با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش در منزل ولنجک رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

آزمایش در منزل ولنجک

اگر ساکن منطقه ولنجک تهران، زعفرانیه یا محمودیه هستید، دیگر نیاز نیست برای انجام آزمایش یا سایر خدمات پزشکی به مراکز درمانی یا آزمایشگاه مراجعه کنید. حتما از میزان ترافیک روزانه این مناطق مطلع هستید و می دانید که تست در منزل و محل کار در منطقه ولنجک و زعفرانیه تهران چقدر می تواند مهم باشد. ترافیک، جستجو برای مکان پارک، آلودگی، ازدحام جمعیت و .. می تواند یکی از معایب حضور در آزمایشگاه باشد.

همه اینها تنها بخشی از مشکلاتی است که هنگام مراجعه حضوری به آزمایشگاه با آن مواجه خواهید شد. اما آسان آزمایش با عقد قرارداد با بهترین آزمایشگاه های تهران این مشکل را حل کرده است. کافی است درخواست انجام آزمایش در منزل را ثبت کنید تا بجای مراجعه حضوری در منزل یا محل کار آزمایشات خود را انجام دهید و در سریع ترین زمان جواب آزمایش خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

پس اگر در منطقه ولنجک سکونت دارید و قصد انجام خدمات آزمایشگاهی را برای خود یا خانوادتان دارید، بهتر است بدانید که نیازی نیست تا زمان خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. آسان آزمایش با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل ولنجک را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد. اگر بدنبال آزمایشگاه ولنجک برای انجام آزمایشات هستید در ادامه همراه ما باشید.

آزمایش در منزل ولنجک

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

انواع آزمایش در منزل ولنجک کدام‌اند؟

معمولاً به افراد بالای 50 سال توصیه می شود سالی یک بار تحت معاینه کامل سلامت قرار گیرند و از وضعیت جسمانی خود مطلع شوند. تکمیل بازرسی، با انجام انواع آزمایشات در منزل، علاوه بر صرفه جویی در زمان، می توانید آزمایشات تجویز شده را در شرایط کاملا حرفه ای و به دور از آلودگی های محیطی انجام دهید. به عنوان مثال اگر قصد دارید از معاینه جامع برای اطلاع از سلامت خود استفاده کنید، سرویس معاینه سلامت آسان آزمایش آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

آزمایش در خانه بهترین راه حل برای اطلاع از وضعیت بدن شما و اتخاذ تدابیری برای پیشگیری از بیماری های مختلف است. همچنین می توانید با انجام انواع بررسی هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، اطلاعات واقعی و دقیقی در مورد سلامت و تندرستی خود داشته باشید. اگر در منطقه شمال و شمال غرب تهران بدنبال آزمایشگاه برای انجام آزمایشات در محل می گردید آسان آزمایش بهترین گذینه است.

آزمایش خون در منزل ولنجک

امکان انجام آزمایش خون در منزل یکی از خلاقانه ترین راه هایی است که یک آزمایشگاه حرفه ای و قابل اعتماد می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات تست در منزل توسط متخصصین آزمایشگاهی توصیه شده انجام می شود. نمونه برداری نیز در تمامی مناطق ولنجک جهت رفاه حال شما و اعضای خانواده با بالاترین کیفیت و بهترین زمان انجام می شود.

نمونه خون شما توسط افراد ماهر و متخصص با استانداردهای خاص گرفته می شود و در جعبه مخصوص برای تجزیه و تحلیل و تفسیر به آزمایشگاه های مورد تایید ارسال می شود. به همین دلیل دیگر نیازی به مراجعه به مراکز آلوده آزمایشگاهی برای نمونه برداری و انجام آزمایشات زیاد نیست که باعث اتلاف وقت و استرس می شود.

آزمایش ادرار در منزل ولنجک

آزمایش ادرار در مقایسه با آزمایش خون برای بعضی از افراد از چالش‌های بیشتری برخوردار است؛ زیرا این نمونه باید در زمان مخصوص به خود (صبح زود زمانی که فرد ناشتا است) انجام شود و سریعاً به ازمایشگاه ارسال شود. قبل از انجام آزمایش در منزل، کلیه موارد ضروری را که می‌بایستی در مورد خودتان یا بیمار مورد نظرتان رعایت شود، توضیح خواهیم داد.

پس از رزرو نوبت، متصدی مربوطه برای انجام ازمایش با شما تماس خواهد گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، نحوه و روز آزمایش با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار به محل مورد نظر شما یعنی محدوده ولنجک اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را درب منزل تحویل ‌بگیرد.

هزینه آزمایش در منزل ولنجک

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش در منزل ولنجک یا هر منطقه دیگری، دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آیا خدمات آزمایش در منزل ولنجک قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.

آزمایش در منزل ولنجک