با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش در منزل نیاوران رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

آزمایش در منزل نیاوران

آیا می‌دانید با آزمایش در منزل دیگر لازم نیست به صورت حضوری به مراکز آزمایشگاهی مراجعه کنید؟ آیا در خانواده شما فرد سالمند وجود دارد و شما برای رفتن به آزمایشگاه با مشکل مواجه هستید؟ با ارائه خدمات آزمایش در منزل، آسان آزمایش این مشکلات را برای شما حل کرده است. آزمایش در منزل شامل مجموعه خدماتی است که بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه می‌توانید از آن بهره مند شوید.

این خدمات شامل انجام انواع آزمایش‌ها در محل است. در این مقاله به طور کامل در خصوص آزمایش در منزل محدوده نیاوران صحبت خواهیم کرد. اگر شما هم در محدوده نیاوران، فرمانیه یا کامرانیه هستید برای آشنایی بیشتر با خدمات با ما همراه باشید.

آزمایش در منزل نیاوران

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

انواع آزمایش در منزل نیاوران

اگر ساکن منطقه نیاوران، فرمانیه، کامرانیه و یا تجریش هستید می توانید انواع آزمایش در منزل در محل دلخواه انجام دهید. اگر نیاز دارید آزمایش چکاپ انجام دهید و یا دستور پزشک برای انجام آزمایشات را دارید می توانید همی حالا درخواست انجام آزمایش در خانه یا محل کار را در آسان آزمایش ثبت کنید. در حقیقت شما بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه می توانید در محل دلخواه نمونه گیری شوید و آزمایش در منزل در محدوده نیاوران و حومه را تجربه کنید.

آزمایش خون در منزل نیاوران

آزمایش خون در منزل نیاوران یک فرصت مناسب برای همه افرادی است که می خواهند در منزل آزمایش انجام دهند. اکثر آزمایش‌های تشخیص پزشکی از طریق نمونه گیری خون انجام می‌شود. بنابراین ارائه خدمات آزمایش در منزل برای نمونه گیری خون یکی از مهم‌ترین خدماتی است که آزمایشگاه می‌تواند در اختیار مراجعین قرار دهد. در بسیاری از خانواده‌ها فرد سالمند، نوزاد، بیمار با محدودیت جابجایی، فرد دارای بیماری نقص ایمنی و ناتوان جسمی وجود دارد که آزمایش خون در منزل می تواند کمک بسزایی برای این عزیزان باشد.

خدمات آزمایش در منزل نیاوران و محدوده اطراف آن توسط آسان آزمایش مشکلات مراجعه حضوری به آزمایشگاه را حل کرده است. نمونه خون شما توسط متصدی مربوطه تحت شرایط استاندارد گرفته شده و  به آزمایشگاه معتبر و طرف قرارداد ارسال می گردد. آزمایش در منزل نیاوران باعث می شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت انواع آزمایشات را در منزل یا محل کار خود انجام دهید.

آزمایش ادرار در منزل نیاوران

آزمایش ادرار یک روش میکروسکوپی و بیوشیمایی برای بررسی وجود قند، خون، پروتئین و .. است. برای انجام آزمایش ادرار بهتر است که ناشتا باشید. در صورتی که انجام آزمایش ادرار برای شما تجویز شده پس از رزرو نوبت در آسان آزمایش، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و در مورد شرایط انجام آزمایش توضیحات لازم داده خواهد شد. متخصص نمونه گیر به محل مورد نظر شما یعنی محدوده نیاوران اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را تحویل ‌گیرد.

هزینه آزمایش در منزل نیاوران

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش در منزل نیاوران یا هر منطقه دیگری، دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آیا آزمایش در منزل نیاوران تحت پوشش بیمه است؟

امکان استفاده از خدمات بیمه برای انجام آزمایش در منزل محدوده نیاوران برای تمامی بیماران وجود دارد. لازم است درخواست خود را به همراه نسخع در آسان آزمایش ثبت کنید، و منتظر بررسی اطلاعات توسط آزمایشگاه باشید. در این روش تمامی هزینه‌ها از خدمات بیمه‌ای شما به صورت آنلاین توسط آزمایشگاه طرف قرارداد کسر خواهد شد. در صورتی که دارای پوشش بیمه تکمیلی باشید احتیاج به هیچ گونه مراجعه مستقیم به شرکت بیمه نخواهید داشت.

آشنایی با انواع چکاپ در منزل نیاوران

آزمایش چکاپ یعنی انجام مجموعه کاملی از آزمایش‌هایی است که برای تشخیص و پایش درمان انواع بیماری‌های مختلف انجام می‌شود. مثلا اگر نیاز به بررسی وضعیت دیابت داشته باشید می بایست آزمایشاتی از جمله قند خون ناشتا و قند سه ماهه یا hba1c بررسی شود.

در نظر داشته باشید، انجام آزمایش چکاپ بهترین راه حل برای بررسی وضعیت سلامتی بدن است. شما می‌توانید با انجام انواع آزمایش چکاپ که در حساب کاربریتان لیست انواع آزمایشات چکاپ وجود دارد از سلامتی خود باخبر شوید و اطلاعات دقیق و درستی نسبت به شرایط خود داشته باشید. برای انجام چکاپ نگران دریافت هزینه‌های گزاف نباشید! در خدمات آزمایش در منزل با انتخاب خدمات آزمایش چکاپ هزینه نمونه گیری دریافت نمی شود و کاملا رایگان است.

آیا خدمات آزمایش در منزل نیاوران قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.

آزمایش در منزل نیاوران