تست کرونا برای پرواز در منزل - آزمایش کرونا برای پرواز در منزل با آسان آزمایش

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست رزرو تست کرونا برای پرواز در منزل به روش PCR دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

تست کرونا برای پرواز های خارجی یا داخلی در منزل

تست کرونا برای پرواز در منزل
آنچه در این مقاله می خوانید پنهان کن
تست کرونا برای پرواز

با شیوع و همه گیری ویروس کرونا در جهان، همه کشور‎ها از جمله ایران، قوانینی از سوی نهاد های نظارتی برای مسافران پرواز‎های خارجی یا داخلی جهت انجام تست کرونا برای پرواز وضع شده است. بر این اساس کلیه مسافرانی که قصد سفر از طریق پرواز (هوایی) یا مرزهای زمینی به سایر کشور‎ها را دارند، میبایست گواهی تست pcr کرونای منفی خود را به هنگام خروج از کشور در فرودگاه یا مرز زمینی ارائه دهند. دستورالعمل جهانی تست PCR کرونا برای پرواز را به نقل از CDC بخوانید.

انجام آزمایش مولکولی کووید 19 ویژه مسافرین پروازهای برون مرزی (هوایی یا زمینی) الزامی است، اما آیا برای مسافرین پرواز های داخلی هم نیاز به انجام تست PCR کرونا است؟

طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، با توجه به حذف محدودیت 60 درصدی ظرفیت پروازهای داخلی، قطار و اتوبوس در صورتی که مسافری کارت واکسن نداشته باشد، میابیست نسبت به انجام تست کرونا قبل از سفر اقدام کند. در صورتی که شما مسافر خارجی یا داخلی هستید می توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه، تست کرونا برای پرواز در منزل یا محل کار خود انجام دهید.

برای انجام تست کرونا برای پرواز، وزارت بهداشت و درمان هر چند وقت یکبار لیست آزمایشگاه های دارای مجوز انجام تست کرونا برای پرواز های خارجی یا داخلی را منتشر میکند که می توانید آخرین آپدیت لیست آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت برای انجام تست کرونا را از اینجا دانلود کنید. آزمایشگاه های دارای مجوز صدور گواهی آزمایش کرونا برای پرواز، در لیست وزارت بهداشت با نشان ستاره سبز رنگ از سایر آزمایشگاه ها مجزا شده است. کلیه درخواست های تست کرونا برای پرواز توسط آسان آزمایش، فقط به آزمایشگاه های ستاره دار سبز ارجاع می گردد.

از جمله آزمایشگاه های دارای مجوز آزمایش کرونا برای پرواز می توان به: آزمایشگاه عماد، ویروس شناسی خاورمیانه (مورد تائید هواپیمایی ماهان)، تشخیص پزشکی تهران طب (مورد تائید هواپیمایی ماهان)، ژنتیک پزشکی یارا و.. اشاره کرد. مسافران توسط سامانه آسان آزمایش می توانند تست کرونا برای پرواز لوفت هانزا، تست کرونا برای پرواز ماهان، تست کرونا برای پرواز امارات، تست کرونا برای پرواز ترکیش، تست کرونا برای پرواز قطر، تست کرونا برای پرواز ایران ایر، تست کرونا برای پرواز قشم ایر، تست کرونا برای پرواز معراج، تست کرونا برای پرواز پگاسوس یا سایر شرکت های هواپیمایی خارجی یا داخلی را جهت انجام تست کرونا پروازی در منزل یا محل کار رزرو نمائید.

نتیجه آزمایش منفی کرونا برای قبل از سفر، تا 72 ساعت برای خروج از کشور معتبر است. در صورتی که مدت زمان اعتبار آن سپری شود، لازم است آزمایش PCR کرونا مجدد تکرار شود. در برخی از کشورها، در مورد اعتبار تست های PCR سختگیری های بیشتری صورت گرفته و مدت زمان اعتبار نتیجه منفی تست کرونا برای پرواز به روش پی سی آر، به 48 ساعت کاهش یافته است.

تست کرونا پروازی یا زمینی

پلتفرم آسان آزمایش جهت رفاه حال مسافران، در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کووید-19 و به حداقل رساندن مراجعه حضوری به مراکز پرخطر، با عقد قرارداد با تعدادی از آزمایشگاه هایی که مورد تائید وزارت بهداشت درمان و شرکت های هواپیمایی مختلف و مرزهای زمینی هستند، توانسته است خدمات آزمایشگاهی از جمله آزمایش کرونا برای پروازهای خارجی یا داخلی را به منزل یا محل کار شما بیاورد تا براحتی بتوانید تست کرونا برای پرواز خارجی یا داخلی را در محل دلخواه انجام دهید و در سریعترین زمان ممکن (8 الی 24 ساعته) جواب آزمایش را به صورت الکترونیکی یا فیزیکی دریافت کنید.

در حال حاضر قیمت تست کرونا برای پرواز در منزل با آسان آزمایش در کلیه مناطق شهر تهران 365000 تومان است.

پلتفرم آسان آزمایش آزمایشگاه تشخیص پزشکی نیست و صرفاََ یک پلتفرم مجازی است که با آزمایشگاه های معتبر و بروز، قرارداد همکاری دارد. کلیه درخواست آزمایشات به آزمایشگاه های تشخیص طبی طرف قرارداد ارجاع می گردد. تست کرونا برای پرواز های خارجی در منزل، یکی از خدمات این سامانه است که شما براحتی و آسانی می توانید از خدمات غیرحضوری آزمایشگاه ها با هزینه کمتر بهره مند شوید.

تست کرونا قبل از سفر

علاوه بر الزام برای تست کرونای پرواز خارجی، طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، همه مسافرانی که قصد سفر داخلی با هواپیما، قطار یا اتوبوس را دارند و نسبت به تزریق دو دز واکسن اقدام نکرده باشند، میبایست نسبت انجام تست کرونا قبل از سفر اقدام کنند. شرایط تست کرونا قبل از سفر در منزل همانند تست کرونای پروازی بوده و هزینه آزمایش کرونا برای سفر داخلی 365000 تومان در تهران است.

جزئیات شرط واکسن و الزام تست کرونا برای زائران حج (حجاج 1401) را اینجا بخوانید.

سرویس تخصصی تست کرونا برای پرواز آسان آزمایش، با هدف دسترسی راحت‌تر و سریع تر مسافران راه‌اندازی شده ‌است. شما به آسانی به صورت آنلاین می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت آسان آزمایش وارد حساب کاربری خود شوید و نسبت به رزرو تست کرونا برای پرواز اقدام کنید تا در سریعترین زمان ممکن نمونه گیری از شما در محل دلخواه انجام و جواب آزمایش لاتین بر اساس اطلاعات پاسپورت و بلیط را آنلاین دریافت کنید.

این تست توسط مراکز و آزمایشگاه‌های تخصصی، معتبر و مورد اعتماد و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما انجام می‌شود.همچنین می توانید با شماره گیری 02191304567 درخواست آزمایش کرونا قبل از سفر را به صورت تلفنی ثبت نمائید. کلیه درخواست های تست کرونا برای قبل از سفر (PCR) با اولویت بالا، در آزمایشگاه های مجاز جهت انجام آزمایش کرونا برای پرواز های خارجی یا داخلی (حتی قطار، اتوبوس یا مرز زمینی) انجام می گردد.

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

تست کرونا برای پرواز در منزل

دریافت لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای تست کرونا قبل از سفر

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید کلیه شرکت های هواپیمایی خارجی و داخلی، مرز زمینی، قطار و اتوبوس می باشند.

قیمت تست کرونا در منزل

آیا تست کرونا در منزل برای پرواز انجام می شود؟

بله شما می توانید در منزل یا محل کار درخواست رزرو ثبت کنید و در محل دلخواه تست کرونا انجام دهید

چگونه تست کرونا در منزل انجام بدهم؟

براحتی می توانید وارد حساب کاربریتان شوید و از منوی سمت راست درخواست آزمایش را انتخاب کنید و یا با شماره 02191304567 با همکاران پذیرش در تماس باشید

آسان آزمایش برای انجام تست کرونای پروازی با چه مراکزی طرف قرارداد است؟

آسان آزمایش یک پلتفرم آنلاین تخصصی آزمایشگاهی است که کلیه درخواست های متقاضیان از جمله تست کرونا در منزل را به آزمایشگاه های معتبر طرف قرارداد که مجوز وزارت بهداشت دارند، ارجاع می دهد و کلیه مسئولیت های فنی مربوطه بر عهده آزمایشگاه های طرف قرارداد می باشد.

جوابدهی آزمایشات به چه صورت انجام می شود؟

جوابدهی آزمایشگاه ها در قالب فایل پی دی اف که شامل مشخصات فرد متقاضی و مهر آزمایشگاه است می باشد و به صورت پیامک حاوی لینک دانلود و یا از طریق واتساپ ارسال می گردد.

آیا برای پروازهای خارجی آزمایشات به آزمایشگاه های خاصی ارجاع می شود؟

بله برای پروازهای خارجی یا داخلی به آزمایشگاه های ستاره دار سبز در لیست وزارت بهداشت ارجاع میگردد که مجوز ایرلاین های مختلف را دارند.

آیا برای هر ایرلاین آزمایشات به آزمایشگاه خاصی ارجاع می شود؟

آزمایشات به آزمایشگاهی  که مورد تائید کلیه ایرلاین ها ازجمله ماهان و ترکیش و قطر و .. است ارجاع می گردد.

آزمایش کرونا برای سفر را از چند روز قبل باید انجام دهیم؟

تا 72 ساعت قبل از پرواز می توانید نسبت انجام تست کرونای پروازی اقدام کنید

مدت اعتبار تست کرونا برای پروازهای خارجی یا داخلی چقدر است؟

72 ساعت از زمان پذیرش در آزمایشگاه

آیا جواب آزمایش های PCR پروازی QR Code دارد؟

بله کلیه جواب های تست پروازی دارای کیو آر کد (QR Code) جهت استعلام در فرودگاه یا مرز زمینی است.

تست کرونا برای پرواز کدام شرکت های هواپیمایی معتبر است؟

تست کرونا برای پرواز کلیه شرکت های هواپیمایی، ریلی ، اتوبوس و مرز زمینی معتبر است.

تست کرونا برای پرواز ماهان، قشم ایر، ترکیش، قطر ایرویز، آئروفلوت، پگاسوس، فلای دوبی، آسمان، ایران ایر، معراج، سان اکسپرس، تابان، فری برد،  زاگرس، کاسپین، کرندون، سلام ایر، وارش، اترک، تلویند، کیش ایر، امارات، ایران ایرتور، آتا و سایر شرکت ها هواپیمایی داخلی و خارجی معتبر است.