با آسان آزمایش رادیولوژیست همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست انجام رادیولوژی در منزل  دهید 

خدمات رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

احتمالا بارها در مورد انجام رادیولوژی در منزل شنیده اید و یا اینکه اصلا رادیولوژی چیست؟ رادیولوژی (Radiology) یکی از خدمات تشخیصی پزشکی است که با استفاده از دستگاه رادیولوژی و اشعه ایکس انجام می شود. در این روش پزشک می تواند با توجه به نتایج عکسبرداری با اشعه ایکس مشکلات مربوط به شکستگی یا ترک خوردگی استخوان را تشخیص دهد. در واقع تشخیص بسیاری از مشکلات بیمار با استفاده از عکسبرداری اشعه ایکس امکان پذیر است.

بنابراین اگر پزشک به بیمار توصیه کند که عکسبرداری اشعه ایکس انجام دهد، بیمار باید نسبت به انجام رادیولوژی اقدام کند. در ادامه می خواهیم به معرفی کامل خدمات رادیولوژی در منزل با آسان آزمایش بپردازیم. آسان آزمایش انجام رادیولوژی در منزل را امکانپذیر کرده است.

رادیولوژی در منزلرادیولوژی در منزل چیست؟

رادیولوژی در منزل جزء خدماتی است که بسیاری از افراد از وجود آن خبر ندارند، زیرا فکر می کنند برای انجام رادیولوژی حتما باید به مراکز درمانی مراجعه کنند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم، فناوری های جدید در حوزه پزشکی، یکی از این فناوری های بروز امکان عکسبرداری با اشعه ایکس در منزل می باشد. شاید شما نیز این سوال را بپرسید که آیا کیفیت عکسبرداری در منزل با کیفیت عکسبرداری در مرکز درمانی یکسان می باشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم بله.

کیفیت انجام خدمات در منزل با کیفیت انجام خدمات در بیمارستان یا مراکز رادیولوژی کاملا برابری می کند. بنابراین نیازی نیست بابت انجام رادیولوژی به مراکز درمانی مراجعه کنید چرا که براحتی می توانید رادیولوژی در منزل را در محل دلخواه تجربه کنید.

رادیولوژی در منزل توسط چه دستگاهی انجام می شود؟

رادیولوژی در منزل با استفاده از دستگاه رادیولوژی پرتابل انجام می شود. این دستگاه قابل حمل است و می توان آن را با استفاده از وسیله نقلیه به راحتی جابه جا کرد. کار با این دستگاه آسان بوده و کیفیت آن بسیار بالا می باشد. لازم است بدانید دستگاه رادیولوژی پرتابل دارای پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا می باشد.

بنابراین دستگاه کاملا جدید بوده و می تواند بهترین عکسبرداری را برای بیمار انجام دهد. البته نحوه صحیح کار کردن با این دستگاه بسیار مهم می باشد. تکنسین هنگام کار کردن با این دستگاه باید نهایت دقت و مهارت را به خرج دهد. زاویه بندی انجام عکسبرداری و موقعیت بیمار در نتیجه کار بسیار تاثیرگذار است.

آسان آزمایش با بهترین مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل طرف قرارداد است که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان بوده و طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی و بانک ها می باشد.

رادیولوژی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

کاربردهای عکس رادیولوژی

عکس های رادیولوژی از جنبه تشخیصی اهمیت بسیار زیادی دارند. پزشکان، اغلب نمی توانند بدون دسترسی به عکس های رادیولوژی بیماری شکستگی های استخوانی را تشخیص دهند. به همین دلیل، پزشکان  بیش از هر زمان دیگری برای تشخیص صحیح و اتخاذ روش های درمانی مناسب، به رادیولوژی و سونوگرافی متکی هستند.

کاربرد رادیولوژی در پزشکی به دسته های مختلفی تقسیم می شودکه عبارت اند از:

ماموگرام : در این روش از اشعه ایکس اغلب برای عکس برداری از بافت های سینه (پستان) استفاده می شود.

رادیوگرافی : استفاده از اشعه ایکس برای مشاهده و بررسی استخوان ها، قفسه سینه یا شکم که به آن پرتونگاری هم می گویند کاربرد دارد. رادیولوژی زانو، رادیولوژی ریه و سینه در منزل از عکس های پرکاربرد برای تشخیص می باشد.

MRI : در این روش از امواج رادیویی و میدان مغناطیسی برای عکس برداری مورد استفاده قرار می گیرد.

CT : در این روش، با استفاده از دستگاه های خاص، تصویربرداری از زوایا و ابعاد مختلف ناحیه خاصی از بدن مثل ریه صورت می پذیرد. این تصاویر پس از پردازش های کامپیوتری به عکس تبدیل می شوند.

سونوگرافی (اولتراسوند) : در این روش با استفاده از امواج صوتی، از وضعیت بافت های بیمار آگاه می شوند. از سونوگرافی اغلب برای اکوکاردیوگرام (اکوی قلب) و همین طور معاینه رحم در دوران بارداری استفاده می شود.

فلوروسکوپی : در این روش برای ایجاد تصاویر متحرک و آنی از درون بدن، از اشعه ایکس استفاده می شود. فلوروسکوپی، کاربردهای زیادی دارد که معاینه دستگاه گوارش، یکی از مهم ترین است.

پزشکی هسته ای : در این روش از مواد رادیواکتیو به مشاهده ی فرایندهای درونی بدن استفاده می شود.

خدمات رادیولوژی در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

شاید فکر کنید که اصلا چرا باید رادیولوژی در منزل انجام شود؟ چه کسانی بهتر است از این نوع رادیولوژی استفاده کنند؟ لازم است بدانید که رادیولوژی انجام گرفته در منزل می تواند برای بسیاری از افراد حیاتی باشد. افرادی که توانایی حرکتی ندارند و نمی توانند برای انجام رادیولوژی به مراکز درمانی مراجعه کنند یک راه حل عالی است. به همین دلیل رادیولوژی در منزل برای این افراد می تواند بسیار مفید باشد. افراد سالمند و سالخورده به دلیل سیستم ایمنی ضعیف خود بهتر است برای انجام رادیولوژی به بیمارستان مراجعه نکنند، زیرا ممکن است سلامتی آن ها به خطر بیفتد.

برخی از بیماران که دچار آسیب در ناحیه لگن هستند باید استراحت مطلق داشته باشند. کسانی که در استراحت مطلق هستند نمی توانند برای انجام رادیولوژی رفت و آمد کنند. قشر دیگری که انجام رادیولوژی در منزل برای آن ها بسیار با ارزش است بیماران مبتلا به بیماری تنفسی هستند. در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج آلودگی هوا همیشه وجود دارد بنابراین این افراد نباید در معرض این آلودگی قرار بگیرند. در نتیجه انجام رادیولوژی در خانه برای سلامتی این افراد حیاتی است. خدمات رادیولوژی در منزل آسان آزمایش کلیه مناطق شهرهای تهران و کرج را پوشش می دهد.

آزمایش خون در منزلعکس رادیولوژی ریه کرونایی

یکی از کاربردهای رادیولوژی در منزل، عکس رادیولوژی ریه کرونایی است. افرادی که به کرونا مبتلا می شوند معمولا دچار درگیری ریه می شوند. بعد از انجام تست کرونا در منزل پزشک معالج درخواست عکس رادیولوژی ریه می کند تا تشخیص دهد چند درصد ریه درگیر شده است. بیماران کرونایی بدلیل ضعف عضلانی و بدنی قادر به حرکت نیستند و بهترین راه حل برای این دسته است بیماران درخواست رادیولوژی در منزل است. عکس رادیولوژی ریه کرونایی توسط آسان آزمایش در منزل قابل انجام است. کافی است درخواست رادیولوژی در منزل را از طریق حساب کاربری خود ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

درصورتی که نیاز به فیزیوتراپی ریه در منزل برای بیماران کرونایی دارید لطفا از بخش فیزیوتراپی در منزل دیدن کنید.

