با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش در منزل شمال تهران رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

درخواست آزمایش در منزل شمال تهران

آزمایش در منزل شمال تهران

اگر ساکن منطقه شمال تهران تهران از جمله: ونک، میرداماد، شریعتی، جردن، الهیه، فرشته، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، نیاوران، فرمانیه، اقدیسه، آجودانیه، قیطریه و … هستید، دیگر نیاز نیست برای انجام آزمایش یا سایر خدمات پزشکی به آزمایشگاه یا مراکز درمانی مراجعه کنید. ترافیک شهری، جستجو برای مکان پارک، آلودگی، ازدحام جمعیت و .. می تواند یکی از معایب حضور در آزمایشگاه باشد. اما شما براحتی می توانید تمام خدمات را در محل دلخواه از طریق آسان آزمایش دریافت کنید. آزمایش در منزل شمال تهران یک فرصت ویژه برای شما شمال شهر نشین ها است.

آسان آزمایش از طریق عقد قرارداد با بهترین آزمایشگاه های شمال تهران این مشکل را حل کرده است. کافی است درخواست انجام آزمایش در منزل را ثبت کنید تا بجای مراجعه حضوری، آزمایش در منزل شمال تهران را در محل دلخواه انجام دهید و در سریع ترین زمان جواب آزمایش خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. آسان آزمایش برای راحتی انجام کلیه خدمات پزشکی در شمال تهران و سایر مناطق در کنار شماست.

بله درست متوجه شدید، اگر در منطقه شمال تهران یا سایر مناطق تهران سکونت دارید و قصد انجام خدمات آزمایشگاهی را برای خود یا خانوادتان دارید، دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. آسان آزمایش با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل شمال تهران را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد.

آزمایش در منزل شمال تهران

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

آزمایش در منزل شمال تهران

 توصیه می شود همه افراد سالی یک بار تحت معاینه کامل سلامت قرار گیرند و از وضعیت جسمانی خود مطلع شوند. با انجام انواع آزمایشات در منزل، علاوه بر صرفه جویی در زمان، می توانید آزمایشات تجویز شده را در شرایط کاملا حرفه ای و به دور از آلودگی های محیطی در منزل یا محل کار انجام دهید. به عنوان مثال اگر قصد دارید از معاینه جامع برای اطلاع از سلامت خود استفاده کنید، سرویس معاینه سلامت آسان آزمایش آماده خدمت رسانی به شما می باشد. نه تنها آزمایش در منزل شمال تهران، بلکه می توانید انواع خدمات پزشکی را در شمال تهران از آسان آزمایش درخواست کنید.

آزمایش در منزل شمال تهران یکی از خدمات پرمتقاضی آسان آزمایش است. آزمایش در خانه شمال تهران بهترین راه حل برای اطلاع از وضعیت بدن و اتخاذ تدابیری برای پیشگیری از بیماری های مختلف است. همچنین می توانید با انجام انواع بررسی هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، اطلاعات واقعی و دقیقی در مورد سلامت و تندرستی خود داشته باشید. فراموش نکنید برای پایش سلامتی بدن، حتما نیاز به انجام آزمایش چکاپ است تا با تفسیر آن بتوان اطلاعات دقیقتری از وضعیت سلامت بدست آورد.

برای مراجعه به یک آزمایشگاه معتبر در شمال شهر تهران، کافی است از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش بهره ببرید. آسان آزمایش آزمایشگاه تشخیص پزشکی نیست، اما با آزمایشگاه‌های مطرح و معتبر در سراسر تهران همکاری دارد. با استفاده از پلتفرم آنلاین آسان آزمایش دیگر لازم نیست برای نمونه‌گیری، دریافت جواب و حتی خواندن و تفسیر آزمایش از منزل خارج شوید. آسان آزمایش توسط آزمایشگاه های طرف قرارداد مسئولیت همه کارها را تا جوابدهی بر عهده خواهد گرفت. اگر به هر دلیلی می خواهید به صورت حضوری برای انجام آزمایش به آزمایشگاه شمال تهران مراجعه کنید می توانید درخواست انجام آزمایش حضوری را در سامانه ثبت کنید.

آزمایش خون در منزل شمال تهران

امکان انجام آزمایش خون در منزل یکی از خلاقانه ترین راه هایی است که یک پلتفرم خدمات پزشکی حرفه ای و قابل اعتماد می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. بررسی پارامتر های مختلف خون می تواند اطلاعات مفیدی در مورد عملکرد بسیاری از ارگان های بدن در اختیار پزشک قرار دهد. اگر به دلیل هر مشکلی، پزشک انجام آزمایش خون را تجویز کرده است، می‌تواند با ثبت درخواست آزمایش خون در منزل شمال تهران این آزمایش را در خانه یا محل کار انجام دهید و نتایج آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. فرقی نمیکند که شما در کدام منطقه هستید کافیست با ما در ارتباط باشید.

نمونه خون شما توسط افراد ماهر و متخصص با استانداردهای خاص گرفته می شود و در جعبه مخصوص برای تجزیه و تحلیل و تفسیر به آزمایشگاه های مورد تایید و طرف قرارداد آسان آزمایش ارسال می شود. به همین دلیل دیگر نیازی به مراجعه به مراکز آلوده آزمایشگاهی برای نمونه برداری و انجام آزمایشات زیاد که باعث اتلاف وقت و استرس می شود نیست. پس با آزمایش خون در منزل شمال تهران براحتی می توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه از خدمات آزمایشگاهی در محل دلخواه برخوردار شوید. آسان آزمایش با بهترین آزمایشگاه های شمال تهران طرف قرارداد است.

