها است که به دلیل این که دارو مستقیما وارد جریان خون می شود و سیستم گوارش و هضم را دور می زند و مستقیماً وارد اندام ها می شود و در نتیجه میزان جذب آن بالای 90% می باشد ، لذا تزریق وریدی روش تزریقی مناسبی به نظر می رسد. این روش تزریق سرم در موارد اورژانسی که فرد سریعا به دارو احتیاج دارد و یا بیمار درچار علایمی مانند تهوع،  خونریزی و اسهال شدید و سوختگی هایی که فرد مایعات زیادی از دست داده کاربرد دارد.

مهمترین کاربردهای تزریق سرم

  • درمان عفونت‌ها: در برخی موارد عفونت‌ها می‌توانند با تزریق سرم مرتبط با آن عفونت، که شامل آنتی‌بادی‌های موجود در سرم خون افرادی است که از قبل به آن عفونت مبتلا شده‌اند، درمان شوند.
  • پیشگیری از بیماری: تزریق سرم می‌تواند در مواردی که فرد در معرض بیماری خاصی قرار دارد، برای پیشگیری از آن بیماری استفاده شود. به عنوان مثال، تزریق سرم ضد واکسن در مواقعی که شخص با ویروس خاصی در تماس قرار گرفته است، می‌تواند برای جلوگیری از ابتلا به آن ویروس مفید باشد.

سرم تراپی در منزلموارد مهم هنگام تزریق سرم در منزل

  • اگر بیمار مشکل یا بیماری مزمن دارد یا به داروهای خاصی حساسیت نشان می دهد، باید قبل از شروع کار به پرستار اعزامی اطلاع دهید.
  • تجویز و تایید پزشک برای تزریق سرم در منزل در شرایطی می تواند ضروری باشد.
  • از تاریخ انقضا سرم اطمینان حاصل کنید
  • تهیه اقلامی مانند دارو بر عهده بیمار است، اما در صورت درخواست بیمار می توانند آنها را برای شما با گرفتن هزینه تهیه کنند.
  • با توجه به حساسیت روش های پرستاری، تنها مراکزی که به طور رسمی مورد تایید وزارت بهداشت هستند و پرستاران حرفه ای دارند می توانند این کار را انجام دهند. پس در این اقدامات به افراد غیرحرفه ای اعتماد نکنید.

تزریق سرم بدون نسخه

تزریق هرگونه ماده دارویی به کمک سرم و از طریق شریان های اصلی بدن روند درمان را بسیار تسریع می بخشد. در صورتی که تزریق سرم توسط افراد متخصص انجام گیرد هیچ گونه عارضه ای برای بدن به همراه نداشته و شما می توانید به کمک تزریق سرم در زمان مناسب سلامت جسمی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست بیاورید.

کادر کاملا مجرب و فوق حرفه ای مراکز طرف قرارداد با آسان آزمایش تمامی خدمات تزریق سرم در منزل را با بهره گیری از روش های اصولی و استاندارد پزشکی انجام می دهد و شما در اسرع وقت می توانید بدون مراجعه حضوری و صرف وقت سرم تراپی در منزل را دریافت کنید.

تزریق سرم بدون نسخه در منزل امکانپذیر است. اما بهتر است تزریق سرم با نسخه پزشک انجام شود تا بدون هیچگونه عوارضی سرم تراپی انجام شود. در صورتی که قصد تزریق سرم بدون نسخه را دارید و به پزشک دسترسی ندارید می توانید روی خدمات پرستاری آسان آزمایش حساب کنید.

تزریق سرم با نسخه

گاهی اوقات در اثر بیماری و ضعف جسمانی طبق دستور پزشک، بیمار نیازمند تزریق سرم خواهد بود که چنین شرایطی بیمار می تواند به راحتی بدون کوچک ترین اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد تزریق سرم خود را در منزل انجام دهد. با خدمات تزریق سرم در منزل شما کمتر در معرض محیط های آلوده قرار می گیرد و از اضطراب و استرس کاملا دور می شوید و در محیط منزل به کمک یک فرد حرفه ای و دوره دیده می توانید در مدت زمان کوتاهی خدمات مربوط به تزریق سرم در منزل را دریافت کنید. سرم در منزل توسط پرستاران متخصص قابل ارائه است.

برای انتخاب مجموعه هایی که این نوع از خدمات را به بیماران ارائه می دهند، شما باید دقت زیادی به خرج دهید، تا از کادر حرفه ای و کاملا متخصص برخوردار شوید. پلتفرم آسان آزمایش تمامی خدمات مربوط به تزریق سرم برای بیماران در سنین مختلف را از طریق مراکز طرف قرارداد خود که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان هستند، بدون کوچک ترین دردی برای بیمار شما انجام می دهد. همچنین تعرفه های تزریق سرم در منزل کاملا مناسب همه اقشار می باشد و به راحتی هر فردی می تواند از این نوع خدمات به صورت 24 ساعته بهره مند شود.

