نمونه گیری در منزل چیست؟

با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آسان آزمایش برای انجام انواع آزمایشات سرویس نمونه گیری در منزل درخواست کنید و جواب آزمایشتان را آنلاین دریافت کنید

چرا نمونه گیری در منزل بهتر است

آزمایش CBC

نمونه گیری در منزل یا محل کار

یکی از دغدغه هایی که این روزها با شیوع گسترش ویروس کرونا بین عموم مردم پیش آمده است مراجعه حضوری به مراکز درمانی و آزمایشگاهی است که می تواند برای مراجعه کنند پر ریسک و پر خطر باشد.تا قبل از شیوع کرونا شاید کمتر کسی از امکان نمونه گیری در منزل با خبر بود اما امروزه اکثریت ترجیح می دهند جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در منزل یا محل کارشان آزمایشات پزشکی را انجام دهند.

مزایای نمونه گیری در منزل

یکی از مزیت های اصلی انجام آزمایش و خونگیری در منزل این است که بیمار دیگر نیازی به انتظار برای نوبت در آزمایشگاه ، بیمارستان و کلینیک‌ها ندارد و می‌تواند براحتی در خانه آزمایشات مد نظر خود را توسط متخصصین آزمایشگاهی انجام دهد. با رزرو انجام نمونه گیری در منزل توسط سامانه آسان آزمایش پس از چند دقیقه کارشناسان آزمایشگاه با شما جهت هماهنگی وقت نمونه گیری تماس میگرند و در موعد مقرر در محل شما حاضر شده و نمونه گیری یا خونگیری را انجام می دهند. در نتیجه لازم نیست شما برای انجام آزمایشات خود از منزل یا محل کار خود خارج شوید چرا که آزمایشگاه به صورت آنلاین در کنار شماست تا درخواست های شما را در سریعترین زمان انجام دهد.

جدا از راحتی نمونه گیری در محل ، متقاضی در محیطی آزمایش خود را انجام می‌دهد که از بهداشت و پاکیزگی آن اطمینان دارد لذا دیگر  نگرانی و ترس از تمیزی محل آزمایشگاه ندارید. این مساله می تواند شما را از گزند آلودگی به انواع بیماری ها و ویروس ها و میکروب ها در امان نگاه دارد. همچنین متقاضی مجبور نیست برای گرفتن جواب آزمایشات خود به آزمایشگاه مراجعه کند چرا که به محض آماده شدن جواب آزمایش به صورت آنلاین فایل pdf نتیجه آزمایش را از طریق پنل کاربری یا پیامک به همان شکل و فرم جواب فیزیکی دریافت کند.

در صورتی که تمایل دارید در منزل یا محل کار خود آزمایشات پزشکی انجام دهید می توانید از طریق سامانه آسان آزمایش درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و منتظر هماهنگی آزمایشگاه جهت نمونه گیری در محل دلخواه خود باشید.جهت نصب اپلیکیشن اینجا کلیک کنید.