نمونه گیری در منزل چیست؟

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش برای انجام انواع آزمایشات سرویس نمونه گیری در منزل درخواست کنید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

نمونه گیری در منزل

نمونه‌ گیری در منزل یک روش نوین و موثر است که به همه متقاضیان انجام آزمایش این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به مراجعه به مراکز آزمایشگاهی، نمونه‌های خون، ادرار و سایر آزمایش‌های پزشکی را در محیط خانگی گرفته و به آزمایشگاه ارسال کنند. این روش به ویژه برای کودکان، سالمندان و افرادی که محدودیت حرکت دارند، بسیار مفید است. نمونه‌ گیری در منزل توسط آسان آزمایش، به عنوان روشی نوین در حوزه آزمایشگاهی، به بیماران و متقاضیان انجام آزمایش این امکان را فراهم می کند تا بدون مراجعه حضوری به مراکز آزمایشگاهی، در منزل و یا محل کار نمونه گیری شوند.

نمونه گیری در منزل مزایای بسیاری را برای بیماران دارد، از جمله راحتی و آسانی در نمونه‌برداری، کاهش زمان و هزینه‌های مربوط به مراجعه حضوری به مراکز آزمایشگاهی، و حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر در محیط خانگی. در این مقاله، ما به بررسی روش نمونه‌گیری در منزل با آسان آزمایش می‌پردازیم. ابتدا، فرایند انجام نمونه‌ گیری در منزل با استفاده از آسان آزمایش را تشریح می‌کنیم و به اجزای اصلی آن، از جمله ثبت درخواست آزمایش، نمونه گیری و دریافت نتایج، می‌پردازیم. سپس، مزایا و محدودیت‌های این روش را بررسی می‌کنیم و با روش‌های سنتی نمونه‌گیری حضوری مقایسه می‌کنیم.

خونگیری در منزل

آزمایش در منزل با آسان آزمایش

خونگیری در منزل یا همان نمونه گیری در منزل یک خدمت پزشکی است که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به مراجعه به مرکز آزمایشگاه یا مراجعه به پزشک، نمونه خون خود را در محیط خانه گرفته و برای انجام آزمایش‌های مورد نیاز به آزمایشگاه ارسال می شود. این خدمت به شما راحتی، صرفه‌جویی در زمان و انرژی، و حفظ حریم خصوصی مراجعه درمانی می‌دهد.

برای انجام خونگیری در منزل، آسان آزمایش از طرف آزمایشگاه، فرد مجربی را برای نمونه‌برداری به منزل شما می‌فرستد. نمونه گیر های آزمایشگاه مجهز به وسایل لازم برای نمونه گیری از خون هستند و فرآیند نمونه‌برداری را به صورت حرفه‌ای و بهداشتی انجام می‌دهند.

خونگیری در منزل برای موارد مختلفی مانند آزمایشات عمومی خون، آزمایشات تخصصی مانند تست‌های تیروئید، پانل کامل خون و انواع آزمایشات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان درخواست خونگیری در منزل برای کودکان و سالمندان و افرادی که به دلایل بهداشتی یا فیزیکی نمی‌توانند به مراکز آزمایشگاهی مراجعه کنند، نیز وجود دارد.

مزایای نمونه‌ گیری در منزل با آسان آزمایش

 • راحتی و آسانی برای بیماران در جمع‌آوری نمونه‌های آزمایشی در محیط خانگی.
 • کاهش زمان و هزینه‌های مرتبط با مراجعه حضوری به مراکز آزمایشگاهی.
 • امکان حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر در محیط خانگی.
 • دسترسی آسان‌تر به خدمات آزمایشگاهی برای افرادی که مشکلاتی مانند ناتوانی جسمی یا محدودیت‌های حرکتی دارند.

مراحل انجام نمونه‌ گیری در منزل با آسان آزمایش

 • درخواست آزمایش: بیماران می‌توانند آزمایش های مورد نیاز خود را درخواست داده و زمان مناسب برای نمونه‌برداری را تعیین کنند.
 • جمع‌آوری نمونه: نمونه گیری از متقاضیان با هماهنگی های قبلی در محل دلخواه انجام می شود.
 • تحویل نمونه: نمونه‌ها توسط نمونه گیر آزمایشگاه به مرکز آزمایشگاهی ارسال می‌شوند.
 • دریافت نتایج: نتایج آزمایش‌ها به صورت آنلاین یا کاغذی به بیماران ارائه می‌شوند.

