با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع تست ها با کمترین هزینه آزمایش در منزل رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

هزینه آزمایش خون در منزل

هزینه آزمایش خون در منزلیکی از سوالات پرتکرار متقاضیان انجام آزمایش در منزل این است که هزینه آزمایش خون در منزل چقدر است؟ هزینه آزمایش خون در منزل بسته به اینکه پزشک چه آزمایشاتی را درخواست کرده باشد و یا خودتان قصد انجام چه آزمایشاتی را داشته باشید متغیر است. هزینه آزمایش خون در منزل ممکن است بسته به شهر، منطقه و شرکت یا سرویس دهنده آزمایشگاهی مختلف متفاوت باشد. عواملی مانند نوع آزمایش، تعداد آزمایش ها، قیمت لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی، هزینه نمونه برداری در منزل و سیاست قیمت‌گذاری هر شرکت می‌تواند تأثیرگذار باشد.

اگر بدنبال یک پلتفرم مطمئین و دارای مجوز برای انجام آزمایش خون در منزل هستید، آسان آزمایش بهترین گذینه است چرا که هزینه آزمایش خون در منزل توسط آسان آزمایش بر اساس قبض صادر شده آزمایشگاه طرف قرارداد است و شما از بابت هزینه آزمایش هزینه اضافی پرداخت نمی کنید و طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت هزینه آزمایشات محاسبه خواهد شد. همچنین هزینه آزمایش خون در منزل توسط آسان آزمایش در شهر تهران مشمول هزینه ایاب و ذهاب نیست و شما با پرداخت 100،000 تومان هزینه نمونه گیری در منزل می توانید انواع آزمایشات تشخیص پزشکی را در منزل انجام دهید.

هزینه آزمایش چکاپ در منزل

هزینه آزمایش چکاپ در منزل در سال 1403 توسط آسان آزمایش از آزمایشگاه استعلام گرفته شده است و در پنل کاربری آسان آزمایش قابل مشاهده می باشد. در صورتی که پزشک برای شما آزمایش چکاپ درخواست داده است می توانید تصویر نسخه یا کد رهگیری بیمه را از طریق حساب کاربری خود ثبت نمائید تا نسبت به اعلام هزینه آزمایش خون در منزل اقدام شود. اگر آزمایشات شما در بیمه ثبت نشده است می توانید جهت ثبت آزمایشات با آسان آزمایش در تماس باشید.

هزینه آزمایش چکاپ در منزل توسط آسان آزمایش کاملا به صرفه است چرا که نیاز به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب نمونه گیر نیست و شما با پرداخت فقط هزینه آزمایش طبق قبض آزمایشگاه می توانید آزمایش چکاپ را در منزل یا محل کار انجام دهید. قیمت آزمایش خون کامل را می توانید از طریق بخش آزمایش چکاپ کامل در منزل مشاهده نمائید.

هزینه آزمایش چکاپ کامل با بیمه تامین اجتماعی

هزینه آزمایش چکاپ کامل با بیمه تامین اجتماعی در حدود 20 الی 30% کمتر از تعرفه آزاد است. برای مثال اگر هزینه آزمایش چکاپ کامل شما یک میلیون تومان با تعرفه آزاد باشدهزینه آزمایش چکاپ کامل با بیمه تامین اجتماعی در حدود هفتصد الی هشتصد هزار تومان خواهد بود. برای تعیین هزینه آزمایش چکاپ کامل با بیمه تامین اجتماعی باید اول مشخص شود که پزشک چه آزمایشاتی را در قالب چکاپ کامل درخواست داده است. هزینه آزمایش کلی با بیمه سلامت نیز همانند بیمه تامین اجتماعی محاسبه می شود و تفاوتی از لحاظ میزان فرانشیز وجود ندارد.

هزینه آزمایش خون در منزل تهران

هزینه آزمایش خون در منزل تهران توسط آسان آزمایش معاف از هزینه ایاب و ذهاب نمونه گیر در منزل است. این به این معنا است که شما می توانید در هزینه های انجام آزمایش در منزل صرفه جویی کنید. هزینه نمونه گیری آزمایش خون توسط نمونه گیر در سراسر شهر تهران 100،000 تومان است، یعنی شما با پرداخت این هزینه و هزینه قبض آزمایش که براساس تعرفه وزارت بهداشت است می توانید انواع آزمایش در منزل را با آسان آزمایش در محل دلخواه تجربه کنید.

هزینه آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک

هزینه آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک توسط آسان آزمایش با احتساب هزینه نمونه گیری در منزل در سال 1403در حدود 300،000 تومان است. شما می توانید آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک را همین حالا از طریق حساب کاربری خود در آسان آزمایش ثبت کنید و در عرض چند ساعت جواب آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک را به صورت آنلاین دریافت کنید. قیمت آزمایش خون برای بارداری با آسان آزمایش کاملا مقرون بصرفه است چرا که برای انجام آزمایش خون بارداری طبق تعرفه هزینه آزمایش را پرداخت می کنید و با کمترین هزینه در منزل نمونه گیری می شوید.

آزمایش خون بارداری در منزل یا همان تست بتا یکی از دقیق ترین آزمایش های تشخیص بارداری است که براحتی توسط آسان آزمایش می توانید با کمترین هزینه آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک را در محل دلخواه انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش خون بارداری بدون نسخه پزشک می توانید از بخش تست بارداری در منزل دیدن کنید. قیمت آزمایش خون برای بارداری بدون احتساب هزینه نمونه گیری در آزمایشگاه 200،000، تومان است.

هزینه آزمایش هورمونی زنان ۱۴۰۲

هزینه آزمایش هورمونی زنان بدون نسخه پزشک توسط آسان آزمایش با احتساب هزینه نمونه گیری در منزل در سال 1403در حدود 1،120،000 تومان است. هزینه آزمایش هورمونی زنان ۱۴۰۲ شامل تمام آزمایش های هورمونی زنان می شود و برای همه زنان بالای 20 سال توصیه می شود حداقل سالی یکبار نسبت به بررسی هورمون های زنانه اقدام کنند. هرگونه تداخل، کاهش و یا افزایش در هورمون های زنانه مشکلات جدی برای بانوان ایجاد می کند که از جمله: تاخیر در دوره قاعدگی، لکه بینی، ریزش مو، تغییر خلق و خوی، افزایش و یا کاهش وزن، سردرد و … از علایم های شایع تغییر در هورمون های زنانه است.

هزینه آزمایش خون با بیمه پایه و تکمیلی

هزینه آزمایش خون با بیمه پایه و تکمیلی بسته به نوع آزمایشات درخواستی متفاوت است. وقتی بیمه پایه و تکمیلی داشته باشید هزینه آزمایشات شما با تعرفه آزاد حساب نخواهد شد و پس از کسر درصد بیمه، الباقی هزینه آزمایش به صورت قبض آزمایشگاه صادر خواهد شد. شما با آسان آزمایش می توانید کلیه آزمایشات پزشکی را با بیمه پایه یا تکمیلی انجام دهید. اگر آزمایشات شما در بیمه ثبت نشده است و نیاز دارید تا با دستور پزشک آزمایشات را در بیمه ثبت کنید می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آزمایش خون در منزل

هزینه آزمایش با بیمه تکمیلی

هزینه آزمایش با بیمه تکمیلی همانطور که اشاره شد بستگی به میزان فرانشیز بیمه تکمیلی شما دارد. در صورتی که میزان فرانشیز شما کامل باشد می توانید آزمایشات پزشکی را بدون پرداخت هزینه انجام دهید. در صورتی که فرانشیز بیمه تکمیلی کامل نباشد بخشی از هزینه را باید به آزمایشگاه پرداخت کنید. آسان آزمایش با اکثر بیمه های تکمیلی توسط آزمایشگاه های همکار طرف قرارداد است و شما می توانید برای انجام آزمایش بهمراه بهره مندی از بیمه تکمیلی خود از آسان آزمایش کمک بگیرید.

هزینه ازمایش با بیمه تامین اجتماعی

هزینه آزمایش‌ها با بیمه تامین اجتماعی  متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع آزمایش، نحوه پوشش بیمه، و شرایط خاص بیمار. اما در کل هزینه آزمایش با بیمه تامین اجتماعی نسبت به تعرفه آزاد در حدود 20% پایین تر است. پس در صورتی که می خواهید از امتیاز بیمه تامین اجتماعی برای انجام آزمایش خود بهره مند شوید باید مد نظر داشته باشید که حتما پزشک معالج باید دستور آزمایش را در بیمه تامین اجتماعی ثبت کرده باشد تا بتوانید از فرانشیز بیمه تامین اجتماعی برای انجام آزمایش استفاده کنید. با آسان آزمایش می توانید انواع آزمایشات را با بیمه تامین اجتماعی در منزل انجام دهید.

هزینه ازمایش با بیمه سلامت

هزینه ازمایش با بیمه سلامت نیز همانند بیمه تامین اجتماعی است. هزینه آزمایش با بیمه سلامت نسبت به تعرفه آزاد در حدود 20% پایین تر است. در صورتی که تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان هستید می بایست پزشک معالج آزمایشات را بیمه سلامت ایرانیان ثبت کند تا شما بتوانید از امتیاز بیمه سلامت استفاده کنید. شما با بیمه سلامت ایرانیان می توانید از طریق آسان آزمایش تمام آزمایشات را در محل دلخواه انجام دهید. برای انجام آزمایش در منزل یا محل کار می توانید از آسان آزمایش کمک بگیرید.

هزینه آزمایش در منزل

هزینه آزمایش در منزل برای انواع آزمایشات به غیر از آزمایشات PCR و پاپ اسمیر، تست HPV و سایر تست های ژنتیکی، هزینه ی نمونه گیری در منزل توسط آسان آزمایش 100،000 است. آزمایشات PCR توسط آسان آزمایش مشمول هزینه نمونه گیری نیست و کاملا رایگان در محل دلخواه شما انجام می شود. هزینه آزمایش در منزل با آسان آزمایش برای همه متقاضیان انجام آزمایش در منزل مقرون بصرفه است. یکی از سیاست های آسان آزمایش انجام آزمایش با حداقل هزینه ها در محل است تا همه متقاضیان بتوانند بدون دغدغه و حضور در آزمایشگاه همه آزمایشات را در محل دلخواه با کمترین هزینه انجام دهند.

قیمت آزمایش خون

قیمت آزمایش خون بر اساس اعلام وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی سالانه به آزمایشگاه های تشخیص پزشکی اعلام می شود. قیمت آزمایش خون یک تعرفه مصوب است که همه آزمایشگاه ها بر اساس آن برای آزمایش خون پذیرش و قبض صادر می کنند. پس بسته به اینکه چه آزمایشاتی را بخواهید انجام دهید قیمت آزمایش خون متفاوت خواهد بود. برای استعلام قیمت آزمایش خون می بایست نسخه پزشک و یا درخواست آنلاین را که بر اساس اطلاعات کدملی و بیمه در سامانه ثبت می شود را به آزمایشگاه اعلام نمائید تا هزینه آزمایش خون برای شما محاسبه شود.

شما برای مشخص کردن قیمت آزمایش خون می توانید درخواست انجام آزمایش خون در منزل به صورت آنلاین و یا تلفنی در آسان آزمایش ثبت کنید تا استعلام قیمت آزمایش خون بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه برای شما انجام شود. متقاضیان انجام آزمایش خون در منزل بدون پرداخت هزینه اضافی توسط آسان آزمایش می توانند با تعرفه مصوب وزارت بهداشت در محل دلخواه آزمایش خون انجام دهند.

قیمت آزمایش خون را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

  1. قمیت آزمایش خون آزاد
  2. قمیت آزمایش خون با بیمه

قیمت آزمایش خون آزاد

منظور از قیمت آزمایش خون آزاد این است که متقاضی انجام آزمایش تحت پوشش هیچ بیمه درمانی نیست و آزمایش مدنظر تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد و می بایست برای انجام آزمایش، متقاضی تمام هزینه تعرفه آزمایش را به آزمایشگاه پرداخت کند. قیمت آزمایش خون آزاد نیاز به نسخه پزشک ندارد و بیمار می تواند با پرداخت تمام تعرفه آزمایش هر آزمایشی را بدون پوشش بیمه انجام دهد.  جهت مشاهده و یا دانلود قیمت آزمایش خون آزاد که توسط وزارت بهداشت سالانه منتشر می شود را می توانید از طریق لینک زیر از آسان آزمایش دانلود نمائید.

دانلود قیمت آزمایش خون آزاد

قیمت آزمایش خون با بیمه

منظور از قیمت آزمایش خون با بیمه این است که متقاضی انجام آزمایش خون با توجه به اینکه تحت پوشش بیمه درمانی است فقط بخشی از هزینه آزمایش خون را پرداخت می کند و الباقی هزینه آزمایش خون را بیمه تقبل می کند. پس می توان نتیجه گرفت در صورتی که تحت پوشش بیمه درمانی باشید دیگر قیمت آزمایش خون آزاد محاسبه نخواهد شد و بخشی از هزینه آزمایش توسط بیمه پرداخت خواهد شد. معمولا درصد پرداختی بیمه های پایه با یکدیگر متفاوت است و حدودا بین 20 الی 25% هزینه آزمایش را تقبل می کنند.

 

هزینه آزمایش خون در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

درخواست آزمایش خون در منزل یا محل کار