با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش شبانه روزی در منزل رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

درخواست آزمایش شبانه روزی در منزل

آزمایش شبانه روزی در منزل

اگر در شهر تهران سکونت دارید و قصد انجام آزمایش ادرار یا خون را برای خود یا خانوادتان دارید، لازم نیست تا وقت خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. آسان آزمایش با ارائه آزمایش شبانه روزی در منزل، همواره بهترین خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد. در حال حاضر آزمایش شبانه روزی در منزل فقط برای شهر تهران ارائه توسط آسان آزمایش ارائه می گردد.

آزمایش شبانه روزی در منزل کمک می کند که شما بدون مراجعه مستقیم به مراکز آزمایشگاهی در محل مورد نظرتان انواع آزمایش ها را انجام دهید. خدمات آزمایشگاهی شامل انجام انواع آزمایش و تفسیر آنلاین آن می‌شود. شما می‌توانید به راحتی با رزرو اینترنتی آزمایش خون مورد نظر خود را در محل دلخواه دریافت کنید. سروس آزمایش شبانه روزی در منزل به شما این امکان را می دهد که در روزهای تعطیل مثل جمعه و یا در ایام تعطیلات سال نو، آزمایشات خود را در منزل انجام دهید.

آزمایش شبانه روزی در منزل برای افرادی مناسب است که نیاز به انجام آزمایش به صورت اورژانسی در خارج از ساعت کار اداری هستند و یا نگران ابتلا به انواع عفونت و بیماری‌هایی هستند که در مراکز درمانی به علت رفت و آمد بیماران مختلف وجود دارد و یا افرادی که به علت ناتوانی‌های فیزیکی و سن بالا قادر به رفت و آمد در این مراکز نیستند. با آزمایش شبانه روزی در منزل تهران دیگر محدودیتی برای انجام آزمایش در منزل و یا محل دلخواه نخواهید داشت. در ادامه خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل را به طور کامل برای شما معرفی خواهیم کرد:

آزمایش شبانه روزی در منزل

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

آزمایش شبانه روزی خون در منزل

اکثر آزمایش‌های تشخیص پزشکی از طریق نمونه گیری خون انجام می‌شود. بنابراین ارائه خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل برای نمونه گیری خون یکی از مهم‌ترین خدماتی است که آزمایشگاه می‌تواند در اختیار مراجعین قرار دهد. در بسیاری از خانواده‌ها فرد سالمند، نوزاد، بیمار با محدودیت جابجایی، فرد دارای بیماری نقص ایمنی و ناتوان جسمی وجود دارد که آزمایش خون در منزل می تواند کمک بسزایی برای این عزیزان باشد.

خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل در شهر تهران توسط آسان آزمایش، مشکلات مراجعه حضوری به آزمایشگاه را حل کرده است. نمونه خون شما توسط متصدی مربوطه تحت شرایط استاندارد گرفته شده و  به آزمایشگاه معتبر و طرف قرارداد ارسال می گردد. آزمایش شبانه روزی در منزل باعث می شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت انواع آزمایشات را در منزل یا محل کار خود را حتی در ایام تعطیل انجام دهید. آزمایشگاه شبانه روزی در تهران با آسان آزمایش یک انتخاب مناسب برای همه افرادی است که می خواهند در روز تعطیل و یا خارج از ساعت کاری اقدام به انجام آزمایش در منزل کنند.

آزمایش شبانه روزی ادرار در منزل

آزمایش ادرار یک روش میکروسکوپی و بیوشیمایی برای بررسی وجود قند، خون، پروتئین و .. است. برای انجام آزمایش ادرار بهتر است که صبح اول وقت انجام شود. در صورتی که انجام آزمایش ادرار برای شما تجویز شده پس از رزرو نوبت در آسان آزمایش، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و در مورد شرایط انجام آزمایش توضیحات لازم داده خواهد شد. متخصص نمونه گیر به محل مورد نظر شما تا نمونه ادرار را اخذ و به آزمایشگاه شبانه روزی تحویل داده شود.

هزینه آزمایش شبانه روزی در منزل

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش شبانه روزی در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش شبانه روزی در منزل دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش شبانه روزی در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آیا آزمایش شبانه روزی در منزل تحت پوشش بیمه است؟

امکان استفاده از خدمات بیمه برای انجام آزمایش شبانه روزی در منزل محدوده برای تمامی بیماران وجود دارد. لازم است درخواست خود را به همراه نسخع در آسان آزمایش ثبت کنید، و منتظر بررسی اطلاعات توسط آزمایشگاه باشید. در این روش تمامی هزینه‌ها از خدمات بیمه‌ای شما به صورت آنلاین توسط آزمایشگاه طرف قرارداد کسر خواهد شد. در صورتی که دارای پوشش بیمه تکمیلی باشید احتیاج به هیچ گونه مراجعه مستقیم به شرکت بیمه نخواهید داشت. آزمایشگاه شبانه روزی در تهران با آسان آزمایش یک روش بدون دردسر برای بهره مندی از خدمات آزمایشگاهی در روزهای تعطیل است.

آزمایشگاه شبانه روزی در تهران

اگر بدنبال آزمایشگاه شبانه روزی در تهران هستید و می خواهید در ایام تعطیل و یا ساعات غیر اداری آزمایش انجام دهید می توانید از آسان آزمایش کمک بگیرید. آزمایشگاه همکار آسان آزمایش جزو آزمایشگاه شبانه روزی در تهران است که شما با ثبت درخواست می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات آزمایشگاه شبانه روزی در تهران به صورت غیر حضوری بهره مند شوید. برای دسترسی به آزمایشگاه شبانه روزی در تهران کافیست درخواست انجام آزمایش شبانه روزی در منزل را به صورت آنلاین ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان جهت انجام آزمایش در منزل باشید.

آزمایشگاه شبانه روزی در تهران با آسان آزمایش محدود به یک منطقه نیست و شما در هر نقطه از شهر تهران می توانید از خدمات آزمایشگاه شبانه روزی در تهران بهره مند شوید، چرا که با ثبت درخواست آزمایش، کارشناس آزمایشگاه جهت نمونه گیری به محل شما مراجعه خواهد کرد و نمونه گیری از شما در محل دلخواه انجام خواهد شد.

آزمایش در روز تعطیلی

اگر شما شما هم بدنبال آزمایش در روز تعطیلی در تهران هستید همین حالا می توانید با آسان آزمایش، آزمایش در روز تعطیلی را در منزل تجربه کنید. کافیست برای روز تعطیل درخواست آزمایش در منزل را ثبت کنید و منتظر هماهنگی کارشناسان باشید تا نمونه گیری از شما در روز تعطیل انجام شود. با آسان آزمایش شما به صورت شبانه روزی حتی در روز تعطیل که همه آزمایشگاه ها تعطیل هستند، می توانید خدمات آزمایش در منزل را تجربه کنید. آزمایش در روز تعطیل یکی از خدمات پرمتقاضی آسان آزمایش است که سرتاسر شهر تهران را پوشش می دهد.

آیا خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش شبانه روزی در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش شبانه روزی در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش به صورت شبانه روزی در منزل بهره مند شوید و بعد از انجام آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.