با آسان آزمایش خدمات پرستاری همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام پانسمان در منزل دهید 

پانسمان در منزل

پانسمان در منزل , مراقبت از زخم، برای افرادی که در سنین بالا نیاز به مراقبت دارند و یا به دلیل مشکلات سلامتی مختلف با وجود سن بالا یا کم نیاز به مراقبت دارند، مورد نیاز است. دریافت خدمات مراقبت از زخم و پانسمان از مراکز معتبر و دارای مجوز توسط وزارت بهداشت برای سلامت بیمار، کیفیت خدمات و رضایت بستگان بیمار بسیار مهم است.

خدمات پرستاری در منزل مانند تزریقات و تزریق سرم، مراقبت از زخم و پانسمان در منزل برای حفظ سلامت جراحات‌ بسیار مثمر ثمر است. مراقبت های پرستاری و درخواست پرستار در منزل برای کسانی که برای شرایط حاد یا مزمن نیاز به حمایت حرفه ای دارند ایده آل است. اگر نیاز به پرستار در منزل دارید رو آسان آزمایش حساب کنید.

تعویض پانسمان در منزل متناسب با زخم یکی از اساسی ترین تکنیک های کمک های اولیه است. درواقع چنانچه تعویض پانسمان زخم در منزل طبق اصول پانسمان بستن صورت نگیرد نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت و عدم بهبودی زخم را در پی خواهد داشت.

پلتفرم آسان آزمایش تعویض پانسمان در منزل و انجام درمان های تجویز شده با پرسنل پرستار قابل اعتماد و خبره را به نحو احسن در شهر تهران و کرج پوشش می دهد. خدمات پرستاری در منزل در این مجموعه تحت نظارت پزشکان و پرستاران متخصص مدیریت می شود و مراکز پرستاری و درمانی در منزل طرف قرارداد، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند.

پانسمان در منزلتعویض پانسمان در منزل چگونه است؟

در خدمات مربوط به پانسمان زخم در منزل؛ تعداد و دفعات پانسمان ها با توجه به وضعیت زخم توسط تیم متخصص مراقبت از زخم تعیین می شود.

هدف از مراقبت و تعویض پانسمان در منزل، تعیین نوع و درمان زخم، یافتن دلایلی که مانع از بهبود زخم می شود، از بین بردن هر چه بیشتر این علل و فراهم آوردن محیط مناسب برای بهبود زخم است. یکی دیگر از وظایف تیم پرستاری آسان آزمایش علاوه بر مراقبت از زخم های بیمار و ارائه خدمات بهداشتی در منزل، جلوگیری از ایجاد زخم های جدید با ارائه آموزش به بستگان و مراقبان این بیماران است که اکثراً در بستر هستند.

انواع زخم هایی که نیاز به پانسمان و مراقبت در منزل دارند:

  • زخم های التیام نیافته بعد از جراحی
  • زخم نارسایی شریانی (زخم های ناشی از بیماری انسداد عروقی)
  • زخم های نارسایی وریدی (زخم های واریسی)
  • زخم های ناشی از اشعات
  • زخم فشاری، زخم دکوبیتوس (زخم بستر ناشی از عدم تحرک)
  • زخم پای دیابتی

برای بیماران بستری پیشگیری از ایجاد زخم بستر و مراقبت منظم از زخم های موجود ضروری است. تیم متخصص ما که پانسمان و مراقبت از زخم را در منزل انجام می دهد، آموزش های لازم را نیز به بستگان و مراقبان این بیماران ارائه خواهند داد تا از ایجاد زخم های جدید جلوگیری کرد.

پانسمان زخم بستر در منزل

شاید سوال کنید زخم بستر چیست؟ زخم بستر آسیبی است که در اثر عدم تحرک اندام و بیشتر در معلولین، سالمندان و یا جانبازانی که توانایی تغییر وضعیت خود را ندارند ایجاد می شود. این زخم معمولا در محل هایی ایجاد می شود که عضله ای در بین پوست و استخوان وجود ندارد و پوست مستقیماً به استخوان چسبیده است. در صورتی که زخم بستر درمان نشود باعث بروز عفونت های خطرناکی می شود.

پانسمان زخم بستر در منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است. پانسمان زخم بستر در منزل توسط پرستاران با تجربه انجام می شود و شما می توانید از خدمت پانسمان زخم بستر در منزل با آسان آزمایش برخوردار شوید تا بیمار شما دچار زخم بستر نشود.

درمان زخم بستر در منزل توسط پرستار

وقتی صحبت از پانسمان زخم در منزل می شود، زخم بستری که بیشتر در بیماران بستری در بیمارستان رخ می دهد باید در نظر گرفته شود. پرستارانی که زخم بستر را درمان می کنند باید گواهی مراقبت از زخم داشته باشند. افرادی که از زخم ها مراقبت می کنند؛ مهم است که در مراقبت از زخم متخصص باشند و افراد ساکن در خانه را در مورد مراقبت از زخم آگاه کنند.

افراد مبتلا به زخم بستر باید مرتباً وضعیت خود را تغییر دهند. پرستار در منزل می تواند کمک کند تا بیمارانی که دائماً دراز می کشند حالت های مختلفی بدهد و از بروز زخم بستر جلوگیری کند.

پانسمان ها باید استریل شوند تا زخم ها عفونی نشوند. باید مراقب بود که اطراف زخم خشک بماند. مواد بسته کننده زخم باید با توجه به اندازه و جریان زخم انتخاب شود که همه این موارد باید توسط پرستار مخصوص و آموزش دیده صورت پذیرد.

