با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش خون با بیمه SOS رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

درخواست آزمایش خون با بیمه SOS

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS

آزمایش خون با بیمه SOS یکی از خدمات ارائه شده توسط آسان آزمایش است که کاربران تحت پوشش بیمه تکمیلی SOS می توانند از خدمات آزمایشگاهی در منزل بهمراه  پوشش بیمه بهره مند شوند. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش جزو آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS است و بیمه تکمیلی SOS یک بیمه درمانی تکمیلی است که هزینه آزمایشات را بسته به میزان فرانشیز و سقف بیمه، پوشش می دهد.

اگر تمایل به انجام آزمایش در منزل و یا محل کار دارید و تحت پوشش بیمه SOS هستید، این نوید را به شما می دهیم که می توانید از آسان آزمایش خدمات آزمایشگاهی در محل با پوشش بیمه SOS را دریافت کنید. آزمایش در منزل برای افرادی مناسب است که نگران ابتلا به انواع عفونت و بیماری‌هایی هستند که در مراکز درمانی به علت رفت و آمد بیماران مختلف وجود دارد و یا افرادی که به علت ناتوانی‌های فیزیکی و سن بالا قادر به رفت و آمد در این مراکز نیستند.

حالا دیگر نگران دغدغه های رفت و آمد به آزمایشگاه و پوشش بیمه نباشید، چراکه آسان آزمایش با همه بیمه های درمانی توسط آزمایشگاه های همکار طرف قرارداد است و فرقی ندارد تحت پوشش کدام بیمه پایه و تکمیلی باشید، فقط کافیست درخواست انجام آزمایش خون با بیمه SOS ثبت کنید تا از خدمات ما بهره مند شوید. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS به صورت آنلاین به مرکز بیمه SOS متصل است و امکان بهره مندی از خدمات آنلاین بیمه امکانپذیر است.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه SOS در تهران

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه SOS در تهران بسیار زیاد است. اما اگر بدنبال انجام آزمایش در منزل یا محل کار هستید و می خواهید از خدمات بیمه درمانی SOS خود نیز استفاده کنید دیگر نیازی به جستجوی آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS نیست، فقط کافیست وارد سامانه آسان آزمایش شوید و آزمایش با نسخه را انتخاب کنید و اطلاعات خود از قبیل کد ملی و کد رهگیری و بیمه مدنظر را وارد کنید تا بتوانید از خدمات آزمایشگاهی در منزل با پوشش بیمه بهره مند شوید.

آسان آزمایش به واسطه آزمایشگاه های همکار، طرف قراداد با کلیه بیمه های درمانی از جمله SOS است و همه کاربران می توانند ضمن برخورداری از خدمات آسان آزمایش از امتیاز بیمه درمانی خود نیز بهره مند شوند. خدمات آزمایش خون با بیمه SOS توسط آسان آزمایش در سراسر شهر تهران و تبریز ارائه می گردد. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS هم در شهر تهران و هم شهبر تبریز آماده ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و حضوری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمایش در منزل می توانید بخش آزمایش خون در منزل دیدن کنید.

مراکز طرف قرارداد SOS تهران

همانطور که اشاره شد مراکز متعددی طرف قرارداد با بیمه SOS تهران هستند اما اگر بدنبال مراکز آزمایشگاهی هستید که بتوانید از خدمات بیمه در منزل و یا محل کار بهره مند شوید، آسان آزمایش بهترین گذینه است. آسان آزمایش با ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید از امتیاز بیمه درمانی خود بهره مند شوید.

شما در هر نقطه ای از شهر تهران و یا تبریز که باشید توسط آسان آزمایش می توانید از خدمات بیمه ای خود در محل دلخواه استفاده کنید و در محل دلخواه نمونه گیری یا خونگیری شوید. پس دیگر لازم نیست بدنبال مراکز طرف قرارداد SOS باشید و براحتی می توانید از خدمات آزمایش خون با بیمه SOS در محل دلخواه بهره مند شوید. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS این امکان را به شما می دهد تا بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه در محل دلخواه نمونه گیری شوید و با احتساب بیمه پایه و تکمیلی از خدمات آزمایش در منزل بهره مند شوید.

مراکز طرف قرارداد SOS شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران هستید و تحت پوشش بیمه SOS هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد SOS شمال تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در شمال تهران جزو مراکز طرف قرارداد SOS شمال تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

مراکز طرف قرارداد SOS شرق تهران

اگر ساکن مناطق شرق تهران هستید و تحت پوشش بیمه SOS هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد SOS شرق تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در شرق تهران جزو مراکز طرف قرارداد SOS شرق تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

مراکز طرف قرارداد SOS غرب تهران

اگر ساکن مناطق غرب تهران هستید و تحت پوشش بیمه SOS هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد SOS غرب تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در غرب تهران جزو مراکز طرف قرارداد SOS غرب تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

مراکز طرف قرارداد SOS جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب تهران هستید و تحت پوشش بیمه SOS هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد SOS جنوب تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در جنوب تهران جزو مراکز طرف قرارداد SOS جنوب تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه SOS در تبریز

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه SOS در تبریز بسیار زیاد است. اما اگر بدنبال انجام آزمایش در منزل یا محل کار هستید و می خواهید از خدمات بیمه درمانی SOS خود نیز استفاده کنید دیگر نیازی به جستجوی آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه SOS در تبریز نیست، فقط کافیست وارد سامانه آسان آزمایش شوید و آزمایش با نسخه در شهر تبریز را انتخاب کنید و اطلاعات خود از قبیل کد ملی و کد رهگیری و بیمه مدنظر را وارد کنید تا بتوانید از خدمات آزمایشگاهی در منزل با پوشش بیمه بهره مند شوید.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOSهزینه آزمایش خون با بیمه SOS

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

هزینه آزمایش خون با بیمه SOS بستگی به میزان فرانشیز بیمه و سقف بیمه درمانی شما دارد. در صورتی که بیمه کلیه آزمایشات را تحت پوشش قرار دهد شما هزینه ای بابت انجام آزمایشات پرداخت نخواهید کرد، چراکه بخشی از آزمایشات را بیمه پایه و بخشی را بیمه تکمیلی SOS تقبل خواهد کرد. جهت استعلام هزینه می توانید اطلاعات خود را در سامانه آسان آزمایش بارگزاری کنید و منتظر پیامک نتیجه استعلام هزینه آزمایش باشید. آزمایش خون با بیمه SOS در منزل یکی از خدمات پرمتقاضی آسان آزمایش است که امکان خدماتدهی روزانه برای همه این متقاضیان وجود دارد.

آسان آزمایش آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS در تهران

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود. به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه SOS

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش