با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش در منزل تهرانپارس رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

آزمایش در منزل تهرانپارس

اگر ساکن منطقه تهرانپارس تهران و یا مناطق شرق تهران هستید، دیگر نیاز نیست برای انجام آزمایش یا سایر خدمات پزشکی به مراکز درمانی یا آزمایشگاه مراجعه کنید. حتما از میزان ترافیک روزانه این منطقه مطلع هستید و می دانید که تست در منزل و محل کار در منطقه تهرانپارس و رسالت تهران چقدر می تواند مهم باشد. ترافیک، جستجو برای مکان پارک، آلودگی، ازدحام جمعیت و .. می تواند یکی از معایب حضور در آزمایشگاه باشد.

همه اینها تنها بخشی از مشکلاتی است که هنگام مراجعه حضوری به آزمایشگاه با آن مواجه خواهید شد. اما آسان آزمایش با عقد قرارداد با بهترین آزمایشگاه های تهران این مشکل را حل کرده است. کافی است درخواست انجام آزمایش در منزل را ثبت کنید تا بجای مراجعه حضوری، آزمایش در منزل تهرانپارس را در محل دلخواه انجام دهید و در سریع ترین زمان جواب آزمایش خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

بله درست متوجه شدید، اگر در منطقه تهرانپارس سکونت دارید و قصد انجام خدمات آزمایشگاهی را برای خود یا خانوادتان دارید، دیگر نیازی نیست تا زمان خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. آسان آزمایش با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل تهرانپارس را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد.

آزمایش در منزل تهرانپارس

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

انواع آزمایش در منزل تهرانپارس کدام‌اند؟

معمولاً به افراد بالای 50 سال توصیه می شود سالی یک بار تحت معاینه کامل سلامت قرار گیرند و از وضعیت جسمانی خود مطلع شوند. تکمیل بازرسی، با انجام انواع آزمایشات در منزل، علاوه بر صرفه جویی در زمان، می توانید آزمایشات تجویز شده را در شرایط کاملا حرفه ای و به دور از آلودگی های محیطی انجام دهید. به عنوان مثال اگر قصد دارید از معاینه جامع برای اطلاع از سلامت خود استفاده کنید، سرویس معاینه سلامت آسان آزمایش آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

آزمایش در خانه بهترین راه حل برای اطلاع از وضعیت بدن شما و اتخاذ تدابیری برای پیشگیری از بیماری های مختلف است. همچنین می توانید با انجام انواع بررسی هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، اطلاعات واقعی و دقیقی در مورد سلامت و تندرستی خود داشته باشید.

آزمایش خون در منزل تهرانپارس

امکان انجام آزمایش خون در منزل یکی از خلاقانه ترین راه هایی است که یک آزمایشگاه حرفه ای و قابل اعتماد می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. بررسی پارامتر های مختلف خون می تواند اطلاعات مفیدی در مورد عملکرد بسیاری از ارگان های بدن در اختیار پزشک قرار دهد. اگر به دلیل بروز بعضی عوارض، پزشک انجام آزمایش خون را تجویز کرده است، می‌تواند با ثبت درخواست آزمایش خون در منزل تهرانپارس این آزمایش را در خانه یا محل کار انجام دهید و نتایج آن را به صورت آنلاین دریافت کنید.

نمونه خون شما توسط افراد ماهر و متخصص با استانداردهای خاص گرفته می شود و در جعبه مخصوص برای تجزیه و تحلیل و تفسیر به آزمایشگاه های مورد تایید ارسال می شود. به همین دلیل دیگر نیازی به مراجعه به مراکز آلوده آزمایشگاهی برای نمونه برداری و انجام آزمایشات زیاد نیست که باعث اتلاف وقت و استرس می شود. آزمایش خون در منزل تهرانپارس فقط محدود به این منطقه نیست شما در هر نقطه ای از شهر تهران که باشید می توانید درخواست آزمایش خون در منزل را ثبت کنید.

آزمایش ادرار در منزل تهرانپارس

اگر در مجاری ادرار خود احساس سوزش یا تکرر ادرار  دارید و یا درد کلیه و شکم اذیت می کند ممکن است پزشک معالج برای تشخیص علت دردو ناراحتی، آزمایش ادرار را تجویز کند. آزمایش ادرار می‌تواند بسیاری از مشکلات از جمله عفونت‌، نارسایی کلیه، کم‌آبی بدن، و غیره را تشخیص دهد.

پس از رزرو نوبت، متصدی مربوطه برای انجام ازمایش با شما تماس خواهد گرفت و در مورد شرایط انجام آزمایش، نحوه و روز آزمایش با شما صحبت می‌کند. در زمان مقرر، متخصص مربوطه برای گرفتن آزمایش ادرار به محل مورد نظر شما یعنی محدوده تهرانپارس اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را درب منزل تحویل ‌بگیرد.

آیا خدمات آزمایش در منزل تهرانپارس تحت پوشش بیمه انجام می‌شود؟

خوشبختانه با استفاده از سرویس آزمایش در منزل آسان آزمایش علاوه بر مزایای ذکر شده می توانید از پوشش بیمه ای خود نیز بهره مند شوید. تمامی قیمت ها در سایت ما بدون بیمه است و در صورت داشتن بیمه از مبلغ بیمه کاسته می شود.

چکاپ کامل در منزل تهرانپارس

استرس زندگی روزمره گاهی باعث می شود از بررسی سلامت خود غافل شویم. افزایش سن، سبک زندگی نادرست، مصرف غذاهای چرب و شیرین، اضافه وزن، مشکلات ژنتیکی و بسیاری از مشکلات دیگر می تواند باعث شود که سلامتی ما به تدریج و بدون اینکه خودمان بدانیم بدتر شود. آزمایش های غربالگری با جستجوی عوامل مختلف در خون و ادرار، سلامت شما را بررسی می کند تا در صورت بروز مشکل قبل از گسترش بیماری، بتوانید آن را تشخیص داده و درمان کنید. اگر ساکن شرق تهران مثل تهرانپارس، حکیمیه یا رسالت هستید می توانید چکاپ کامل در منزل انجام دهید.

هزینه آزمایش در منزل تهرانپارس

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش در منزل تهرانپارس یا هر منطقه دیگری، دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید. آزمایش خون در منزل تهرانپارس توسط آسان آزمایش با حداقل هزینه در محل دلخواه شما قابل انجام است.

آزمایش خون در منزل تهرانپارس

آزمایش خون به عنوان اصلی ترین روش انجام آزمایش تشخیصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بررسی پارامترها و الکترولیت ها و مواد معدنی خون غالبا اطلاعات مفیدی در مورد عملکرد بسیاری از دستگاه‌های بدن در اختیار پزشک و شما قرار می‌دهد. اگر به دلیل بروز اختلال در عملکرد ارگان بدن و یا کسالت به پزشک مراجعه کرده‌اید و پزشک معالج انجام آزمایش خون را تجویز کرده است، می‌تواند با ثبت درخواست آزمایش در منزل تهرانپارس، آزمایش را در خانه یا هر محل دیگری انجام دهید و نتایج آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. فرقی نمی کنه در کدام بخش از شرق تهران باشید چون آسان آزمایش همراه شماست.

آیا خدمات آزمایش در منزل تهرانپارس قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد. آزمایش خون در منزل تهرانپارس یک فرصت ویژه برای همه ساکنین شهر تهران است که در هر نقطه از شهر که ساکن باشند می توانند در محل دلخواه آزمایش در محل را تجربه کنند.

آزمایش در منزل تهرانپارس