با آسان آزمایش آزمایشگاه همیشه همراه شماست

براحتی می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش آنلاین برای انجام انواع آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی رزرو انجام دهید و جواب آزمایشتان را آنلاین در سریع ترین زمان دریافت کنید

درخواست آزمایش با بیمه بانک کشاورزی

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی

آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی یکی از خدمات ارائه شده توسط آسان آزمایش است که کاربران تحت پوشش بیمه تکمیلی ما می توانند از خدمات آزمایشگاهی در منزل بهمراه  پوشش بیمه بهره مند شوند. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش جزو آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی است و بیمه تکمیلی کشاورزی یک بیمه درمانی تکمیلی است که هزینه آزمایشات را بسته به میزان فرانشیز و سقف بیمه، پوشش می دهد. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در طول هفته به صورت آنلاین فعال است و امکان کسر مبلغ آزمایش از بیمه به صورت آنلاین وجود دارد.

اگر تمایل به انجام آزمایش در منزل و یا محل کار دارید و تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی هستید، این نوید را به شما می دهیم که می توانید از آسان آزمایش خدمات آزمایشگاهی در محل با پوشش بیمه بانک کشاورزی را دریافت کنید. آزمایش در منزل برای افرادی مناسب است که نگران ابتلا به انواع عفونت و بیماری‌هایی هستند که در مراکز درمانی به علت رفت و آمد بیماران مختلف وجود دارد و یا افرادی که به علت ناتوانی‌های فیزیکی و سن بالا قادر به رفت و آمد در این مراکز نیستند.

حالا دیگر نگران دغدغه های رفت و آمد به آزمایشگاه و پوشش بیمه نباشید، چراکه آسان آزمایش با همه بیمه های درمانی توسط آزمایشگاه های همکار طرف قرارداد است و فرقی ندارد تحت پوشش کدام بیمه پایه و تکمیلی باشید، فقط کافیست درخواست انجام آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی ثبت کنید تا از خدمات ما بهره مند شوید. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی به صورت آنلاین به مرکز بیمه بانک کشاورزی متصل است و امکان بهره مندی از خدمات آنلاین بیمه امکانپذیر است.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تهران

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تهران بسیار زیاد است. اما اگر بدنبال انجام آزمایش در منزل یا محل کار هستید و می خواهید از خدمات بیمه درمانی خود نیز استفاده کنید دیگر نیازی به جستجوی آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی نیست، فقط کافیست وارد سامانه آسان آزمایش شوید و آزمایش با نسخه را انتخاب کنید و اطلاعات خود از قبیل کد ملی و کد رهگیری و بیمه مدنظر را وارد کنید تا بتوانید از خدمات آزمایشگاهی در منزل با پوشش بیمه بهره مند شوید.

آسان آزمایش به واسطه آزمایشگاه های همکار، طرف قراداد با کلیه بیمه های درمانی از جمله ما است و همه کاربران می توانند ضمن برخورداری از خدمات آسان آزمایش از امتیاز بیمه درمانی خود نیز بهره مند شوند. خدمات آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی توسط آسان آزمایش در سراسر شهر تهران و تبریز ارائه می گردد. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی هم در شهر تهران و هم شهبر تبریز آماده ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و حضوری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمایش در منزل می توانید بخش آزمایش خون در منزل دیدن کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه کشاورزی تهران

همانطور که اشاره شد مراکز متعددی طرف قرارداد با بیمه بانک کشاورزی تهران هستند اما اگر بدنبال مراکز آزمایشگاهی هستید که بتوانید از خدمات بیمه در منزل و یا محل کار بهره مند شوید، آسان آزمایش بهترین گذینه است. آسان آزمایش با ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید از امتیاز بیمه درمانی خود بهره مند شوید.

شما در هر نقطه ای از شهر تهران و یا تبریز که باشید توسط آسان آزمایش می توانید از خدمات بیمه ای خود در محل دلخواه استفاده کنید و در محل دلخواه نمونه گیری یا خونگیری شوید. پس دیگر لازم نیست بدنبال مراکز طرف قرارداد ما باشید و براحتی می توانید از خدمات آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی در محل دلخواه بهره مند شوید. آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی این امکان را به شما می دهد تا بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه در محل دلخواه نمونه گیری شوید و با احتساب بیمه پایه و تکمیلی از خدمات آزمایش در منزل بهره مند شوید.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شمال تهران

اگر ساکن مناطق شمال تهران هستید و تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی هستید و بدنبال آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شمال تهران هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرارداد ما شمال تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در شمال تهران جزو آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شمال تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شرق تهران

اگر ساکن مناطق شرق تهران هستید و تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی هستید و بدنبال آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شرق تهران هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد ما شرق تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در شرق تهران جزو آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی شرق تهران هستند هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی غرب تهران

اگر ساکن مناطق غرب تهران هستید و تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی هستید و بدنبال آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی غرب تهران هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد ما غرب تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در غرب تهران جزو آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی غرب تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب تهران هستید و تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی هستیدو بدنبال آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی غرب تهران هستید، دیگر دغدغه جستجو مراکز طرف قرادداد بیمه بانک کشاورزی جنوب تهران را نداشته باشید چرا که با آسان آزمایش فرقی نمی کند ساکن کدام منطقه باشید و تحت پوشش کدام بیمه درمانی قرار دارید فقط کافیست اطلاعات بیمه خود را در سامانه آسان آزمایش ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان برای نمونه گیری در منزل و یا محل کار باشید. آزمایشگاه های همکار آسان آزمایش در جنوب تهران جزو مراکز طرف قرارداد کشاورزی جنوب تهران هستند و امکان خدماتدهی در منزل و یا محل کار را دارند.

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تبریز

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تبریز بسیار زیاد است. اما اگر بدنبال انجام آزمایش در منزل یا محل کار هستید و می خواهید از خدمات بیمه درمانی کشاورزی خود نیز استفاده کنید دیگر نیازی به جستجوی آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تبریز نیست، فقط کافیست وارد سامانه آسان آزمایش شوید و آزمایش با نسخه در شهر تبریز را انتخاب کنید و اطلاعات خود از قبیل کد ملی و کد رهگیری و بیمه مدنظر را وارد کنید تا بتوانید از خدمات آزمایشگاهی در منزل با پوشش بیمه بهره مند شوید.

بیمه تکمیلی بانک کشاورزیهزینه آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی

علی رغم تصوری که بسیاری از افراد ممکن است در این باره داشته باشند، هزینه آزمایش در منزل تفاوتی با انجام آزمایش در ازمایشگاه به صورت حضوری ندارد. تنها هزینه اضافی که به نمونه گیر برای ازمایش در منزل بایستی تقبل کنید، هزینه نمونه گیری در منزل است. البته باید گفت که کلیه خدمات آسان آزمایش تحت بیمه پایه و درمان تکمیلی انجام می‌شود و از این رو نگرانی برای پرداخت تعرفه آزاد وجود ندارد.

هزینه آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی بستگی به میزان فرانشیز بیمه و سقف بیمه درمانی شما دارد. در صورتی که بیمه کلیه آزمایشات را تحت پوشش قرار دهد شما هزینه ای بابت انجام آزمایشات پرداخت نخواهید کرد، چراکه بخشی از آزمایشات را بیمه پایه و بخشی را بیمه تکمیلی بانک کشاورزی تقبل خواهد کرد. جهت استعلام هزینه می توانید اطلاعات خود را در سامانه آسان آزمایش بارگزاری کنید و منتظر پیامک نتیجه استعلام هزینه آزمایش باشید. آزمایش خون با بیمه بانک کشاورزی در منزل یکی از خدمات پرمتقاضی آسان آزمایش است که امکان خدماتدهی روزانه برای همه این متقاضیان وجود دارد.

آسان آزمایش آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تهران

خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش از نظر کیفیت جواب‌دهی و نمونه‌گیری تفاوتی با مراجعه حضوری شما به آزمایشگاه‌ ندارد. تمامی تست های انجام شده در آسان آزمایش (نظیر آزمایش خون، آزمایش ادرار، چکاپ کامل و….) تحت زیر نظر تکنسین‌های حرفه‌ای، شرایط استاندارد و با دستگاه‌های پیشرفته و درجه یک که در این امر تجربه بسیار زیادی دارند، انجام می‌شود.

به همین خاطر کافی است تنها یکبار از خدمات آزمایش در منزل آسان آزمایش استفاده کنید؛ هزینه مطلوب و کیفیت بالا آزمایش در منزل، کاری خواهد کرد تا در این زمینه با ما هم نظر شوید. آسان آزمایش آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی در تهران است که خدمات آنلاین آزمایشگاهی در منزل توسط آزمایشگاه های همکار ارائه می دهد.

از این رو با اطمینان کافی می‌توانید به دور از هرگونه اضطراب و پریشنانی جهت قرارگیری در آزمایشگاه‌های آلوده و اتلاف وقت در ترافیک و هیاهوهای شهری، از خدمات آسان آزمایش در منزل استفاده کنید و بعد از آزمایش، نتیجه و تفسیر آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. همه این مراحل بدون حضور فیزیکی شما در محیط آزمایشگاه انجام خواهد شد.

آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه بانک کشاورزی

واتساپ آسان آزمایش

تماس با آسان آزمایش