بیمه های پایه و تکمیلی طرف قرارداد

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش برای انجام انواع آزمایش ها در منزل با بیمه پایه یا تکمیلی درخواست ثبت کنید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

بیمه های پایه و تکمیلی

لیست بیمه های پایه و تکمیلی درمانی:

 • لیست بیمه های پایه و تکمیلی آزمایشگاه های طرف قرارداد با آسان آزمایش:
 1. بیمه تامین اجتماعی
 2. بیمه سلامت ایرانیان
 3. بیمه نیروهای مسلح
 4. بیمه البرز
 5. بیمه آسیا
 6. بیمه کارآفرین
 7. بیمه دانا
 8. بیمه سامان
 9. بیمه بانک کشاورزی
 10. بیمه بانک سپه
 11. بیمه بانک ملی
 12. بیمه بانک ملت
 13. بیمه بانک رفاه کارگران
 14. بیمه بانک صادرات
 15. بیمه بانک توسعه صادرات
 16. بیمه بانک تجارت
 17. بیمه بانک مهر
 18. بیمه بانک مسکن
 19. بیمه کوثر
 20. بیمه ما
 21. بیمه ملت
 22. بیمه معلم
 23. بیمه نوین
 24. بیمه پارسیان
 25. بیمه رازی
 26. بیمه سردفتران
 27. بیمه تجارت نو
 28. بیمه آتیه سازان حافظ
 29. بیمه تعاون
 30. بیمه sos
 31. بیمه میهن
 32. بیمه شهر سالم
 33. بیمه ایران
 34. بیمه آرمان

آزمایش خون با بیمه های پایه

بیمه پایه به بیمه‌ای گفته می‌شود که شامل حداقل پوشش‌های اجباری قانونی مورد نیاز در قرارداد بیمه است. در صورت نیاز به پوشش بیشتر، باید بیمه‌های تکمیلی را در نظر بگیرد. در صورت تحت پوشش بودن بیمه پایه می توانید از حداقل پوشش بیمه ای برخوردار شوید. بیمه های پایه درمانی که می توانید آزمایش خون انجام دهید عبارتنداز:

آزمایش خون با بیمه تامین اجتماعی

تامین اجتماعی به عنوان یکی از مراکز تأمین خدمات درمانی و سلامت در ایران، برای برخی از آزمایشات خون، هزینه پرداخت می کند. این آزمایشات معمولاً شامل آزمایش هایی هستند که برای تشخیص یا پیگیری بیماری های مختلف نیاز است. در صورتی که شما زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستید، می توانید با معرفی نامه پزشک یا همان نسخه پزشک، برای انجام برخی از آزمایشات خون به آزمایشگاه های مرتبط  یا طرف قرارداد مراجعه کنید و بخشی از هزینه آنها را از طریق بیمه تامین اجتماعی تأمین کنید.

به عنوان مثال، برخی از آزمایشات خون که توسط بیمه تامین اجتماعی پوشش داده می شوند شامل آزمایشات زیر می باشند:

 • آزمایش گلوکز خون (آزمایش قند خون)
 • آزمایش هورمون تیروئید (TSH، T3، T4)
 • آزمایش هموگلوبین و فرمول کامل خون (CBC)
 • آزمایش کلسترول خون
 • آزمایش فشار خون

مقدار هزینه پوشش داده شده توسط بیمه تامین اجتماعی برای هر آزمایش، ممکن است با توجه به نوع آزمایش و قرارداد بیمه تامین اجتماعی، متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با نزدیکترین مرکز تامین اجتماعی تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. در صورتی که تمایل دارید آزمایش خون با بیمه تامین اجتماعی انجام دهید آسان آزمایش بهترین گذینه است. آزمایشگاه های طرف قرارداد آسان آزمایش امکان انجام آزمایش خون در منزل با بیمه تامین اجتماعی را دارند و شما براحتی می توانید از خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل توسط آسان آزمایش بهره مند شوید.

آزمایش خون با بیمه سلامت

آزمایش خون با بیمه سلامت شامل مجموعه‌ای از آزمون‌های خونی است که به منظور بررسی وضعیت سلامت و تشخیص بیماری‌ها و همچنین بررسی پیشرفت درمانی انجام می‌شود. این آزمایشات شامل اندازه گیری سطح قند خون، کلسترول، تری‌گلیسرید، سدیم، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، آهن، تست کبد، تست کلیه، تست تیروئید، ویتامین D، فشار خون و … می‌باشند. هزینه این آزمایشات بسته به نوع آن‌ها و پوشش بیمه سلامت متفاوت است. در صورتی که تمایل به انجام آزمایش خون با بیمه سلامت را دارید می توانید از طریق آسان آزمایش آزمایش خون با بیمه سلامت در منزل را تجربه کنید.

