با آسان آزمایش خدمات پزشکی همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام فیزیوتراپی در منزل دهید 

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات نوین مراکز درمانی است که انواع خدمات فیزیوتراپی را برای رفاه حال بیماران با تجهیزات لازم در منزل بیمار انجام می دهند. در گذشته برای انجام فیزیوتراپی مجبور بودید به مطب یا مراکز درمانی به صورت حضوری مراجعه کنید اما ما کار را راحت کردیم. با آسان آزمایش دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مراکز فیزیوتراپی جهت دریافت انواع خدمات فیزیوتراپی یا پزشکی نیست.

فیزیوتراپی در منزل به وسیله متخصصین حرفه ای با توجه به وضعیت بیمار انتخاب می شود. یکی از سوالاتی که در مورد فیزیوتراپی در منزل وجود دارد این است که هزینه فیزیوتراپی در منزل چگونه تعیین می شود؟ هزینه انواع فیزیوتراپی در منزل با توجه به تعداد نواحی مورد نیاز برای فیزیوتراپی، نوع بیماری و تجهیزات مورد نیاز برای فیزیوتراپی در منزل متفاوت است. در حال حاضر می توانید فیزیوتراپی در منزل را با قیمت پایه از طریق آسان آزمایش در محل دلخواه تجربه کنید.

فیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپی یکی از روشهای درمانی برای افزایش توان بیماران بعد از آسیب های بدنی است که امکان انجام آن در منزل توسط فیزیوتراپیست وجود دارد. هدف اصلی فیزیوتراپی حفظ و افزایش عملکرد قدرت و حرکت عضلات بدن بیمار است. برخی از آسیب ها مانند شکستگی، شکاف در استخوان، آسیب به ستون فقرات، اختلالات عصبی، سکته مغزی، صدمات ورزشی و عمل جراحی برای افزایش توان قدرت حرکتی و بدنی نیاز به فیزیوتراپی دارند. از روش های مختلفی برای درمان به وسیله فیزیوتراپی استفاده می شود:

 • استفاده از الکتروتراپی
 • استفاده از روش درمانی دستی با برنامه های ورزشی مختلف
 • استفاده از ماساز، طب سوزنی
 • کشش عضلات
 • استفاده از گرما و سرما درمانی

موارد استفاده از فیزیوتراپی در منزل

از فیزیوتراپی در منزل برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. بیشتر افراد تصور می کنند که از فیزیوتراپی برای افزایش توان و قدرت حرکتی در بیماران سکته مغزی یا شکستی استفاده می شود، در صورتیکه فیزیوتراپی در منزل در درمان مشکلات و اختلالات عصبی، مشکلات عضلانی، بیماری های قلبی و تنفسی و ارتوپدی نیز کاربرد دارد.

فیزیوتراپی زانو در منزل

زانو عضوی حساس است که دچار مشکلات ارتوپدی می شود. یکی از فیزیوتراپی های پرکاربرد شامل فیزیوتراپی آرتروز زانو، تعویض مفصل زانو و پارگی رباط زانو است. در بسیاری از مواد بیمار قادر به حرکت نیست و فیزیوتراپی زانو در منزل بهترین گزینه برای افزایش توان و قدرت حرکتی زانو است. فیزیوتراپی زانو در منزل یکی از پرمتقاضی ترین خدمات فیزیوتراپی است که امکان انجام آن در خانه وجود دارد.

فیزیوتراپی زانو برای چه بیمارانی مفید است؟

فیزیوتراپی زانو در منزل برای افرادی که دارای مشکلات زیر هستند مناسب است:

 • آرتروز و فرایند تخریب مفصل زانو
 • آسیب های مینیسک زانو
 • التهاب بافتهای نرم بورسیت ها تاندونیت ها
 • شکستگی ها و دوره نقاهت آن

فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل

بیمارانی که دچار سکته مغزی می شوند، دچار ضعف حرکتی هستند. زمانی که فرد دچار سکته مغزی می شود، رگ های مغزی مسدود یا پاره میشود. بنابراین فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل باعث افزایش توان و قدرت حرکتی بیمار می گردد. با توجه به مشکلات حرکتی برای بیماران سکته مغزی، فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل بهترین انتخاب است. عوارض سکته مغزی، روند و زمان بهبود سکته در افراد متفاوت است. با توجه به نوع آسیب دیدگی در مغز پنج نوع ناتوانی در فرد به دلیل سکته مغزی ایجاد می شود.

ناتوانی به وجود آمده به دلیل سکته مغزی شامل اختلال در کنترل حرکت، اختلال در احساس و درد، اختلال در فهم، درک زبان، اختلال در یادآوری، اختلالات حافظه و اختلال عاطفی است. در هنگام فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل باید عوامل فیزیکی مانند شدت سکته ، عوامل احساسی مانند حالت های روحی بیمار برای ادامه درمان، عوامل اجتماعی مانند همراه و خانواده بیمار و عوامل درمانی مانند نوع و شروع درمان مورد توجه قرار گیرد.

فیزیوتراپی سکته مغزی برای چه بیمارانی مفید است؟

فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل برای افرادی که دارای مشکلات زیر هستند مناسب است:

 • فلج و بی حسی یک نیمه بدن
 • اختلال در بلع غذا
 • مشکلات حسی
 • اختلالات روحی
 • اختلال درک محیط
 • مشکلات بینایی مانند تاری دید
 • ناتوانی در حفظ تعادل
 • مشکلات حرکتی
 • سرگیجه و سردرد شدید و ناگهانی
 • اختلال تکلم

فیزیوتراپی گردن در منزل

گردن به دلیل نگه داشتن وزن سر و انعطاف پذیری، عضوی آسیب پذیر است. برای درمان گردن درد، ساییدگی، آرتروز گردن، فتق دیسک بین مهره ای از فیزیوتراپی گردن استفاده می شود. بسیاری از بیمارانی که دچار بیماری های گردن هستند، حرکت کردن و انتقال به مراکز درمانی فیزیوتراپی مشکل است. بنابراین فیزیوتراپی گردن در منزل بهترین روش درمانی برای فیزیوتراپی این بیماران است. فیزیوتراپی گردن در منزل معمولا برای افرادی که دچار دیسک گردن هستند و یا افرادی که دچار کشیدگی عظلات ناحیه گردن شده اند مناسب است.

فیزیوتراپی فلج در منزل

از فیزیوتراپی برای درمان بیماران دچار فلج شده استفاده می شود. برنامه درمانی منظم فیزیوتراپی عضلات بیمار را بهبود و توان حرکتی را به وی برمی گرداند. فیزیوتراپی فلج در منزل یکی از خدمات فیزیوتراپی است که در منزل قابل انجام است و این بیماران باید جلسات متعددی را در منزل برای درمان طی کنند. فیزیوتراپی فلج در منزل بسته به نوع فلج ایجاد شده ممکن است تا چندین جلسه نیاز به فیزیوتراپی داشته باشد.

فیزیوتراپی پارکینسون در منزل

پارکینسون نوعی اختلال حرکتی است که استفاده از فیزیوتراپی می تواند حرکت و استقلال عضلات بیمار را افزایش دهد. حرکت بیماران پارکینسون سخت و مشکل است. بنابراین استفاده از فیزیوتراپی پارکینسون در منزل کمک بزرگی به این بیماران خواهد کرد. فیزیوتراپی پارکینسون در منزل می تواند تا حدی جلوی پیشرفت بیماری را بگیرد.

فیزیوتراپی قلب در منزل

فیزیوتراپی قلب در منزل براي‌ تمامي‌ بيماران‌ قلبي‌ قابل‌ اعمالست‌ .برخي‌ از بيماريهاي‌ قلبي‌ كه‌ بطور رايج‌ نیاز به فیزیوتراپی قلب در منزل دارند عبارتنداز: سكته‌ قلبي‌، جراحي‌ قلب‌ باز و آنژيوپلاستي‌، آنژين‌ صدري‌ پايدار، نارسائي‌مزمن‌ قلبي‌، افراد مسن‌، خانم‌ها، پيوند قلب‌، تعويض‌ دريچه‌ و بيماران‌ مبتلا به گرفتگي‌ قلبي‌ و سایر بیماری های قلبی. فیزیوتراپی قلب در منزل معمولا به دستور متخصص قلب و عروق انجام میگردد و بیمار می توانید فیزیوتراپی قلب را در منزل انجام دهد. اگر نیاز به فیزیوتراپی قلب در منزل دارید می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید.

فیزیوتراپی کمر در منزل

برای انجام فیزیوتراپی کمر در منزل زمانی که بیمار دچار کمردرد است ابتدا باید توسط پزشک متخصص معاینه و با توجه به نوع درد حاد یا مزمن به فیزیوتراپیست ارجاع شود. در فیزیوتراپی کمر قسمتی از روند درمانی باید توسط بیمار انجام شود تا روند درمان افزایش یابد. بیمار باید به مواردی مانند نحوه نشستن، بلند شدن، جابجایی و انجام تمرینات کششی با توجه به دستورالعمل فیزیوتراپ در طول روز انجام دهد. فیزیوتراپی کمر در منزل توسط متخصصین فیزیوتراپ انجام می شود. در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک در منزل (متخصص) دارید می توانید با ما در تماس باشید.

فیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپی پا در منزل

مفصل مچ پا یکی از قسمت های مهم بدن است که بشدت آسیب پذیر است. در بسیاری از موارد در هنگام پرش یا بلند شدن نادرست مفصل مچ پا آسیب می بیند. فیزیوتراپ می تواند با توجه به میزان آسیب دیدگی مفصل مچ پا و شرایط بیمار فیزیوتراپی پا در منزل را به بیمار آموزش دهد تا به راحتی بدون حضور در مراکز درمانی فیزیوتراپی روند درمان تسریع شود. افزایش توان و قدرت حرکتی مفصل مچ پا باید به آرامی و با دقت زیاد توسط فیزیوتراپیست انجام شود. در صورتی که نیاز به فیزیوتراپی پا در منزل دارید می توانید روی متخصصین فیزیوتراپی مراکز طرف قرارداد آسان آزمایش حساب کنید.

فیزیوتراپی شانه یخ‌ زده در منزل

یکی از آسیب های کاهش دهنده حرکت شانه ها، شانه یخ زده است. زمانی که شانه فرد دچار خشکی، گرفتگی و درد شود به آن شانه یخ زده گفته می شود که استفاده از فیزیوتراپی شانه یخ زده در منزل بهترین درمان است. زمانی که تاندون های شانه بیمار دچار آسیب میشود، دامنه حرکتی دست کم شده و بیمار نمی تواند به راحتی از دست خود استفاده کند. با کاهش حرکت دست ها شانه تنبل شده و خشک می شود. در این حالت بیمار دچار شانه یخ زده شده که با فیزیوتراپی شانه یخ زده در منزل می توان توان و قدرت حرکتی به شانه و دست ها را برگرداند.

فیزیوتراپی دست در منزل

یکی از فرایندهای توانبخشی غیر جراحی برای درمان اختلالات و آسیب های دست ها، انجام فیزیوتراپی دست در منزل است. در فیزیوتراپی دست از ورزش و آتل بندی برای افزایش روند درمان دست ها استفاده می شود. فیزیوتراپی دست در منزل یکی از پرکاربردترین نوع فیزیوتراپی برای برگرداندن توان حرکتی و قدرتی به دست ها است. از آنجایی که بسیاری از کارهای روزمره افراد توسط دست ها انجام می شود، آسیب به دست ها باعث اختلال در عملکرد زندگی روزانه افراد می شود. بنابراین استفاده از فیزیوتراپی دست در منزل بهترین انتخاب برای درمان مشکلات دست ها است که براحتی می توانید این خدمت را در منزل دریافت کنید.

فیزیوتراپی لگن در منزل

استخوان لگن از تعدادی استخوان تشکیل شده که شامل دو مفصل ران، دو مفصل خاجی خاصره ای و مفصل التصاق شرمگاهی است. یکی از حساس ترین بخش های فیزیوتراپی، فیزیوتراپی لگن در منزل است که باید توسط فیزیوتراپ متخصص و با مهارت بالا انجام شود. در صورتیکه بیمار در ناحیه لگن دچار درد باشد، مشکلات زیادی در هنگام خواب، نشستن ، بلند شدن و راه رفتن را تجربه خواهد کرد. فیزیوتراپی لگن در منزل به روند بهبود درمان کمک بسزایی می کند. در صورتی که بیمار شما نیزا به فیزیوتراپی لگن در منزل دارد می توانید همین حالا درخواستتان را ثبت کنید.

فیزیوتراپی در منزلفیزیوتراپی پارگی رباط صلیبی در منزل

آسیب به رباط صلیبی شامل کشیدگی یا پارگی رباط صلیبی است. رباط صلیبی باند قوی بافتی زانو است که استخوان ران را به استخوان ساق پا متصل می کند. در بسیاری موارد آسیب به رباط صلیبی در انجام ورزش ایجاد می شود. با توجه به شدت و میزان آسیب به رباط صلیبی از روش های درمانی مانند فیزیوتراپی رباط صلیبی در منزل استفاده می شود تا روند درمان تسریع شود. فیزیوتراپی پارگی رباط صلیبی در منزل توسط متخصصین فیزیوتراپی در منزل انجام می شود و درصورتی بیمار شما دچار پارگی یا کشیدگی رباط صلیبی شده است می توانید همین حالا درخواست برای فیزیوتراپی پارگی رباط صلیبی در منزل انجام دهید.

فیزیوتراپی در منزل تهران

در صورتی که نیاز به فیزیوتراپی در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای فیزیوتراپی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

فیزیوتراپی در منزل کرج

در صورتی که نیاز به فیزیوتراپی در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید این خدمت را در 24 ساعت شبانه روز با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای فیزیوتراپی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

هزینه فیزیوتراپی در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل در شهر تهران توسط پلتفرم آسان آزمایش در بخش حساب کاربری ثبت شده است. هزینه فیزیوتراپی در منزل بسته به اینکه بیمار شما دچار چه مشکلی شده است و نیاز به چند جلسه فیزیوتراپی در متفاوت است. شما می توانید درخواست خود را با قیمت پایه فیزیوتراپی در منزل ثبت کنید و نسبت به استعلام هزینه نهایی با متخصص فیزیوتراپی در تماس باشید. جهت ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل به صورت 24 ساعته شبانه روز در هفته می توانید وارد حساب کاربیتان شوید و درخواست فیزیوتراپی در منزل را ثبت کنید.

خدمات فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست های ماهر در منزل انجام می گردد. در گذشته برای خدمات فیزیوتراپی می بایست به مطب مراجعه می کردید اما حالا می توانید خدمات فیزیوتراپی در منزل را در محل دلخواه دریافت کنید. خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط مراکز معتبر و دارای پروانه فنی صادر از معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی انجام میگردد

چرا فیزیوتراپی در منزل در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش پلتفرم اینترنتی خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری در منزل است که با بهترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است. مراکز طرف قرارداد دارای مجوز رسمی از وزارت و بهداشت و درمان می باشند و دارای تیم تخصصی پزشکی و پرستاری هستند که می توانند در زمینه فیزیوتراپی در منزل هم به شما کمک کنند. در صورتی که بیمار شما نیاز به مراقبت دارد می توانید درخواست پرستار در منزل را نیز ثبت کنید. برای ثبت درخواست فیزیوتراپی در منزل و یا سایر خدمات پزشکی و پرستاری و آزمایشگاهی می توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام کنید.

فیزیوتراپی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش