تست اثربخشی واکسن کرونا - آزمایش اثربخشی واکسن کرونا با آسان آزمایش

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش درخواست رزرو تست اثربخشی واکسن کرونا در منزل یا محل کار دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

تست اثربخشی واکسن کرونا در منزل

تست اثربخشی واکسن کرونا
تست اثربخشی واکسن کرونا

با گسترش روز افزون مبتلایان ویروس کرونا در جهان اهمیت تزریق واکسن روز به روز بیشتر میشود. اما اینکه اثر بخشی واکسن کرونا تا چه حدی می تواند بدن را در قبال ویروس ایمن کند مهم است. در حال حاضر واکسن های متفاوتی در کشورهای مختلف جهان تولید و استفاده میشود. جهت بررسی اثربخشی واکسن کرونا یا همان بررسی ایمنی زایی واکسن کرونا می توان از تست اثربخشی واکسن کرونا یا همان آنتی بادی نوترالایز تولید شده پس از 14 روز از تزریق دز دوم واکسن کرونا استفاده کرد. آنتی بادی نوترالایز پس از تزریق همه واکسن های موجود در دنیا در بدن ساخته می شود لذا مناسب برای سنجش اثربخشی کلیه واکسن ها است.

آنتی بادی های نوترالایز (Neutralizing) چیست و عملکرد آن چگونه است؟

بر روی سطح ویروس کرونا شاخک هایی بنام Spike وجود دارد که بر روی این شاخک های دامین هایی از جنس پروتئین بنام RBD وجود دارد که اسپایک و RBD نقش اصلی در بیماری زایی ویروس ایفا میکنند چراکه ویروس از طریق این نواحی به گیرنده های خود (ACE2) که بر روی سلول های بدن انسان قرار دارد متصل می شود. حال با تزریق واکسن آنتی بادی هایی بر علیه این نواحی ویروس ساخته می شود که با اتصال آنتی بادی به این نواحی ویروس دیگر نمی تواند به گیرنده خود در سلول های بدن متصل شود و در حقیقت ویروس از این طریق خنثی می شود.

آنتی بادی نوترالایز

اما نکته مهم اینجاست که همه آنتی بادی های تولیدی خاصیت خنثی سازی را ندارند و برای اینکه متوجه شویم آیا آنتی بادی های تولیدی از نوع نوترالایز یا خنثی هستند باید میزان آنتی بادی های نوترولایز در بدن بررسی شود. لذا با گذشت حداقل 14 روز از تزریق دز دوم واکسن میتوانید برای انجام تست اثربخشی واکسن کرونا در منزل جهت بررسی آنتی بادی های نوترولایز اقدام نمائید

تست اثربخشی واکسن کرونا در منزل

پلتفرم آسان آزمایش با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کووید-19و به حداقل رساندن مراجعه حضوری به مراکز پرخطر با عقد قرارداد با تعدادی از آزمایشگاه هایی که مورد تائید وزارت بهداشت درمان هستند، توانسته است خدمات آزمایشگاهی برای انجام انواع آزمایشات را به منزل یا محل کار شما بیاورد تا براحتی بتوانید از جمله تست اثربخشی واکسن کرونا را در منزل انجام دهید. همچنین برای انجام تست کرونا در منزل می توانید درخواست رزرو ثبت کنید و در کوتاهترین زمان نتیجه آزمایش خود را دریافت کنید.

پلتفرم آسان آزمایش آزمایشگاه تشخیص پزشکی نیست و صرفاََ یک پلتفرم مجازی است که با آزمایشگاه های مدرن و بروز همکاری دارد و کلیه درخواست آزمایشات به آزمایشگاه های تشخیص طبی طرف قرارداد ارجاع می گردد.

شما به آسانی می توانید به صورت آنلاین از طریق وارد شدن به حساب کاربری خود ثبت درخواست رزرو نمائید و یا با شماره 91304567-021 به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت نمائید تا در سریعترین زمان ممکن نمونه گیری از شما در محل دلخواه انجام شده و جواب آزمایش را آنلاین دریافت کنید.

هزینه تست کرونا در منزل