آزمایش خون با بیمه نیروهای مسلح

بیمه نیروهای مسلح یکی از شاخه‌های بیمه‌های اجتماعی در ایران است که به منظور پوشش دادن خدمات بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح و خانواده‌هایشان تاسیس شده است. این بیمه تحت نظارت سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح است و در آن، نیروهای مسلح از مزایایی همچون درمان رایگان، داروخانه و بیمارستان‌های تخصصی و بیمه پرداخته شده برای آنها و خانواده‌هایشان بهره‌مند می‌شوند. آزمایشگاه های طرف قرارداد با آسان آزمایش امکان انجام آزمایش خون در منزل با بیمه نیروهای مسلح در منزل یا محل دلخواه را دارند و شما می توانید درخواست خود را برای انجام انواع آزمایشات با بیمه ثبت کنید.

آزمایش خون در منزلآزمایش خون با بیمه های تکمیلی

بیمه تکمیلی، یک نوع بیمه است که جهت پوشش هزینه‌هایی است که بیمه‌ی اصلی آنها را پوشش نمی‌دهد، به‌کار می‌رود. این بیمه به صورت اختیاری توسط بیمه‌گذار خریداری می‌شود و به او کمک می‌کند تا هزینه‌های بیمه اصلی و همچنین هزینه‌های اضافی را پرداخت کند. بیمه تکمیلی در حوزه‌های مختلفی همچون پزشکی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، بیماری‌های حاد و طوفان‌های طبیعی ارائه می‌شود و به افرادی که نیاز به پوشش اضافی دارند، پیشنهاد می‌شود. برخی از بیمه های تکمیلی که می توان آزمایش خون انجام داد عبارتنداز:

آزمایش خون با بیمه بانک ها

بیمه بانک‌ها نوعی بیمه بیماری و درمان است که توسط بانک‌هایی مانند بانک ملی، بانک تجارت، بانک صادرات، بانک سپه، بانک ملت، بانک رفاه، بانک پارسیان و بانک کشاورزی ارائه می‌شود. این بیمه ها شامل تامین هزینه‌های درمانی و آزمایشات پزشکی مختلف از جمله آزمایش خون، ام آر آی، آزمایش پاپ اسمیر و سایر آزمایشات پزشکی می‌شود. در صورت بیمار شدن و نیاز به درمان، هزینه‌های درمانی از سوی بیمه بانک ها به صورت 100% پرداخت می‌شود.

در صورتی که تمایل به انجام آزمایش خون با بیمه بانک ها را دارید می توانید از طریق آسان آزمایش آزمایش خون با بیمه بانک ها را در محل دلخواه تجربه کنید. برای مثال اگر زیر پوشش بیمه تکمیلی بانک سپه باشید می توانید بدون پرداخت هزینه آزمایش در منزل یا محل کار آزمایشات خود را انجام دهید. آزمایشگاه طرف قرارداد بانک سپه یا سایر بانک ها با آسان آزمایش طرف قرارداد هستند و شما براحتی می توانید از خدمات بیمه تکمیلی در محل دلخواه برخوردار شوید.

آزمایش خون با بیمه کوثر

بیمه کوثر یکی از شرکت‌های بیمه‌ای خصوصی در ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است. این شرکت در زمینه بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه مسئولیت و بیمه اموال فعالیت می‌کند. بیمه کوثر با هدف ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت و با توجه به نیازهای مشتریان خود، در حال توسعه فعالیت‌های خود و ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود می‌باشد. در صورتی که تحت بیمه کوثر هستید می توانید از خدمات بیمه کوثر در منزل نیز توسط آسان آزمایش بهره مند شوید.

آزمایش خون با بیمه آتیه سازان حافظ

بیمه آتیه سازان حافظ یک شرکت بیمه‌ای خصوصی است که در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده و در حوزه‌های مختلفی از جمله بیمه آتش‌سوزی، بیمه حوادث، بیمه مسئولیت، بیمه بدنه، بیمه مسافرتی و … فعالیت دارد. هدف این شرکت ارائه خدمات با کیفیت و ارزان قیمت به مشتریانش است. در صورت داشتن بیمه سلامت از بیمه آتیه سازان حافظ، شما می‌توانید برای انجام آزمایش خون از شبکه‌ی پزشکی قراردادی بیمه خود استفاده کنید.

بسته به نوع بیمه سلامتی که دارید، تعداد آزمایش‌هایی که تحت پوشش قرار می‌گیرند و میزان تخفیف برای هر آزمایش ممکن است متفاوت باشد. در صورتی که زیر پوشش بیمه آتیه سازان حافظ هستید می توانید از خدمات این بیمه در منزل نیز بهره مند شوید. کافیست درخواست انجام آزمایش را از طریق آسان آزمایش ثبت کنید تا بتوانید از بیمه آتیه سازان حافظ در محل دلخواه بهره مند شوید.

آزمایش خون با بیمه SOS

بیمه SOS یکی از شرکت‌های بیمه‌ای خصوصی است که در حوزه بیمه مسافرتی و خدمات بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت خدماتی مانند بیمه مسافرتی، بیمه سفر، بیمه مسافرتی طلایی، بیمه سفر سالم، بیمه درمان خارج از کشور، بیمه ویزا و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در صورتی که بیمه SOS را دارید می خواهید از پوشش بیمه خود در منزل نیز بهره مند شوید می توانید درخواست انجام آزمایشات خود را در آسان آزمایش ثبت کنید تا بتوانید آزمایشات خود را در منزل یا محل دلخواه با بیمه SOS انجام دهید.