رادیولوژی در منزل چه مزیت هایی دارد؟

رادیولوژی در منزل برای کسانی که امکان استفاده از رادیولوژی در مراکز درمانی را ندارند می تواند مزایای فوق العاده ای داشته باشد. البته فراموش نکنید حتی کسانی که توانایی مراجعه به مراکز درمانی را دارند نیز می توانند از امکان رادیولوژی در خانه استفاده کنند. زیرا مزیت های این روش شامل حال همه افراد می شود. عدم اتلاف انرژی و زمان یکی از مهم ترین مزیت های این روش است. به جای آن که مسیر زیادی را برای مراجعه به مراکز درمانی طی کنید و در ترافیک بمانید و یا پشت صف های طولانی برای انجام رادیولوژی بمانید، می توانید 24 ساعته رادیولوژی را به منزل خود بیاورید.

اگر رادیولوژی در منزل انجام شود در مدت زمان بسیار کمی می توانید نتایج عکسبرداری را دریافت کنید. بنابراین فرایند درمان در سریع ترین زمان ممکن توسط پزشک انجام شروع می شود. اکنون که که انواع بیماری های واگیردار مانند کرونا و آنفولانزا در کمین هستند بهتر است به مراکز درمانی مراجعه نکنید. مخصوصا افراد سالخورده و بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند می توانند در این محیط به شدت آلوده شوند. پس برای رعایت حال این بیماران بهتر است از خدمات پزشکی در منزل استفاده کنید. در صورتی که بیمار نیاز به انجام تست کرونا در منزل دارد می توانید همین حالا درخواست آنلاین ثبت کنید.

رادیولوژی در منزلخدمات رادیولوژی در منزل توسط چه کسی و چگونه انجام می شود؟

رادیولوژی در منزل توسط تکنسین متخصص رادیولوژی به بهترین شیوه انجام می شود. تکنسین های رادیولوژی برای انجام عکسبرداری با اشعه ایکس دانش و مهارت لازم را دارند. در نتیجه این افراد می توانند با توجه به محل آسیب دیده، عکسبرداری را با دقت فراوانی انجام دهند.

در هنگام عکسبرداری زاویه انجام عکسبرداری و همچنین موقعیت درست عضو آسیب دیده بسیار مهم می باشد. تکنسین ها به خوبی می توانند تشخیص دهند که عکسبرداری را از کدام جهات انجام دهند. تکنسین ها رادیولوژی را در به آرامی و با صبر فراوانی انجام می دهند تا بیمار به هیچ عنوان احساس درد و ناراحتی نکند.

چگونه می توانیم نتیجه رادیولوژی در منزل را دریافت کنیم؟

نتایج رادیولوژی در منزل در مدت زمان بسیار کمی آماده می شوند. اگر برای انجام رادیولوژی به بیمارستان یا مراکز درمانی دیگر مراجعه کنید ممکن است عکس ها بسیار دیر آماده شوند. اما در این روش نتایج عکسبرداری با اشعه ایکس در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت آماده می شوند.

شما می توانید عکس ها را هم به صورت حضوری از طریق پیک و هم به صورت آنلاین از طریق پیام رسان ها دریافت کنید. حتی ما می توانیم عکس ها را به صورت مستقیم برای پزشک معالج ارسال کنیم. بنابراین نیازی نیست بابت چگونگی دریافت عکس ها و نتایج نگران باشید چرا که 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

نحوه انجام رادیولوژی در منزل

  • تماس با شماره تلفن 02191304567 و یا ثبت درخواست آنلاین از طریق سامانه آسان آزمایش
  • اعزام متخصص رادیولوژی بهمراه دستگاه رادیولوژی پرتابل بر بالین بیمار و انجام رادیوگرافی
  • تحویل عکس رادیولوژی به همراه گزارش در کوتاه ترین زمان پس از انجام رادیوگرافی در محل

توجه داشته باشید درصورتی که از طریق آسان آزمایش درخواست رادیولوژی در منزل نمائید پزشک متخصص رادیولوژی به محل شما اعزام خواهد شد نه تکنسین رادیولوژی

مزایای رادیولوژی در منزل

  • کاهش خطرات حرکت و انتقال بیمار به مراکز تصویربرداری
  • عکس برداری در منزل بدون دغدغه و مشکلات نوبدهی و ترافیک شهری
  • حذف روند انتقال بیماران به مراکز درمانی
  • عکس برداری رادیولوژی در کمترین زمان و گزارش در سریع ترین زمان

هزینه رادیولوژی در منزل

هزینه رادیولوژی در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع عضو عکسبرداری شده، تعداد عکس های گرفته شده، و … در هزینه نهایی موثر هستند. اگر ناحیه ریه و شکم مورد عکسبرداری قرار گیرد هزینه کمتری خواهد داشت، زیرا این نواحی به گراف های کمتری نیاز دارند. اما برای عکسبرداری از نواحی دیگر همانند دست و پا، به گراف های بیشتری نیاز بوده و هزینه رادیولوژی بالاتر می رود.

هزینه رادیولوژی در منزل به صورت پایه از 1،450،000 تومان شروع می شود. لازم به ذکر است امکان دریافت فاکتور خدمات توسط مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طرف قرارداد وجود دارد. هزینه رادیولوژی در منزل با آسان آزمایش مقرون به صرفه تر از سایر مراکز می باشد.

رادیولوژی در منزل تهران

رادیولوژی در منزل تهران یکی از خدمات پر متقاضی آسان آزمایش است. در صورتی که نیاز به انجام رادیولوژی در منزل تهران دارید، در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید 24 ساعته این خدمت را با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. خدمات رادیولوژی در منزل توسط آسان آزمایش توسط پزشک متخصص انجام می شود و از دقت بالایی برخوردار است. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید و درخواست خود را برای انجام رادیولوژی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

رادیولوژی در منزل تهران توسط مراکز معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان که با آسان آزمایش طرف قرارداد است انجام می شود و شما براحتی می توانید از خدمت رادیولوژی در منزل تهران از طریق آسان آزمایش بهره مند شوید. فقط چند کلیک با رادیولوژی در منزل تهران فاصله دارید! در صورت نیاز می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

رادیولوژی در منزل کرج

در صورتی که نیاز به انجام رادیولوژی در منزل کرج دارید، و ساکن شهر تهران نیستید، نگران نباشید خدمات ما در شهر کرج هم فعال است. در هر کجای شهر کرج که باشید می توانید 24 ساعته این خدمت را با آسان آزمایش در محل دلخواه دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شوید، شهر را کرج انتخاب کنید و درخواست خود را برای انجام رادیولوژی در خانه ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین باشید.

نحوه انجام رادیولوژی در منزل با آسان آزمایش؟

آسان آزمایش یک پلتفرم خدمات آزمایشگاهی و درمانی است که با مراکز معتبر و دارای مجوز وزارت بهداشت طرف قرارداد است. در صورتی که نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی دارید می توانید 24 ساعته از طریق ما این خدمات را با تعرفه مناسب در سریعترین زمان در منزل یا محل کار خود دریافت کنید. شما می توانید پس از انجام خدمات رادیولوژی در منزل نسبت به دریافت فاکتور خدمات از مراکز طرف قرارداد با آسان آزمایش جهت ارائه به بیمه یا .. اقدام نمائید.

در صورتی که نیاز به سونوگرافی در منزل دارید می توانید از طریق حساب کاربری 24 ساعته درخواستتان را ثبت کنید.

رادیولوژی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش