با آسان آزمایش خدمات پرستاری همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست  پرستار در منزل دهید 

پرستار در منزل

اعزام پرستار به منزل

در گذشته نه چندان دور اعزام پرستار به منزل وجود نداشت و شما برای انجام ساده ترین فعالیت های پزشکی و پرستاری مجبور به مراجعه حضوری به مراکز درمانی بودید و همیشه به سبب ازدیاد جمعیت با اتلاف وقت شدید مواجه می شدید. اعزام پرستار به منزل در بسیاری از کشورها، به منظور ارائه مراقبت به بیمارانی که به دلیل بیماری، صدمات و یا بعضاً سالمندی نیاز به مراقبت ویژه دارند، انجام می‌شود.

پرستاران به صورت تخصصی آموزش دیده شده‌اند و می‌توانند خدماتی از جمله تزریق دارو، پوشاندن زخم و یا تعویض تورم، تعویض کاتتر، تعویض دستگاه‌های پزشکی و ارائه پشتیبانی روانی را به بیماران در منزل ارائه دهند. در حال حاضر در داخل کشور مجموعه های مختلفی تحت عنوان مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل یا اعزام پرستار به منزل به وجود آمده اند، که تحت نظر وزرات بهداشت فعالیت خود را انجام می دهند و هیچ گونه تفاوتی از نظر ارائه خدمات در منزل و مراکز حضوری درمانی وجود ندارد.

تعداد مراکز معتبر در  زمینه اعزام پرستار به منزل در حال حاضر در ایران بسیار زیاد است. پلتفرم آسان آزمایش یکی از ۱۰ مجموعه شناخته شده برتر داخلی است، که خدمات پرستار در منزل را با دقت خاصی در اسرع وقت توسط شرکت های خدمات پرستاری در منزل در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که نیاز به سایر خدمات پزشکی و پرستاری از جمله ویزیت پزشک در منزل دارید ما همواره همراه شما هستیم. برای ثبت درخواست اعزام پرستار به منزل می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام نمائید. اعزام پرستار در منزل به صورت 24 ساعته توسط آسان آزمایش انجام می گیرد.

پرستار در منزلپرستار در منزل

پرستار در منزل یا پرستاری در منزل به معنی ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل بیماران است. در این روش، پرستاران و مراقبان متخصص در منزل بیمار حضور می‌یابند و از نظرات پزشکان بهره می‌برند تا بهترین خدمات پرستاری به بیمار ارائه شود. این خدمات می‌تواند شامل ارائه مراقبت‌های پایه مانند تنظیم دارو، تعویض لباس بیمار، بهداشت بیمار و … یا مراقبت‌های پیشرفته‌تر مانند پوشیدن بیمار برای جلوگیری از بروز زخم‌های فشاری و یا بیماری‌های عفونی، تغذیه و مراقبت از جراحات و زخم‌های بیمار و … باشد. هدف از ارائه این خدمات، کمک به بیماران برای بهبود سریع‌تر و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها است.

شما به کمک پرستار در منزل می توانید تمامی خدماتی که برای انجام آن ها باید به مراکز درمانی مراجعه کنید را در منزل و بدون کوچک ترین اتلاف وقتی در اختیار عزیزان بیمار خود قرار دهید. از سری ویژگی های رایج پرستار در منزل صرفه جویی در وقت و هزینه است و همچنین از نظر قیمت تفاوت زیادی وجود ندارد. گاهی اوقات فرد بیمار امکان مراجعه حضوری به مراکز درمانی را با توجه به شرایط جسمی خود نداشته و در این صورت بهترین گزینه تماس با مراکز معتبر درمانی و درخواست خدمت پرستار در منزل می باشد.

