سوالات متداول خدمات سامانه

جهت جستجو باید نام آزمایشگاه را به صورت فارسی تایپ کنید.سامانه آسان آزمایش هر روز در حال بروزرسانی است و ممکن است آزمایش مد نظر شما هنوز به این سامانه متصل نشده باشد. شما می توانید آزمایشگاه مدنظر را از طریق شماره تماس 91322017-021 به ما معرفی کنید تا هرچه سریعتر در لیست آزمایشگاه های ما قرار گیرد.

کلیه خدمات توسط پرسنل آزمایشگاه انتخابی شما انجام میگیرد و آسان آزمایش پلی مطمئین برای تضمین این نوع خدمات است.

بسته به اینکه آزمایشگاه مدنظرتان چه نوع خدماتی را برای جوابدهی ارایه می دهد می توانید به صورت آنلاین،دریافت در محل و یا حضوری در آزمایشگاه جواب آزمایشتان را دریافت کنید

با سامانه آسان آزمایش در هر مکانی می توانید درخواست انجام آزمایش به آزمایشگاه مدنظرتان را دهید تا به انتخاب خودتان در آزمایشگاه و یا محل مورد نظرتان نمونه گیری و پذیرش شوید.

کلیه مسئولیت ها از پذیرش تا جوابدهی با آزمایشگاه انتخابی شما می باشد

خیر کلیه مراحل پذیرش تا جوابدهی به صورت محرمانه می باشد و فقط آزمایشگاه مورد تقاضای شما دسترسی به اطلاعات نسخ و جواب آزمایشات را دارد.لازم به ذکر است طبق قوانین آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت و درمان امکان بارگزاری نسخه در سامانه وجود ندارد

سوالات متداول نحوه کار با سامانه

کافی است شما آزمایشگاه مد نظر خود را در سامانه جستجو و یا انتخاب کنید و به صورت آنلاین و یا تلفنی درخواست خود را در سامانه ثبت کنید

بلی عضویت در سامانه خیلی ساده است کافی است شماره همراه خود را وارد کنید و کدفعال سازی که برایتان پیامک می شود را در سامانه وارد کنید و از خدمات سامانه بهره مند شوید

کافی است با شماره تماس 91322017-021 تماس بگیرید تا عملیات ثبت پذیرش توسط تیم آسان آزمایش در سامانه انجام گیرد.

خیر کلیه خدمات در سامانه برای متقاضیان رایگان می باشد.

کلیه مراحل پذیرش تا جوابدهی به صورت لحظه ای و کاملا رایگان جهت اطلاع رسانی به شما پیامک خواهد شد و همچنین با مراجعه به حساب کاربری خود در بخش پذیرش ها می توانید از روند پذیرش اطلاع یابید.

با مراجعه به حساب کاربری و بخش پذیرش ها می توانید درخواست لغو پذیرش را ثبت کنید

این هزینه مربوط به آزمایشگاه هایی است که خدمات نمونه گیری در محل مورد نظر شما را با دریافت هزینه ایاب و ذهاب انجام می دهند.لازم به ذکر است این هزینه توسط آزمایشگاه اعلام می شود و توسط پرسنل همان آزمایشگاه از متقاضی دریافت می شود و تیم آسان آزمایش هزینه ای از متقاضی دریافت نمی کند.

با ثبت پذیرش در سامانه آسان آزمایش به شما این اطمینان را میدهیم که کلیه خدمات آزمایشگاهی با هزینه کمتری نسبت به مراجعه مستقیم خواهد بود.

هزینه آزمایشات طبق تعرفه وزارت و بهداشت و درمان پس از پذیرش و مراجعه پرسنل آزمایشگاه مربوطه جهت نمونه گیری مشخص و در محل از شما دریافت خواهد شد.

شما می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی سوالات و یا مشکلات خود را مطرح کنید و یا جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس91322017-021 تماس حاصل فرمائید.