آزمایشات قابل انجام در منزل

 • آزمایش خون: شامل آزمایشات کلیوی، آزمایشات گلوکز، پروتئین‌های خونی، پانل کامل خون و سایر آزمایشات خونی و هورمونی یا تومور ماکر می‌شود.
 • آزمایش ادرار: شامل آزمایشات مورد نیاز برای تشخیص عفونت ادراری، کلیه و سایر عوارض ادراری است.
 • آزمایش مدفوع: شامل بررسی انواع انگل و کرم های روده ای و مقعدی و تشخیص انواع مشکلات گوارشی و خونریزی و عفونت روده

مزایای آسان آزمایش در نمونه‌ گیری در منزل

 • ارائه خدمات در منزل برای افراد مسن، کودکان و افرادی با محدودیت حرکتی.
 • کاهش نیاز به حضور در محیط بیمارستانی و کاهش ریسک عفونت‌های مرتبط با آن.
 • ارائه نتایج آزمایشات به صورت سریع و دقیق.

خدمات نمونه گیری در منزل

خدمات نمونه‌گیری در منزل معمولاً شامل ارائه خدمات جمع‌آوری نمونه‌های برای آزمایش‌های مختلف می‌شود. این خدمات می‌توانند شامل آزمایش خون، آزمایش ادرار، آزمایش‌های ژنتیکی، تست‌های هورمونی، تست‌های تشخیصی مانند آزمایش‌های سرطان، آزمایش‌های پوست، تست‌های امواج فشرده، و بسیاری دیگر باشند.

خدمات نمونه‌گیری در منزل برای افرادی که به دلایلی نمی‌توانند به آزمایشگاه مراجعه کنند یا به دلایلی نیاز به نمونه‌گیری در محیط خصوصی دارند، بسیار مفید است. این خدمات توسط تکنسین‌های آزمایشگاهی حرفه‌ای انجام می‌شود که به منزل شما می‌آیند، نمونه‌های مورد نیاز را جمع‌آوری می‌کنند، و سپس آن‌ها را به آزمایشگاه تحویل می‌دهند. شرکت های نمونه گیری در منزل و یا پلتفرم های نمونه گیری در منزل می توانند در زمینه خدمات نمونه گیری در منزل به کاربران خدمات رسانی کنند. اما هر شرکت نمونه گیری در منزل مجاز به انجام این کار نیست و می بایست حتما مجوز های لازم برای انجام نمونه گیری را داشته باشد.

نمونه گیری در محل

نمونه گیری در محل به این معنا است که شما بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه می توانید در محل دلخواه آزمایش خون و یا چکاپ انجام دهید. نمونه گیری در محل به این صورت است که کارشناس نمونه گیر آزمایشگاه به محل شما مراجعه می کند و عمل نمونه گیری آزمایش را در محل شما انجام می دهد. سپس نمونه آزمایش به آزمایشگاه ارجاع داده می شود تا عملیات فنی آزمایش در آزمایشگاه شروع شود. با نمونه گیری در محل دیگر دغدغه ترافیک رفت و آمد به آزمایشگاه و هزینه حمل و نقل و صرف وقت را ندارید چراکه در هر نقطه ای از شهر که باشید می توانید آزمایش در محل را تجربه کنید.

آزمایش در محل

آزمایش در محل به این معناست که آزمایش های شما در محل دلخواه شما انجام می شود. ممکن است شما به هر دلیلی نتوانید به آزمایشگاه مراجعه کنید و یا در محل کار باشید و اجازه مرخصی و امکان مراجعه به آزمایشگاه را نداشته باشید، اینجاست که آزمایش در محل توسط آسان آزمایش کمک رسان شما خواهد بود. با آزمایش در محل، دیگر نیاز نیست ساعت ها در صف آزمایشگاه و ترافیک شهری باشید. هر کجا که باشید با ثبت درخواست آزمایش در محل می توانید از این خدمت آزمایشگاهی آنلاین در محل بهره مند شوید.

برای ثبت درخواست آزمایش در محل، هم به صورت آنلاین و هم تلفنی می توانید درخواستتان را در سامانه آسان آزمایش ثبت نمائید تا هماهنگی ها برای انجام آزمایش در محل انجام شود. آزمایش در محل توسط آسان آزمایش در شهرهای تهران و تبریز راه اندازی شده است و ساکنین این شهرها می توانند آزمایش در محل را تجربه کنند. با ازمایش در محل خیلی راحت می توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه در محل دلخواه آزمایش انجام دهید. با آسان آزمایش، آزمایشگاه در منزل را تجربه کنید و بدون دغدغه آزمایشات را در منزل یا محل دلخواه انجام دهید.