با ثبت درخواست پرستار در منزل، یک پرستار ماهر و متخصص به منزل بیمار مراجعه می کند که می تواند کلیه امور درمانی بیمارتان را پایش و کنترل کند. پرستار در منزل یکی از خدمات پرمتقاضی آسان آزمایش است که شما می توانید به صورت 24 ساعته درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

پرستار کودک در منزل

در دنیای امروزی که مدام در حال پیشروی به سوی صنعتی شدن است، اکثر والدین مشغول به کار هستند و از کودک خود به درستی در ساعات مختلف نمی توانند مراقبت های لازم را انجام دهند، در همین راستا مراکز مختلف که پرستارهای ماهر و خبره ای را که تجربه کاری کافی در زمینه نگهداری و پرستاری از کودک در منزل را دارند، می توانند کمک بسیار شایانی به والدین کرده و مراقبت صحیحی از کودک شما داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل قطعا پرستار کودک در منزل به سبب مهارت بالایی که دارد، می تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و در اسرع وقت از هرگونه مشکل پیش آمده والدین را مطلع سازد.

پرستار کودک در منزل می تواند از کودک شما بسته به نوع بیماری یا نوع معلولیت و .. در منزل پرستاری کند. در صورتی که کودک شما نیاز به تزریقات و تزریق سرم و یا مصرف دارو در ساعت مقرر دارد بهتر است کار به پرستار کودک در منزل بسپارید. نرخ در نظر گرفته شده برای خدمات پرستار کودک در منزل بر حسب ساعت و همچنین شیفت کاری متغیر می باشد. پرستار حرفه ای کودک در منزل می تواند از هر نظر به وضعیت درمانی کودک شما کمک کند.

پرستار سالمند در منزل

جمعیت ایران طبق بررسی های به عمل آمده رو به پیری است و همچنین تعداد افراد سالمند و کهن سال در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است و شما به عنوان یک فرد غیر متخصص از سالمند خود به درستی نمی توانید مراقبت کنید و نیازهای اولیه او را برطرف کنید و سلامت جسمی او را در هر موقعیتی تامین کنید، پس بهتر است کار را به پرستار سالمند در منزل بسپارید. پرستاری از بیمار در منزل یک کار تخصصی است که توسط پرستاران ماهر و با تجربه انجام می گیرد.

پرستار سالمند در منزل به راحتی می تواند آزمایش های روزانه، کنترل فشار خون، کنترل مصرف دارو و … سالمند شما را انجام دهد و همچنین بدون کوچک ترین خطایی فعالیت خود را انجام داده و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی بهترین عملکرد را از خود در زمان مناسب نشان می دهد. پرستار سالمند در منزل حرفه ای علاوه بر ارائه خدمات درمانی یک همدم برای عزیزان شما است، که در ساعاتی که شما در بالین سالمند خود نیستید، سلامت جسمی و روانی او را از هر لحاظ تامین می کند.

پرستار بیمار در منزل

گاهی اوقات روند درمانی برخی از بیماران در بیمارستان به کندی پیش می رود و شما جهت ادامه روند درمانی بیمار خود ترجیح می دهید، از خدمت پرستار بیمار در منزل و به کمک یک پرستار حرفه ای از بیمار خود مراقبت کنید، در این موقعیت انتخاب یک مجموعه باتجربه و باسابقه حرف اول را می زند و هر چه قدر پرستار شما تجربه کاری بالاتری داشته باشد، می تواند عملکرد مناسب را در موقعیت های اضطراری از خود نشان دهد، یک پرستار حرفه ای علاوه بر تجربه کاری کافی سواد علمی لازم را نیز دارا است و به راحتی می تواند از بیمار شما بدون وقفه در هر ساعتی از شبانه روز به صورت دقیق مراقبت کند.

نرخ قیمت در نظر گرفته شده برای خدمات پرستار بیمار در منزل با توجه به امنیت روانی که برای بیمار شما ایجاد می شود، بسیار کم است و به همین علت انتخاب اکثر افراد این روش درمانی در منزل می باشد.

پرستار در منزلپرستار ICU در منزل

پرستار ICU (مراقبت ویژه) در منزل، یک پرستار ویژه با تجربه بالا و آموزش دیده است که برای ارائه مراقبت های پزشکی ویژه به بیمارانی که به مراقبت ویژه نیاز دارند، در منزل حضور می‌یابد. این نوع مراقبت بیشتر برای بیمارانی که در مرحله نهایی بیماری هستند و نیاز به توجه ویژه و مراقبت دارند ارائه می‌شود. پرستار ICU در منزل می‌تواند تنها نوعی از مراقبت در منزل باشد، و بسته به نیاز بیمار، ممکن است از سایر حرفه‌های پزشکی و درمانی نیز در مراقبت در منزل استفاده شود.

یک پرستار حرفه ای و باتجربه علاوه بر سایر خدمات درمانی می تواند از نظر روحی و روانی نیز روی بیمار شما تاثیر بگذارد و سلامت روانی او را نیز تامین کند. گاهی اوقات بنا به دلایل مختلف و همچنین تامین امنیت روانی بیمار تصمیم گرفته می شود، که فرآیند درمان در منزل ادامه پیدا کند، تا از نظر روحی و روانی بیمار دچار آسیب نشود. برای ایجاد شرایط ICU در منزل نیاز به پرستار icu در منزل است. پرستار icu در منزل  به صورت 24 ساعته می تواند بیمار شما را تحت نظر داشته باشد و لحظه به لحظه وضعیت بیمار را به پزشک معالج منتقل کند.

خدمات پرستار ICU در منزل توسط پرستار کاملا باتجربه غیر ممکن نیست و حتی هزینه این روش در مقایسه با نرخ بیمارستان های خصوصی کمتر است و شما نظارت بیشتری بر روی بیمار خود خواهید داشت. در اکثر بیمارستان های دولتی و خصوصی شما نمی توانید همیشه به عنوان همراه به بالین بیمار خود در بخش خصوصی ICU بروید، در صورتی که با ایجاد این محیط در منزل و دریافت خدمات پرستار icu در منزل در هر ساعتی که دوست دارید، به بالین بیمار بروید.

در این روش چون بیمار امنیت روانی لازم را دارد، حتی روند درمانی او سریع تر پیش می رود و این ویژگی به نفع بیمار شما است علاوه بر پرستار ICU در منزل، کلیه تجهیزات ICU به منزل شما آورده می شود و براحتی می توانید بیمار خود را در ICU منزل نگاه داری کنید. پرستار icu در منزل یک گذینه مناسب برای بیمارانی است که میبایست مدت زیادی در icu بیمارستان نگاه داری شوند.

پرستار خصوصی در منزل

پرستار خصوصی در منزل به معنای ارائه خدمات پرستاری به صورت خصوصی و به صورت حرفه‌ای در منزل بیمار می‌باشد. این نوع پرستاری برای افرادی که بعلت بیماری، سن بالا یا ناتوانی دارای نیازهای پرستاری خاصی هستند مناسب است. پرستار خصوصی می‌تواند انواع خدمات پرستاری از جمله تعویض بستر بیمار، انجام عملیات‌های پزشکی ساده، تزریق دارو، تعویض زخم و دیگر خدمات پرستاری را در منزل بیمار ارائه دهد.

شما به کمک مجموعه های مختلفی درمانی که در حوزه ارائه خدمات پرستار خصوصی در منزل فعالیت می کنند، می توانید به راحتی برای بیماران خود پرستار خصوصی در منزل اختیار کنید و حتی برخلاف باورهای عمومی، میزان مهارت و دقت پرستارهای خصوصی در منزل به هیچ عنوان با پرستارهای مراکز درمانی تفاوت ندارد و به همین علت در سال های اخیر خدمات پرستار خصوصی در منزل جایگزین دریافت خدمات پرستاری در مراکز عمومی شده است. پرستار خصوصی در منزل به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای بیمار شما را برطرف می کند و خصوصا در بیمارانی که مشکل حرکتی دارند، این ویژگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

پرستار خصوصی در منزل برای تمامی بیماران مناسب است و همچنین برای تامین سلامت جسمی هر بیماری روحیه نیز بسیار مهم است و به همین علت اغلب افراد این روش را انتخاب می کنند، مجموعه آسان آزمایش با سال ها تجربه کاری و تیم حرفه ای و کاملا تخصصی در راستای ارائه انواع خدمات پرستاری در منزل فعالیت خود را انجام می دهد و همچنین نرخ در نظر گرفته شده برای تمامی خدمات به نسبت دیگر مجموعه ها بسیار مناسب تر می باشد و به همین علت اغلب متقاضیان برای دریافت خدمات پرستار خصوصی در منزل، این مرکز را انتخاب می کنند.

تمامی متقاضیان این مجموعه رضایت ۱۰۰ درصدی از خدمات ارائه شده داشته اند و هر یک از پرستاران این مرکز دارای بیشترین میزان از تجربه کاری در زمینه ارائه خدمات پرستاری خصوصی در منزل هستند. لازم به ذکر است آسان آزمایش یک پلتفرم اینترنتی در زمینه آزمایشگاهی و خدمات پزشکی و درمانی است که با مراکز معتبر خدمات پزشکی و پرستاری طرف قرارداد است و کلیه خدمات توسط مراکز دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان در منزل انجام می گردد.

پرستار خصوصی در منزل تهران و کرج به صورت آنلاین یا تلفنی از طریق آسان آزمایش قابل رزرو است و در صورت نیاز به پرستار خصوصی در منزل تهران به صورت شبانه روزی می توانید درخواستتان را از طریق آسان آزمایش ثبت کنید تا در سریع ترین زمان خدمت پرستار خصوصی در منزل را از مراکز معتبر و دارای مجوز دریافت کنید.

پرستار در منزل تهران

در صورتی که نیاز به خدمات پرستار در منزل دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای دریافت خدمات پرستار در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. پرستار خصوصی در منزل تهران در سریع ترین زمان به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت بیماران شما عزیزان می باشد.

پرستار در منزل کرج

در صورتی که نیاز به خدمات پرستار در منزل دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید خدمات پرستاری در منزل کرج را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای دریافت خدمات پرستار در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید. برای پرستار خصوصی در منزل کرج روی ما حساب کنید. آسان آزمایش با بهترین مراکز خدمات پرستاری در منزل کرج طرف قرارداد است و شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات ما بهره مند شوید.

هزینه پرستار در منزل

هزینه پرستار در منزل بستگی به مدت زمان نیاز به خدمات پرستار، سطح تخصص پرستار، منطقه جغرافیایی و نوع خدمات ارائه شده دارد. هزینه پرستار در منزل معمولاً بر اساس تعرفه‌هایی که توسط وزارت بهداشت تعیین شده است، محاسبه می‌شود. همچنین، هزینه‌ها ممکن است توسط شرکت‌های خدمات پرستاری و یا بیمه‌های تکمیلی پوشش داده شود.

هزینه پرستار در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در حساب کاربری ثبت شده است. شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود از طریق کلیک در اینجا هزینه خدمات پرستار در منزل را مشاهده کنید. هزینه پرستار در منزل با توجه به تخصص و خدماتی که انجام می دهد متغیر خواهد بود. برای مثال پرستاری که به صورت تخصصی در ICU خدمت رسانی می کند با پرستاری که صرفا کار تزریقات را انجام می دهد هزینه متفاوتی خواهد داشت.

هزینه پرستار در منزل با توجه به وضعیت بیمار متغیر خواهد بود و بر اساس تخصص پرستار این هزینه مشخص می گردد. در صورتی که نیاز به پرستار تمام وقت داشته باشید، هزینه پرستار در منزل به صورت ثابت شبانه روزی محاسبه خواهد شد.

چرا خدمات پرستار در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه اعزام پرستار به منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به تزریق سرم در منزل و یا نیاز به تزریقات در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

پرستار در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش