نمونه گیری در منزل چیست؟

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش برای انجام انواع آزمایشات سرویس نمونه گیری در منزل درخواست کنید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

چرا نمونه گیری در منزل بهتر است؟

آزمایش CBC

نمونه گیری در منزل یا محل کار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش خدمات آنلاین، تمایل  به بهره گیری از خدمات آنلاین در بین مردم رفته رفته افزایش یافته است. نمونه گیری در منزل یا محل کار علاوه بر صرفه جویی در وقت مراجعین و جلوگیری از اتلاف وقت، در کاهش ترافیک و آلودگی هوا در شهرها از جمله تهران موثر است. امروزه اکثر متقاضیان انجام آزمایش ترجیح می دهند، جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از اتلاف وقت و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در منزل یا محل کارشان آزمایشات پزشکی را انجام دهند.

مزایای نمونه گیری در منزل

یکی از مزیت های اصلی انجام آزمایش و خونگیری در منزل، این است که دیگر نیازی به انتظار صرف وقت در صف آزمایشگاه را ندارید و می‌توانید براحتی آزمایشات تجویزی را توسط متخصصین آزمایشگاهی در خانه انجام دهید. با رزرو انجام نمونه گیری در منزل جهت انجام تست کرونا یا آزمایش خون در منزل توسط سامانه آسان آزمایش، کارشناسان آزمایشگاه جهت هماهنگی وقت نمونه گیری با شما در تماس خواهند بود و در موعد مقرر در محل مورد تقاضا، نمونه گیری یا خونگیری  انجام خواهد شد.

جدا از راحتی نمونه گیری در محل، متقاضی در محیطی آزمایش خود را انجام می‌دهد که از بهداشت و پاکیزگی آن اطمینان دارد و دیگر نگرانی و ترس از آلوده بودن محل آزمایشگاه ندارد. نمونه گیری در محل باعث می شود، از گزند آلودگی به انواع بیماری ها و ویروس ها و میکروب ها در امان باشید. همچنین از دیگر مزیت های نمونه گیری در منزل این است که متقاضی مجبور نیست برای گرفتن جواب آزمایشات خود به آزمایشگاه مراجعه کند، چرا که به محض آماده شدن جواب آزمایش، فایل pdf به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری، پیامک، واتساپ به همان شکل و فرم جواب فیزیکی قابل دریافت خواهد بود.

در صورتی که تمایل دارید در منزل یا محل کار خود آزمایشات پزشکی را انجام دهید، می توانید از طریق حساب کاربری خود در سامانه آسان آزمایش درخواستتان را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با شماره 02191304567 تماس بگیرید و منتظر هماهنگی آزمایشگاه جهت نمونه گیری در محل دلخواه خود باشید. همچنین می توانید برای درسترسی به پنل کاربری از اپلیکیشن آسان آزمایش استفاده کنید.