نمونه گیری خون در منزل

نمونه گیری خون در منزل توسط کارشناس نمونه گیری آزمایشگاه در محل دلخواه را می توانید از آسان آزمایش بخواهید. آسان آزمایش اولین پلتفرم تخصصی در ضمینه انجام آزمایش خون در منزل است که کاربران می توانند به صورت آنلاین و یا تلفنی درخواست نمونه گیری خون در منزل را از طریق سامانه آسان آزمایش ثبت کنند. با نمونه گیری خون در منزل دیگر نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه ندارید و آزمایشگاه همیشه در همه مکان همراه شما خواهد بود.

هزینه نمونه گیری در منزل

هزینه نمونه‌گیری در منزل توسط آزمایشگاه ها ممکن است متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی مانند محل سکونت، نوع آزمایش مورد نیاز، شرکت یا سرویس دهنده مورد استفاده و سطح خدمات ارائه شده داشته باشد. عواملی که می‌توانند بر هزینه نمونه گیری در منزل تأثیر بگذارند عبارتند از:

 1. مکان جغرافیایی: هزینه نمونه‌گیری در مناطق مختلف ممکن است متفاوت باشد. در برخی مناطق، هزینه‌ها بیشتر به دلیل فاصله بیشتری بین شما و آزمایشگاه افزایش می‌یابد.
 2. نوع آزمایش: هزینه نمونه‌گیری ممکن است بر اساس نوع آزمون مورد نیاز تعیین شود. آزمون‌های پیچیده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارند.
 3. آزمایشگاه یا سرویس دهنده: هر آزمایشگاه یا سرویس دهنده ممکن است سیاست قیمت‌گذاری خود را داشته باشد. برخی از آنها ممکن است بسته‌های قیمت‌گذاری شده ارائه کنند، در حالی که دیگران ممکن است قیمت‌های خدمات را بر اساس موارد خاص تعیین کنند.

آسان آزمایش هزینه نمونه گیری در منزل را به صورت شفاف برای انجام تمام آزمایشات مشخص کرده است. در صورتی که متقاضی انجام انواع تست کرونا باشید، هزینه نمونه گیری در منزل رایگان است. در صورتی که نیاز به انجام سایر آزمایش های تشخیصی باشید، فقط یک هزینه نمونه گیری در منزل ثابت پرداخت خواهید و هزینه ایاب و ذهاب در سراسر تهران رایگان است.

قیمت خونگیری در منزل

قیمت خونگیری در منزل توسط آسان آزمایش 100،000 تومان در سراسر تهران و تبریز است. در هر کجایی از شهر تهران که باشید با پرداخت هزینه خونگیری در منزل می توانید اما آزمایشات پزشکی را در محل دلخواه تجربه کنید. لازم به ذکر است قیمت خونگیری در منزل برای آزمایشات چکاپ از پیش تعیین شده که در حساب کاربری قابل مشاهده می باشد، رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه خونگیری در منزل نیست. هزینه نمونه گیری خون در منزل توسط آسان آزمایش کاملا مقرون به صرفه است و شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه نمونه گیری خون در منزل خدمات نمونه گیری در منزل را تجربه کنید.

تعرفه نمونه گیری در منزل

تعرفه نمونه گیری در منزل توسط آسان آزمایش در شهر تهران و تبریز 100،000 تومان است. در هر کجایی از شهر تهران یا تبریز که باشید فقط با پرداخت هزینه خونگیری در منزل می توانید اما آزمایشات پزشکی را در محل دلخواه تجربه کنید. لازم به ذکر است تعرفه نمونه گیری در منزل برای آزمایشات چکاپ از پیش تعیین شده که در حساب کاربری قابل مشاهده می باشد، رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه نمونه گیری در منزل نیست.

آزمایشگاه نمونه‌گیری در منزل

یکی از خدماتی کهآزمایشگاه‌های آسان آزمایش ارائه می‌دهند، نمونه‌گیری در منزل است. آزمایشگاه نمونه‌گیری در منزل دارای مزایای زیادی است و برای بسیاری از افراد که امکان مراجعه حضوری را ندارند، یکی از بهترین خدمات در منزل به شمار می‌رود. اینکه نمونه گیری در منزل انجام می‌شود و متقاضی نیازی به طی مسیر بخصوص در کلان شهرها و با وجود ترافیک شهری نیست، برای متقاضی انجام آزمایش یک فرصت استثنایی است. آسان آزمایش جزو اولین پلتفرم های آزمایشگاه نمونه گیری در منزل است که به ارائه خدمات نمونه گیری در منزل می پردازد.

نمونه گیری در منزل یا محل کار

همانطور که به طور کامل اشاره شد، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش خدمات آنلاین، تمایل  به بهره گیری از خدمات آنلاین در بین مردم رفته رفته افزایش یافته است. نمونه گیری در منزل یا محل کار علاوه بر صرفه جویی در وقت مراجعین و جلوگیری از اتلاف وقت، در کاهش ترافیک و آلودگی هوا در شهرها از جمله تهران موثر است. امروزه اکثر متقاضیان انجام آزمایش خون ترجیح می دهند، جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از اتلاف وقت و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در منزل یا محل کارشان آزمایشات پزشکی را انجام دهند.

آزمایش در منزل برای کودکان

نمونه گیری منزل در تهران

آسان آزمایش نمونه گیری منزل در تهران را برای همه متقاضیان انجام آزمایش خون فراهم کرده است. متقاضیانی که در شهر تهران سکونت دارند می توانند درخواست نمونه گیری در منزل را از طریق آسان آزمایش تجربه کنند و از مزایای نمونه گیری در منزل بهره مند شوند. نمونه گیری منزل در تهران فقط یکی از خدمات آسان آزمایش است و شما می توانید تمام خدمات پزشکی و پرستاری و آزمایشگاهی و حتی فیزیوتراپی را در منزل توسط آسان آزمایش تجربه کنید. برای ثبت درخواست نمونه گیری منزل در تهران می توانید با کارشناسان پشتیبانی 02191304567 در تماس باشید.

نمونه گیری منزل در تبریز

آسان آزمایش نمونه گیری منزل در تبریز را برای همه متقاضیان انجام آزمایش خون فراهم کرده است. متقاضیانی که در شهر تبریز سکونت دارند می توانند درخواست نمونه گیری در منزل را از طریق آسان آزمایش تجربه کنند و از مزایای نمونه گیری در منزل بهره مند شوند. نمونه گیری منزل در تبریز توسط بهترین آزمایشگاه تشخیص پزشکی تبریز انجام می شود و  برای ثبت درخواست نمونه گیری منزل در تبریز می توانید به صورت اینترنتی و یا با کارشناسان پشتیبانی 02191304567 در تماس باشید.

نمونه گیری در منزل رایگان

اگر هزینه آزمایش بالاتر از سقف تعیین شده توسط آسان آزمایش باشد، نمونه گیری در منزل رایگان خواهد بود. برای برخورداری از نمونه گیری در منزل رایگان می توانید درخواست آزمایش چکاپ کامل در منزل کنید تا بدون پرداخت هزینه نمونه گیری در منزل آزمایشات را در منزل انجام دهید. نمونه گیری در منزل رایگان فقط مختصص کسانی است که هزینه آزمایشات آن ها بالاتر از سقف تعیین شده باشد.

مزیت اصلی نمونه گیری در منزل

مزیت اصلی انجام آزمایش و خونگیری در منزل، این است که دیگر نیازی به انتظار صرف وقت در صف آزمایشگاه را ندارید و می‌توانید براحتی آزمایشات تجویزی را توسط متخصصین آزمایشگاهی در خانه انجام دهید. با رزرو انجام نمونه گیری در منزل جهت انجام تست کرونا یا آزمایش خون در منزل توسط سامانه آسان آزمایش، کارشناسان آزمایشگاه جهت هماهنگی وقت نمونه گیری با شما در تماس خواهند بود و در موعد مقرر در محل مورد تقاضا، نمونه گیری یا خونگیری  انجام خواهد شد. برای ثبت درخواست نمونه گیری در منزل می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با شماره 02191304567 با همکاران ما در ارتباط باشید.

جدا از راحتی نمونه گیری در محل، متقاضی در محیطی آزمایش خود را انجام می‌دهد که از بهداشت و پاکیزگی آن اطمینان دارد و دیگر نگرانی و ترس از آلوده بودن محل آزمایشگاه ندارد. نمونه گیری در محل باعث می شود، از گزند آلودگی به انواع بیماری ها و ویروس ها و میکروب ها در امان باشید. همچنین از دیگر مزیت های نمونه گیری در منزل این است که متقاضی مجبور نیست برای گرفتن جواب آزمایشات خود به آزمایشگاه مراجعه کند، چرا که به محض آماده شدن جواب آزمایش، فایل pdf به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری، پیامک، واتساپ به همان شکل و فرم جواب فیزیکی قابل دریافت خواهد بود.

در صورتی که تمایل دارید در منزل یا محل کار خود آزمایشات پزشکی را انجام دهید، می توانید از طریق حساب کاربری خود در سامانه آسان آزمایش درخواستتان را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با شماره 02191304567 تماس بگیرید و منتظر هماهنگی آزمایشگاه جهت نمونه گیری در محل دلخواه خود باشید. همچنین می توانید برای درسترسی به پنل کاربری از اپلیکیشن آسان آزمایش استفاده کنید.

درخواست نمونه گیری در منزل