زخم بستر فرآیندی چالش برانگیز است که نیاز به مراقبت پیوسته دارد و باید زخم به طور منظم تمیز شود. شما می توانید با دریافت خدمات تعویض پانسمان در منزل و پانسمان زخم توسط کادر مجرب آسان آزمایش زخم ها را در خانه درمان کنید.

معرفی انواع پانسمان با توجه به ویژگی ها

پانسمان محافظ: برای محافظت از زخم در برابر عوامل خارجی انجام می شود و معمولاً هیچ خونریزی یا ترشحی در زخم وجود ندارد. بنابراین از تماس میکروب ها با زخم جلوگیری می کند.

پانسمان جاذب: برای جذب و جلوگیری از ترشحات زخم ساخته می شود.

پانسمان فشاری: برای توقف خونریزی و کاهش تورم از پانسمان فشاری استفاده می شود.

پانسمان در منزلانواع پانسمان در منزل

پانسمان خشک: پانسمانی است که با استفاده از مواد پانسمانی خشک بر روی زخم ایجاد می شود. بیشتر به عنوان یک پانسمان محافظ استفاده می شود.

پانسمان مرطوب: بر روی زخم های ملتهب موثر است. از ایجاد پوسته روی زخم جلوگیری می کند و به سلول ها اجازه می دهد در محیط مرطوب تکثیر شوند و سطح زخم را بپوشانند.

پانسمان باز: روشی است که در آن زخم را برای ایجاد پوسته روی سطح زخم نمی پوشانند. در این نوع زخم ها بهبود زخم سریعتر از پانسمان بسته انجام می شود.

پانسمان بسته: روشی است که در آن سطح زخم را می پوشانند.

با استفاده از خدمات پانسمان زخم در منزل می توانید روند بهبودی بیماران را تسریع بخشید. پانسمان منظم برای هر نوع زخمی که باشد زخم های باز یا بسته، زخم بستر، زخم های بعد از عمل چنانچه تحت نظارت پرستار مجرب و متبحر انجام شود نتیجه خوبی خواهد داشت.

هر نوع پانسمانی که باشد با کمک پرستاران آموزش دیده می توانید از خدمات تعویض پانسمان در منزل در محیطی امن مانند منزل بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان بهره مند شوید. به یاد داشته باشید که برای بهبود زخم ها پانسمان های منظم لازم است. دریافت خدمات پانسمان حرفه ای برای جلوگیری از عفونت بسیار مهم است. تیم مجرب آسان آزمایش تا رسیدن به عافیت و سلامت بیماران در این مسیر هم پای شما می ماند.

تعویض پانسمان در منزل

تعویض پانسمان در منزل توسط آسان آزمایش، یکی از خدمات پرستاری این مجوعه است که همچنان با بهترین کادر مجرب به ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ادامه می دهد. پرستاران ما انواع کمک ها و خدمات را برای سلامتی شما و بیمارانتان ارائه می کنند. جهت تعویض پانسمان در منزل ما در کنار شما هستیم تا بتوانید از بهترین خدمات پزشکی و پرستاری در منزل برخوردار شوید.

برای تعویض پانسمان در منزل نیاز است پرستار زخم را ضدعفونی کند و پانسمان زخم را تعویض کند. در صورتی که زخم عفونت کند نیاز است تا پزشک نسبت به تجویز آنتی بیوتیک اقدام کند. در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید. خدمات پرستاری در منزل از جمله تعویض پانسمان در منزل همیشه توسط افرادی ارائه می شود که توسط وزارت بهداشت آموزش دیده اند و در کار خود متخصص شده اند. هزینه تعویض پانسمان در منزل بسته به نوع زخم و مواد مصرفی متفاوت خواهد بود.

پانسمان زخم در منزل

ممکن است شما یا سایر اعضای خانواده بنابه دلایل مختلف دچار انواع زخم شوید که نیاز باشد این زخم ها توسط متخصصین ویزیت و مداوا شوند که پیشنهاد ما پانسمان زخم در منزل است. در چنین شرایطی پانسمان زخم در منزل می تواند یک راه حل ساده برای مداوای انواع زحم های ایجاد شده باشد. پرستاران خبره با حضور در محل شما می توانند زخم را ضدعفونی کرده و یا اگر زخم عمیق باشد، اقدام به زدن بخیه کنند.

در نتیجه نیاز نیست برای پانسمان زخم به مرکز درمانی مراجعه کنید چرا که پانسمان زخم در منزل توسط مراکز طرف قرارداد با آسان آزمایش همیشه در دسترس  شما است و براحتی می توانید از خدمت پانسمان زخم در منزل برخوردار شوید.

آزمایش خون در منزلپانسمان در منزل تهران

در صورتی که نیاز به انجام پانسمان در منزل دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام پانسمان در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

پانسمان در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام پانسمان در منزل دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام پانسمان در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

هزینه پانسمان در منزل

هزینه پانسمان در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در حساب کاربری ثبت شده است. شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود از طریق کلیک در اینجا هزینه پانسمان در منزل را مشاهده کنید. هزینه تعویض پانسمان در منزل با توجه به نوع زخم و وسایلی که میبایست از داروخانه تهیه کرد، می تواند متفاوت باشد. اما در حال حاضر هزینه پانسمان در منزل به صورت پایه در حساب کاری ثبت شده است.

چرا پانسمان در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پرستاری هستند که می توانند در زمینه پانسمان در منزل به شما کمک کنند. در صورتی که نیاز به تزریق سرم در منزل و یا نیاز به تزریقات در منزل دارید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. برای ثبت درخواست خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

پانسمان در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش