با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش در منزل قیطریه رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

درخواست آزمایش در منزل قیطریه

آزمایش در منزل قیطریه

اگر در منطقه قیطریه، اندرزگو، بلوار صبا، بلوار کاوه یا محله چیذر سکونت دارید و قصد انجام آزمایش ادرار یا خون را برای خود یا خانوادتان دارید، لازم نیست تا وقت خود را صرف رفتن به آزمایشگاه کنید. آسان آزمایش با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، همواره بهترین خدمات آزمایش در منزل قیطریه را زیر نظر بهترین متخصصین و تکنسین‌ها به شما ارائه می‌دهد.

آزمایش در منزل کمک می کند که شما بدون مراجعه مستقیم به مراکز آزمایشگاهی در محل مورد نظرتان انواع آزمایش ها را انجام دهید. خدمات آزمایشگاهی شامل انجام انواع آزمایش و تفسیر آنلاین آن می‌شود. شما می‌توانید به راحتی با رزرو اینترنتی آزمایش خون مورد نظر خود را در محل دلخواه دریافت کنید.

آزمایش در منزل قیطریه برای افرادی مناسب است که نگران ابتلا به انواع عفونت و بیماری‌هایی هستند که در مراکز درمانی به علت رفت و آمد بیماران مختلف وجود دارد و یا افرادی که به علت ناتوانی‌های فیزیکی و سن بالا قادر به رفت و آمد در این مراکز نیستند. همچنین اگر نمی خواهید درگیر ترافیک شهری و محل پارک و .. شوید توصیه ما استفاده از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش است. در ادامه خدمات آزمایش در منزل قیطریه را به طور کامل برای شما معرفی خواهیم کرد:

آزمایش در منزل قیطریه

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

انواع آزمایش در منزل قیطریه

اگر ساکن منطقه قیطریه، اندرزگو، بلوار صبا، بلوار کاوه یا محله چیذر هستید می توانید انواع آزمایش در منزل در محل دلخواه انجام دهید. اگر نیاز دارید آزمایش چکاپ انجام دهید و یا دستور پزشک برای انجام آزمایشات را دارید می توانید همی حالا درخواست انجام آزمایش در خانه یا محل کار را ثبت کنید.

آزمایش خون در منزل قیطریه

اکثر آزمایش‌های تشخیص پزشکی از طریق نمونه گیری خون انجام می‌شود. بنابراین ارائه خدمات آزمایش در منزل برای نمونه گیری خون یکی از مهم‌ترین خدماتی است که آزمایشگاه می‌تواند در اختیار مراجعین قرار دهد. در بسیاری از خانواده‌ها فرد سالمند، نوزاد، بیمار با محدودیت جابجایی، فرد دارای بیماری نقص ایمنی و ناتوان جسمی وجود دارد که آزمایش در منزل می تواند کمک بسزایی برای این عزیزان باشد.

خدمات آزمایش در منزل قیطریه و محدوده اطراف آن توسط آسان آزمایش مشکلات مراجعه حضوری به آزمایشگاه را حل کرده است. نمونه خون شما توسط متصدی مربوطه تحت شرایط استاندارد گرفته شده و  به آزمایشگاه معتبر و طرف قرارداد ارسال می گردد. آزمایش در منزل قیطریه باعث می شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت انواع آزمایشات را در منزل یا محل کار خود انجام دهید.

آزمایش ادرار در منزل قیطریه

آزمایش ادرار یک روش میکروسکوپی و بیوشیمایی برای بررسی وجود قند، خون، پروتئین و .. است. برای انجام آزمایش ادرار بهتر است که ناشتا باشید. در صورتی که انجام آزمایش ادرار برای شما تجویز شده پس از رزرو نوبت در آسان آزمایش، تکنسین مربوطه با شما تماس گرفته و در مورد شرایط انجام آزمایش توضیحات لازم داده خواهد شد. متخصص نمونه گیر به محل مورد نظر شما یعنی محدوده قیطریه اعزام می‌شود تا نمونه ادرار را تحویل ‌گیرد.

هزینه آزمایش در منزل قیطریه

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

بنابراین نیاز نیست که درباره پرداخت هزینه آزمایش در منزل قیطریه یا هر منطقه دیگری، دغدغه خاصی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های دریافتی برای آزمایش در منزل می توانید با آسان آزمایش در تماس باشید.

آیا آزمایش در منزل قیطریه تحت پوشش بیمه است؟

امکان استفاده از خدمات بیمه برای انجام آزمایش در منزل محدوده قیطریه برای تمامی بیماران وجود دارد. لازم است درخواست خود را به همراه نسخع در آسان آزمایش ثبت کنید، و منتظر بررسی اطلاعات توسط آزمایشگاه باشید. در این روش تمامی هزینه‌ها از خدمات بیمه‌ای شما به صورت آنلاین توسط آزمایشگاه طرف قرارداد کسر خواهد شد. در صورتی که دارای پوشش بیمه تکمیلی باشید احتیاج به هیچ گونه مراجعه مستقیم به شرکت بیمه نخواهید داشت.

آیا خدمات آزمایش در منزل قیطریه قابل اطمینان است؟

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.