تست کرونا برای پرواز در منزل - آزمایش کرونا برای پرواز در منزل با آسان آزمایش

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست رزرو تست کرونا برای پرواز در منزل به روش PCR دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

تست کرونا برای پرواز های خارجی یا داخلی در منزل

تست کرونا برای پرواز در منزل

با شیوع و همه گیری ویروس کرونا در جهان در همه کشور‎ها از جمله ایران، قوانینی برای پرواز‎های داخلی و خارجی از سوی نهاد های دولتی برای مسافران وضع شده است. بر این اساس اگر بخواهید از طریق پرواز یا مرزهای زمینی به سایر کشور‎ها سفر کنید، لازم است نتیجه تست pcr کرونای منفی را به هنگام خروج از کشور ارائه دهید. شما می توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز های خارجی یا داخلی را در منزل یا محل کار خود انجام دهید.

وزارت بهداشت و درمان لیستی از آزمایشگاه هایی که مجوز انجام تست کرونا برای پروازهای خارجی یا داخلی را دارند را هر چند روز یکبار برروزرسانی میکند که می توانید لیست آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت برای پروازهای خارجی یا خروج زمینی را از اینجا به صورت مستقیم از سایت وزارت خانه دانلود کنید.(این دسته از آزمایشگاه در لیست فوق با ستاره سبز رنگ از سایر آزمایشگاه ها مجزا شده است)

نتیجه آزمایش منفی کرونا برای پرواز، تنها در یک بازه زمانی تعریف شده، برای خروج از کشور معتبر است. اگر از مدت زمان قانونی آن سپری شود لازم است آزمایش PCR کرونا دوباره تکرار شود. این مدت زمان در بسیاری از کشورها از جمله ایران ، به 72 است. اما در برخی کشورها در این مورد با سختگیری بیشتری برخورد کرده و مدت زمان اعتبار نتیجه منفی تست کرونا را 48 ساعت در نظر گرفته‌اند.

تست کرونا برای پرواز در منزل یا محل کار

پلتفرم آسان آزمایش جهت رفاه حال مسافران و در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کووید-19و به حداقل رساندن مراجعه حضوری به مراکز پرخطر با عقد قرارداد با تعدادی از آزمایشگاه هایی که مورد تائید وزارت بهداشت درمان و شرکت های هواپیمایی مختلف هستند، توانسته است خدمات آزمایشگاهی برای انجام آزمایش کرونا جهت پروازهای خارجی یا داخلی را به منزل یا محل کار شما بیاورد تا براحتی بتوانید تست کرونا برای پرواز خارجی را در منزل انجام دهید و در سریعترین زمان ممکن جواب آزمایش را به صورت الکترونیکی یا فیزیکی دریافت کنید.

پلتفرم آسان آزمایش آزمایشگاه تشخیص پزشکی نیست و صرفاََ یک پلتفرم مجازی است که با آزمایشگاه های مدرن و بروز همکاری دارد و کلیه درخواست آزمایشات به آزمایشگاه های تشخیص طبی طرف قرارداد ارجاع می گردد. تست کرونا برای پرواز های خارجی در منزل یکی از سرویس های خدماتی این سامانه می باشد که شما براحتی و آسانی می توانید از خدمات غیرحضوری آزمایشگاه ها بهره مند شوید

شما به آسانی می توانید به صورت آنلاین از طریق وارد شدن به حساب کاربری خود ثبت درخواست رزرو نمائید و یا با شماره 91304567-021 به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت نمائید تا در سریعترین زمان ممکن نمونه گیری از شما در محل دلخواه انجام شده و جواب آزمایش لاتین خود را دریافت کنید.

تست کرونا برای پرواز در منزل

هزینه تست کرونا در منزل

تست کرونا برای پرواز در منزل

آیا تست کرونا در منزل انجام می شود؟

بله شما می توانید در منزل یا محل کار درخواست رزرو ثبت کنید و در محل دلخواه تست کرونا انجام دهید

چگونه تست کرونا در منزل انجام بدهیم؟

براحتی می توانید وارد حساب کاربریتان شوید و از منوی سمت راست درخواست آزمایش را انتخاب کنید و یا با شماره 02191304567 با همکاران پذیرش در تماس باشید

آسان آزمایش برای انجام تست کرونای پروازی با چه مراکزی طرف قرارداد است؟

آسان آزمایش یک پلتفرم آنلاین تخصصی آزمایشگاهی است که کلیه درخواست های متقاضیان از جمله تست کرونا در منزل را به آزمایشگاه های معتبر طرف قرارداد که مجوز وزارت بهداشت دارند،ارجاع می دهد و کلیه مسئولیت های فنی مربوطه بر عهده آزمایشگاه های طرف قرارداد می باشد.

جوابدهی آزمایشات به چه صورت انجام می شود؟

جوابدهی آزمایشگاه ها در قالب فایل پی دی اف که شامل مشخصات فرد متقاضی و مهر آزمایشگاه است می باشد و به صورت پیامک حاوی لینک دانلود و یا از طریق واتساپ ارسال می گردد.

آیا برای پروازهای خارجی آزمایشات به آزمایشگاه های خاصی ارجاع می شود؟

بله برای پروازهای خارجی یا داخلی به آزمایشگاه های ستاره دار سبز در لیست وزارت بهداشت ارجاع میگردد که مجوز ایرلاین های مختلف را دارند.

آیا برای هر ایرلاین آزمایشات به آزمایشگاه خاصی ارجاع می شود؟

خیر طبق لیست آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت تمامی ایرلاین ها بر اساس لیست فوق نسبت به پذیرش مسافران در فرودگاه عمل میکنند.