آزمایش ادرار در منزل شمال تهران

اگر در مجاری ادرار خود احساس سوزش یا تکرر ادرار و یا درد کلیه و شکم دارید، ممکن است پزشک معالج برای تشخیص علت درد و ناراحتی، آزمایش ادرار را تجویز کند. آزمایش ادرار می‌تواند بسیاری از مشکلات از جمله عفونت‌، نارسایی کلیه، کم‌آبی بدن، و غیره را تشخیص دهد. آزمایش ادرار در هر محلی قابل انجام است و کافیست ادرار در ظرف مخصوصی که در اختیار شما قرار می گیرد جمع آوری شود.

پس از رزرو نوبت، متصدی مربوطه برای انجام ازمایش با شما تماس خواهد گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، نحوه و ساعت انجام آزمایش توضیحات ارائه خواهد شد. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار به محل مورد نظر شما یعنی محدوده شمال تهران اعزام می‌شود تا نمونه ادرار در منزل انجام و سپس نمونه به آزمایشگاه ارجاع شود. آزمایش در منزل شمال تهران توسط آسان آزمایش به صورت فوری انجام می شود و شما در کمترین زمان می توانید جواب آزمایش خود را دریافت کنید.

آیا خدمات آزمایش در منزل شمال تهران تحت پوشش بیمه انجام می‌شود؟

خوشبختانه با استفاده از سرویس آزمایش در منزل آسان آزمایش علاوه بر مزایای ذکر شده می توانید از پوشش بیمه ای خود نیز بهره مند شوید. تمامی قیمت ها در سامانه بدون حق بیمه لحاظ شده است و در صورت داشتن بیمه از حق بیمه از تعرفه آزاد کسر خواهد شد. در صورتی که دارای بیمه های تکمیلی هستید نیز می توانید از امتیاز بیمه خود استفاده کنید.

چکاپ کامل در منزل شمال تهران

استرس زندگی روزمره و مشغله های کاری باعث می شود از بررسی سلامت خود غافل شویم. افزایش سن، سبک زندگی نادرست، مصرف غذاهای چرب و شیرین، اضافه وزن، مشکلات ژنتیکی و بسیاری از مشکلات دیگر می تواند باعث شود که سلامتی ما به تدریج و بدون اینکه خودمان بدانیم بدتر شود. آزمایش های غربالگری با جستجوی عوامل مختلف در خون و ادرار، سلامت شما را بررسی می کند تا در صورت بروز مشکل قبل از گسترش بیماری، بتوانید آن را تشخیص داده و درمان کنید.
اگر ساکن شمال تهران هستید می توانید چکاپ کامل در منزل انجام دهید. لیستی از این چکاپ های آماده در بخش حساب کاربری سامانه قرار گرفته است که می توانید با ورود به حساب کاربری از بخش آزمایش چکاپ تمام آزمایش های چکاپ از پیش تعریف شده را مشاهده کنید و درخواست آنلاین خود را ثبت کنید.

هزینه آزمایش در منزل شمال تهران

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و اگر تحت پوشش بیمه باشید از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش در منزل شمال تهران یا هر منطقه دیگری، دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه

آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه با آسان آزمایش امکانپذیر است. برای بهره مندی از آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه می بایست پزشک آزمایشات را به صورت الکترونیک و یا کاغذی در بیمه ثبت کرده باشد تا شما بتوانید از امتیاز بیمه درمانی استفاده کنید. برای انجام آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه کافیست درخواست خود را در آسان آزمایش به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید تا پس از استعلام آزمایشات ثبت شده در بیمه آزمایش در منزل یا محل کار شما انجام شود. اگر نیاز به ثبت آزمایشات خود در بیمه درمانی دارید می توانید روی آسان آزمایش حساب کنید.

بهترین آزمایشگاه تهران برای آزمایش پاپ اسمیر

آیا بدنبال بهترین آزمایشگاه تهران برای آزمایش پاپ اسمیر هستید؟ دیگر مثل قدیم لازم نیست برای انجام آزمایش پاپ اسمیر به مطب پزشک متخصص یا ماما مراجعه کنید، کافیست درخواست خود را در آسان آزمایش ثبت کنید تا آزمایش پاپ اسمیر را در منزل انجام دهید. برای انجام نمونه گیری آزمایش پاپ اسمیر یک متخصص ماما (خانم) به منزل شما اعزام خواهد شد و پس از نمونه گیری، نمونه پاپ اسمیر به آزمایشگاه پاتوبیولوژی تحویل خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش پاپ اسمیر در منزل می توانید از بخش مربوطه دیدن کنید.

آیا خدمات آزمایش در منزل شمال تهران قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوی شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از انجام آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد. اپلیکیشن آزمایش آنلاین آسان آزمایش را می توانید از اینجا دریافت کنید تا هر زمان نیاز به انجام آزمایش یا سایر خدمات پزشکی در محل داشته باشید براحتی به انواع خدمات پزشکی دسترسی داشته باشید.

آزمایش در منزل شمال تهران

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

آزمایش در منزل شمال تهران