سوالات متداول

باید از طریق اپلیکیشن یا وب سایت سامانه وارد حساب کاربری شوید.و از بخش درخواست آزمایش نوع درخواست مدنظرتان را انتخاب کنید.

بلی عضویت در سامانه خیلی ساده است کافی است وارد صفحه ورود / ثبت نام شوید و شماره همراه خود را وارد کنید.و کدفعال سازی که برایتان پیامک می شود.را در سیستم ثبت کنید و از خدمات سامانه بهره مند شوید.

خیر آسان آزمایش برای کلیه خدمات هزینه اضافی دریافت نمی کند.

کلیه مراحل پذیرش تا جوابدهی از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.و همچنین با مراجعه به حساب کاربری خود در بخش درخواست های من می توانید از روند پذیرش اطلاع یابید.

در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید.با مراجعه به حساب کاربری در بخش لغو درخواست می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

یکی از سیاست های اصلی آسان آزمایش کاهش هزینه های جانبی متقاضیان است که برای تمام درخواست ها اعمال میکند.اما به صورت دوره ای کدهای تخفیف مناسبتی در اختیار کاربران قرار می گیرد که کاربران می توانند از آن تخفیف ها بهره مند شوند.

هزینه آزمایشات بر اساس نسخه طبق تعرفه وزارت و بهداشت و درمان.پس از ثبت استعلام هزینه در سامانه و روئیت نسخه آزمایش توسط کارشناسان آزمایشگاه مربوطه مشخص می گردد. جهت استعلام میبایست وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش مربوطه نسخه را در سامانه بارگذاری کنید.

سوالات متداول

کلیه خدمات توسط پرسنل آزمایشگاه های طرف قرارداد سامانه انجام میگردد.و آسان آزمایش به عنوان پلتفرم تسهیلگر ارتباط پلی مطمئین برای تضمین خدمات آنلاین آزمایشگاهی است.

پس از آماده شدن جواب آزمایشات لینک دانلود جواب به شماره همراه ثبت شده پیامک  می شود و هم می توانید به صورت آنلاین از پنل کاربری خود دانلود کنید...

بله در هر کجایی از شهرهای تحت پوشش که باشید می توانید درخواست خود را از طریق اپلیکیشن یا سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر نمونه گیری در محل دلخواهتان باشید.

کلیه مسئولیت ها فنی آزمایشگاه ها از نمونه گیری در منزل تا جوابدهی با آزمایشگاه های طرف قرارداد سامانه می باشد.که همگی دارای مجوز فعالیت از معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی هستند.

خیر کلیه مراحل پذیرش تا جوابدهی به صورت محرمانه می باشد.و فقط آزمایشگاه طرف قرارداد به اطلاعات نسخ و جواب آزمایشات دسترسی دارد.

شما می توانید از جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 91304567-021 تماس حاصل فرمائید.