سرم بیمار کرونا

در صورتی که بیمار کرونا دارید و نیاز به تزریق سرم دارید بهتر است ابتدا باید توسط یک پزشک عمومی یا متخصص در منزل ویزیت شوید (ویزیت پزشک در منزل) تا پزشک بر اساس شدت بیماری سرم مورد نیاز بیمار کرونایی را تجویز نمائید. شاید بیمار مبتلا به کرونا نباشد و نیاز به درمان دیگری داشته باشد. در صورتی که از ابتلا بیمار به کرونا اطلاع ندارید می توانید تست کرونا در منزل را انجام دهید و در سریع ترین زمان جواب را دریافت کنید.

در صورتی که پزشک از قبل بیمار را ویزیت کرده و نیاز به تزریق سرم برای بیمار کرونا دارید می توانید با درخواست تزریق سرم در منزل به صورت 24 ساعته و شبانه روزی این خدمت را در منزل دریافت کنید. برای ثبت درخواست ترزیق سرم می توانید هم به صورت آنلاین و هم تلفنی اقدام نمائید. سرم برای کرونا می تواند یک روش درمانی کمکی باشد تا بیمار سریعتر روند درمان را طی کند. وصل سرم در منزل یک راه حل مناسب برای بیماران کرونایی است که بدون مراجعه به مراکز درمانی می توانند در منزل سرم تراپی شوند. سرم بیمار کرونا توسط پزشک تعیین می شود و توسط پرستاران در منزل تزریق می گردد.

تزریق شبانه روزی سرم در خانه

خانه محیطی امن و به دور از آلودگی های میکروبی و ویروسی است. تزریق شبانه روزی سرم در منزل بهترین گزینه درمانی به شمار می رود. وصل شبانه روی سرم در خانه برای هر رنج سنی حتی نوزادان با پرستاران مجرب در امر رگ گیری شاغل در بخش نوزادان بیمارستان صورت می پذیرد. متقاضیان تزریقات شبانه روزی سرم در خانه می توانند برخی از داروهای تزریقی خود را از طریق تزریق در سرم و یا تزریقات 24 ساعته در منزل توسط مراکز خدمات پرستاری و درمانی در منزل دریافت کنند. آسان آزمایش با بهترین مرکز خدمات پرستاری و درمانی در منزل آماده ارائه خدمت رسانی 24 ساعته است.

تزریق سرم کودکان در منزل

کودکان در محیط های ناآشنا دچار استرس و اضطراب می شوند و همکاری های لازم را با کادر درمان انجام نمی دهند که باعث می شود فرآیند درمان به تعویق افتد. به همین علت طبق بررسی های اخیر کارشناسان در حوزه روانشناسی انجام انواع خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از جمله تزریق سرم در منزل برای کودکان بهترین و ایمن ترین روش می باشد، چراکه کودک شما به خاطر این که آشنایی کامل با محیط منزل دارد، همکاری های لازم را با شما و کادر درمان انجام می دهد.

مجموعه آسان آزمایش از هر نظر در زمینه ارائه خدمات درمانی مانند تزریق سرم در منزل در تهران و کرج حرف اول را می زند و کادر پزشکی و درمانی این مرکز طرف قرارداد با مراکز پزشکی و پرستاری در منزل است.

تزریق سرم سالمندان در منزل

اکثر سالمندان به دلیل کهولت سن دارای مشکلات مختلف جسمی هستند و همچنین ساعات ها اتلاف وقت برای دریافت حتی ساده ترین خدمات پزشکی برای این نوع افراد سخت و طاقت فرسا می باشد و حتی امکان دارد، سلامت جسمی آن ها به خطر افتاده و دچار مشکلات جسمی جدیدی شوند.

به همین علت دریافت این نوع از خدمات در منزل از هر نظر به نفع سالمندان می باشد و شما در صورت بروز هرگونه مشکلی به راحتی می توانید در بالین بیمار خود حاضر شوید و در صورت بروز هرگونه شرایط اضطراری کادر حرفه ای مجموعه آسان آزمایش بهترین عملکرد را از خود نشان خواهد داد. تمامی پرستاران و پزشکان این مجموعه دارای سابقه کاری بالا هستند و شما به راحتی در هر زمینه ای می توانید به آن ها اعتماد کنید.

تزریق سرم در منزلتزریق سرم بدون درد در منزل

اغلب افراد از تزریق سرم ترس و واهمه دارند و فکر می کنند درد زیادی در هنگام تزریق سرم خواهند داشت. در صورتی که یک فرد حرفه ای و کاملا باسابقه به راحتی در کمتر از چند دقیقه می تواند بدون درد رگ اصلی بیمار را پیدا کند و آنژیوکت او را وصل کند، اما قطعا  حرفه ای بودن در این زمینه به میزان مهارت پرستار بستگی دارد، که شما هیچ گونه دردی نداشته باشید.

کادر درمان پلتفرم آسان آزمایش دارای بالاترین میزان از تجربه کاری در این حوزه هستند و تزریق سرم را به صورت کاملا بدون درد در منزل برای تمامی بیماران در هر سنی می توانند انجام دهند. همچنین قبل از تزریق هرگونه دارویی از طریق سرم بررسی های لازم را انجام می دهند تا هیچ گونه مشکلی برای بیمار به وجود نیاید.

سرم درمانی در منزل

سرم درمانی در منزل یا سرم تراپی در منزل یکی از روش های درمانی برای غلبه اکثر بیماری های از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا و کرونا یا افت فشار خون است. بسته به اینکه بیمار در چه شرایطی قرار دارد پزشک نوع سرم درمانی را آغاز می کند. همیشه توصیه می شود قبل از انجام سرم تراپی با پزشک مشورت کنید چرا که تزریق خودسرانه سرم می تواند عوارض خطرناکی برای بیمار داشته باشد.

بعضی از سرم ها بر پایه نمکی است و بعضی ها قندی، حال اگر بیمار سابقه فشار خون داشته باشید و به اشتباه سرم نمکی دریافت کند دچار افزایش فشار خون خواهد شد و یا اگر بیماری به اشتباه سرم قندی دریافت کند و مشکل دیابت داشته باشد دچار افزایش قند خون خواهد شد. لذا توصیه می شود قبل از شروع سرم تراپی در منزل حتما از متخصصین مشورت بگیرید.

تزریق سرم در منزل تهران

در صورتی که نیاز به انجام تزریق سرم در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام تزریق سرم در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

تزریق سرم در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام تزریق سرم در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام تزریق سرم در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

وصل سرم در منزل (سرم تراپی در منزل)

تزریق سرم در منزل یا همان وصل سرم در منزل یکی از خدماتی است که پرستاران در جهت سرم تراپی در منزل برای بیماران انجام می دهند. معمولا آن دسته از بیمارانی که دچار افت فشار خون و یا افت قند خون می شوند نیاز به سرم تراپی در منزل یا مراکز بهداشتی دارند. وصل سرم سالین یا نمکی در این دسته از افراد باعث می شود میزان سرم خون و آب میان بافتی بدن افزایش یابد و در صورتی که فرد دچار افت قند خون شده باشد با تزریق سرم قندی می توان میزان قند خون را متعادل کرد. وصل سرم در منزل خدمتی از بخش پرستاری آسان آزمایش است که می توانید از خدمات وصل سرم در محل بهره مند شوید.

هزینه تزریق سرم در منزل

هزینه تزریق سرم در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش 300،000 تومان است. در صورتی که به همراه تزریق سرم نیاز به تزریق دارو به سرم هم داشته باشید هزینه جداگانه بابت هر تزریق دریافت خواهد شد. جهت ثبت درخواست تزریق سرم در منزل به صورت 24 ساعته شبانه روز در هفته می توانید وارد حساب کاربیتان شوید و درخواست تزریق سرم در منزل را ثبت کنید.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

تزریق سرم در منزل، به عنوان یک روش درمانی، معمولاً توسط پرستاران حرفه‌ای یا پزشکان انجام می‌شود و ممکن است در موارد مختلف زیر مورد نیاز باشد. این فرآیند عموماً در موارد زیر انجام می‌شود:

1. موارد ناراحتی جدی: تزریق سرم معمولاً برای افرادی که نیاز به نجات زودهنگام دارند، نظیر افراد با علائم شدید اسهال، استفراغ، خونریزی شدید، نفس‌گیری، حملات قلبی یا سکته مغزی انجام می‌شود.

2. بیماران مزمن: بیمارانی که بیماری‌های مزمن دارند و به تزریقات سرم دوره‌ای یا مکرر نیاز دارند، ممکن است به تزریقات در منزل نیاز داشته باشند. این می‌تواند بیمارانی را که به دلیل بیماری‌های مزمن نمی‌توانند به طور منظم به مراکز پزشکی مراجعه کنند را تحت پوشش بگیرد.

3. بیماران درمانی در خانه: برخی بیماران برای انجام درمان‌های خاص، نیاز به تزریقات در منزل دارند. به عنوان مثال، بیماران سرطانی ممکن است به تزریقات مکمل در خانه نیاز داشته باشند.

4. کودکان یا افراد مسن: در برخی موارد، افرادی که به علت سن یا ناتوانی فیزیکی نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، به تزریقات در منزل نیاز دارند.

تزریق سرم در منزل باید توسط حرفه‌ای مجرب، معتبر و زیر نظر پزشک انجام شود. این فرآیند نیازمند دقت و بهداشت است. بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا او شما را به منابع و پرستاران مناسب ارجاع دهد. همچنین، در مورد پوشش بیمه مطالعه و اطلاعات دقیقی داشته باشید، زیرا بسته به شرکت بیمه شما، این خدمات تحت پوشش ممکن است یا نباشد.

چرا تزریق سرم در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه تزریق سرم در منزل به شما کمک کنند. برای ثبت درخواست تزریق سرم در منزل یا همان سرم تراپی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید. در ضمن ما سایر خدمات از جمله تزریقات در منزل و سونداژ در منزل را نیز ارائه می دهیم.

تزریق سرم در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش